Premiery teatralne - Nowe spektakle w teatrze

Premiery spektakli teatralnych 2020. Aktualne premiery teatralne.

Nowe spektakle teatralne. Najbliższe premiery spektakli teatralnych w maju 2020. Prezentujemy spektakle teatralne, które będą grane w teatrach w maju. Przeszukaliśmy naszą bazę spektakli teatralnych by znaleźć premiery spektakli teatralnych na maj 2020 . Znalezionych premier teatralnych: 2. Zobacz także premiery spektakli teatralnych wszystkie premiery w maju 2020, w czerwcu 2020, w lipcu 2020, w sierpniu 2020, a także zapowiedzi teatralne oraz wszystkie spektakle w naszej bazie spektakli teatralnych.

Aktualne premiery teatralne. Nowe spektakle.

Treny
Teatr: Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki
Miasto: Białystok
Trzy dni deszczu
Teatr: Teatr WARSawy
Miasto: Warszawa
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Makbet - kondycja mordercy
Makbet - kondycja mordercy Kraków

Napisana około 1606 roku tragedia Williama Shakespeare’a jest jednym z lepszych dramatów o "ciemnej stronie ludzkiej duszy". Jak poradził sobie z nim Andrzej Wajda, reżyser spektaklu w Teatrze Starym?

37. Przegląd Piosenki Aktorskiej - szczegóły konkursu
37. Przegląd Piosenki Aktorskiej - szczegóły konkursu

Do 29 lutego można wysyłać zgłoszenia na Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki. 37. edycja PPA odbędzie się w dniach 13-22 maja 2016 we Wrocławiu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!