Repertuar teatrów

Repertuar teatrów - wg teatrów

Prezentujemy aktualny repertuar teatrów w Polsce. Na tej stronie sprawdzisz, jakie teatry wystawiają swoje przedstawienia w nadchodzących tygodniach. Znajdziesz pełną listę teatrów z Twojego miasta oraz zestawienie spektakli, które można w nich zobaczyć. Jeśli jeszcze nie znasz wszystkich teatrów ze swojego miasta, tu zobaczysz ich pełne zestawienie. Sprawdź repertuar poszczególnych teatrów i zaplanuj wizytę w tym, którego repertuar najbardziej cię zainteresuje!

Wyświetl repertuar teatrów wg spektakli, dni.

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej ul. Jagiellońska 5, Kraków
Dom_Bernardy_A
  • 30 marca (sobota, Nowa Scena): 19:30
  • 31 marca (niedziela, Nowa Scena): 19:30
Głód
  • 23 marca (sobota, Nowa Scena): 19:30
  • 24 marca (niedziela, Nowa Scena): 19:30
  • 26 marca (wtorek, Nowa Scena): 19:30
Nic
Nic
  • 29 marca (piątek, Duża Scena): 19:15
  • 30 marca (sobota, Duża Scena): 19:15
  • 31 marca (niedziela, Duża Scena): 19:15
Opera Bałtycka w Gdańsku al. Zwycięstwa 15, Gdańsk
Giselle
  • 30 marca (sobota): 18:00
  • 31 marca (niedziela): 17:00
XXI Ogólnopolski Konkurs Tańca
  • 21 marca (czwartek): 17:00
  • 22 marca (piątek): 17:00
  • 23 marca (sobota): 17:00
  • 24 marca (niedziela): 17:00
Opera Krakowska ul. Lubicz 48, Kraków
Cyganeria
  • 22 marca (piątek): 18:30
  • 24 marca (niedziela): 18:30
Madama Butterfly
  • 29 marca (piątek): 18:30
  • 31 marca (niedziela): 18:30
Pan Tralaliński
  • 22 marca (piątek): 11:00
  • 23 marca (sobota): 17:00
Poranki_opera_krakow
  • 24 marca (niedziela): 11:00
Warsztat
  • 31 marca (niedziela): 16:30
Opera Nova ul. Marszałka Focha 5, Bydgoszcz
Awantura w Recco, czyli Drzewko wolności
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
Falstaff
  • 30 marca (sobota): 19:00
Opera Wrocławska Świdnicka 35, Wrocław
Borys Godunow
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
Coppelia
Coppelia Autor sztuki: Léo Delibes.
  • 24 marca (niedziela): 12:00,18:00
Cyganeria
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
Fidelio
  • 27 marca (środa): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
Stary Teatr – Scena Kameralna ul. Starowiślna 21 , Kraków
Gould
  • 26 marca (wtorek, Scena Kameralna): 19:15
  • 27 marca (środa, Scena Kameralna): 11:00
  • 28 marca (czwartek, Scena Kameralna): 11:00
Rok z życia codziennego w Europie srodkowo Wschodniej
  • 22 marca (piątek, Scena Kameralna): 18:00
Studio Buffo ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa
Boeing, Boeing
  • 27 marca (środa): 19:00
Metro Musical w BUFFO
  • 24 marca (niedziela): 18:30
NINA
NINA
Bilety: [kup bilet]
  • 21 marca (czwartek): 19:00
Piotruś Pan
  • 28 marca (czwartek): 18:00
  • 29 marca (piątek): 10:00,13:30
  • 30 marca (sobota): 12:00,16:00
  • 31 marca (niedziela): 12:00,16:00
Ten Obcy - spektakl teatru kameralnego z lublina
  • 21 marca (czwartek): 09:00,12:00
Zemsta
  • 26 marca (wtorek): 09:00
Boeing, boeing
Boeing, boeing Autor sztuki: Marc Camoletti.
  • 29 marca (piątek): 16:00,19:00
  • 30 marca (sobota): 16:00,19:00
  • 31 marca (niedziela): 16:00,19:00
Kłamstwo ...o miłości
  • 23 marca (sobota): 16:00,19:00
  • 24 marca (niedziela): 16:00,19:00
Mayday
  • 26 marca (wtorek): 16:00,19:00
  • 27 marca (środa): 11:00,19:00
  • 28 marca (czwartek): 16:00,19:00
Najdroższy
  • 21 marca (czwartek): 16:00,19:00
  • 22 marca (piątek): 16:00,19:00
Teatr Bagatela - Scena na ul. Sarego ul. Sarego 7, Kraków
Zagraj w legendę
  • 29 marca (piątek): 10:00
  • 30 marca (sobota): 11:00
  • 31 marca (niedziela): 13:00
Żyd
  • 22 marca (piątek): 19:15
  • 23 marca (sobota): 19:15
Teatr Groteska Skarbowa 2, Kraków
Ania z Zielonego Wzgórza
  • 22 marca (piątek): 09:00,11:45
  • 23 marca (sobota): 16:00
  • 26 marca (wtorek): 09:00,11:45
  • 27 marca (środa): 09:00,11:45
  • 28 marca (czwartek): 09:00,11:45
Dzienniki Gwiazdowe
  • 21 marca (czwartek): 09:00
Skąpiec
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 19:00
Szpak Fryderyk czyli bajka o szczurach
  • 30 marca (sobota): 16:00
  • 31 marca (niedziela): 11:00,13:00
Warsztaty plastyczne
  • 31 marca (niedziela): 14:30
Ładne kwiatki
Ładne kwiatki Autor sztuki: Małgorzata Brożonowicz-Sienkiewicz, Paweł Szumiec.
  • 21 marca (czwartek): 11:45
  • 24 marca (niedziela): 10:00
  • 25 marca (poniedziałek): 09:00,11:30
  • 29 marca (piątek): 09:00,11:30
Teatr Kamienica Al. Solidarności 93, Warszawa
Ania z Zielonego Wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza Autor sztuki: Lucy Maud Montgomery.
  • 31 marca (niedziela, SCENA ORLA): 12:00
Brzechwa dla dzieci Prot bi Filip
  • 22 marca (piątek, SCENA ELITARNA): 10:00
Czerwony Kapturek w wielkim mieście
  • 26 marca (wtorek, SCENA ELITARNA): 10:00
Dobry wieczór z Pakosińską
  • 21 marca (czwartek, SCENA ELITARNA): 19:00
Dopalacze. Siedem stopni donikąd
  • 28 marca (czwartek, SCENA ELITARNA): 10:00,12:00
Niespodzianka
  • 26 marca (wtorek, SCENA ORLA): 19:30
  • 27 marca (środa, SCENA ORLA): 19:30
  • 29 marca (piątek, SCENA ORLA): 19:30
  • 30 marca (sobota, SCENA ORLA): 16:00,19:30
  • 31 marca (niedziela, SCENA ORLA): 18:00
Test
Test
Bilety: [kup bilet]
  • 22 marca (piątek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 23 marca (sobota, SCENA ELITARNA): 19:00
Tresowany mężczyzna
  • 30 marca (sobota, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 31 marca (niedziela, SCENA ELITARNA): 18:30
Trzecia młodość Bociana
  • 22 marca (piątek, SCENA ORLA): 19:30
  • 23 marca (sobota, SCENA ORLA): 19:30
Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą
  • 21 marca (czwartek, SCENA ORLA): 10:30
Viagra
Viagra
Bilety: [kup bilet]
  • 29 marca (piątek, SCENA ELITARNA): 19:00
Teatr Komedia ul. Słowackiego 19a, Warszawa
Apartament prezydencki
  • 21 marca (czwartek): 19:00
Człowiek dwóch szefów
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 16:00
Hotel Westminster
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
Komedia o napadzie na bank
  • 30 marca (sobota, Najlepsze_z_najl): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 16:00
Trema
Trema
Bilety: [kup bilet]
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
Teatr Komedia pl. Teatralny 4, Wrocław
Damski biznes
  • 22 marca (piątek): 20:00
  • 29 marca (piątek): 18:00
Mayday 2
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Pomoc domowa
  • 30 marca (sobota): 19:00
Teatr Korez pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice
DWA
DWA Autor sztuki: Jim Cartwright.
  • 29 marca (piątek): 19:00
Inni. Od wyobraźni do tolerancji
  • 21 marca (czwartek): 20:00,22:00
Kolega Mela Gibsona
  • 30 marca (sobota): 19:00
Królowe Dancingu
  • 21 marca (czwartek): 18:30,20:30
Miłość i polityka
  • 23 marca (sobota): 17:00
Mrożona papuga
  • 24 marca (niedziela): 15:00,19:00
Poetic Syntetic
  • 28 marca (czwartek): 19:00
Scenariusz dla trzech aktorów
  • 31 marca (niedziela): 19:00
Swing
  • 25 marca (poniedziałek): 19:00
Teatr Kwadrat ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
Arcydzieło na śmietniku
  • 21 marca (czwartek): 19:30
  • 22 marca (piątek): 19:30
  • 23 marca (sobota): 19:30
Cykl warsztatów teatralno-naukowych: ,,Muzyka+Matematyka", część 2.
  • 21 marca (czwartek): 09:30
  • 22 marca (piątek): 09:30
  • 24 marca (niedziela): 11:00
DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz
  • 29 marca (piątek): 19:30
  • 30 marca (sobota): 19:30
Okno na parlament
  • 26 marca (wtorek): 19:30
  • 27 marca (środa): 19:30
  • 28 marca (czwartek): 19:30
Otwarcie sezonu
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
Roma i Julian
  • 26 marca (wtorek): 17:30
  • 27 marca (środa): 17:30
  • 28 marca (czwartek): 17:30
Szalone nożyczki
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 25 marca (poniedziałek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 16:00
Wrócę przed północą
  • 31 marca (niedziela): 16:00
Teatr Lalek Arlekin al. 1 Maja 2, Łódź
KrÓlewna z drewna
  • 21 marca (czwartek): 09:00,11:00
  • 22 marca (piątek, Piatkowe_granie_): 10:00
Szary chłopiec
  • 23 marca (sobota): 16:00
  • 24 marca (niedziela): 12:00
  • 25 marca (poniedziałek): 09:00
  • 28 marca (czwartek): 09:00,11:00
Tymoteusz wśród ptaków
  • 31 marca (niedziela): 12:00
Warsztat - Tańczenie - widzenie miasta
  • 31 marca (niedziela): 10:00
Teatr Lalek Pleciuga Ul. Plac Teatralny 1, Szczecin
Bajka o szczęściu
  • 26 marca (wtorek): 09:00,11:00
  • 27 marca (środa): 09:00,11:00
  • 28 marca (czwartek): 09:00,11:00
  • 29 marca (piątek): 10:00
  • 31 marca (niedziela): 11:00,12:00
Don Juan
  • 22 marca (piątek): 19:00
Księżniczki i ziarnko grochu
  • 21 marca (czwartek): 09:30,11:30
  • 22 marca (piątek): 10:00
  • 24 marca (niedziela): 11:00
Zuzu i Lulu
  • 23 marca (sobota): 15:00,16:00
Teatr Ludowy os. Teatralne 34, Kraków
Akt równoległy
  • 30 marca (sobota, DUŻA SCENA): 19:00
  • 31 marca (niedziela, DUŻA SCENA): 19:00
Błysk rekina
Błysk rekina Autor sztuki: Philip Ridley.
  • 26 marca (wtorek, DUŻA SCENA): 11:00
Hotel Westminster
  • 29 marca (piątek, DUŻA SCENA): 19:00
Królowa Śniegu
Królowa Śniegu Autor sztuki: Hans Christian Andersen.
  • 27 marca (środa, DUŻA SCENA): 10:00
  • 28 marca (czwartek, DUŻA SCENA): 10:00
Lokomotywą przez świat
  • 22 marca (piątek, SCENA STOLARNIA): 10:00
Mistrz i Małgorzata
  • 22 marca (piątek, SPEKTAKL PRZEZNA): 18:00
  • 23 marca (sobota, SPEKTAKL PRZEZNA): 18:00
  • 24 marca (niedziela, SPEKTAKL PRZEZNA): 17:00
Na początku i na końcu czasu
  • 23 marca (sobota, SPEKTAKL GOŒCINN): 19:00
  • 24 marca (niedziela, SPEKTAKL GOŒCINN): 19:00
Sekretne życie Friedmanów
  • 26 marca (wtorek, SCENA STOLARNIA): 18:00
  • 27 marca (środa, SCENA STOLARNIA): 18:00
Syn smoka
  • 21 marca (czwartek, DUŻA SCENA): 09:00
Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem ul. Rynek Główny 1, Kraków
PANNA JULIA
  • 21 marca (czwartek, SCENA POD RATUSZ): 19:00
Tożsamość wila
  • 31 marca (niedziela, SCENA POD RATUSZ): 19:00
Via-gra
  • 30 marca (sobota, SCENA POD RATUSZ): 19:00
Wszystko o kobietach
  • 27 marca (środa, SCENA POD RATUSZ): 19:00
  • 28 marca (czwartek, SCENA POD RATUSZ): 19:00
  • 29 marca (piątek, SCENA POD RATUSZ): 19:00
Zwierzenia pornogwiazdy
  • 22 marca (piątek, SCENA POD RATUSZ): 19:00
Teatr Maska Mickiewicza 13, Rzeszów
Nina i Paul maska rzeszow
  • 22 marca (piątek): 09:00
Romeo i Julia
  • 21 marca (czwartek): 09:00,11:30
  • 22 marca (piątek): 10:30,19:00
Tylko jeden dzień
  • 24 marca (niedziela): 16:30
Wystarczy być
  • 26 marca (wtorek): 09:00,11:00
  • 27 marca (środa): 09:00,11:00
  • 28 marca (czwartek): 09:00,11:00
  • 31 marca (niedziela): 14:00,16:30
Teatr Miejski w Gliwicach ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice
Miłość w Leningradzie
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
Tchnienie
  • 22 marca (piątek): 19:00
W kole
  • 22 marca (piątek): 09:00,10:30
  • 23 marca (sobota): 16:00
  • 24 marca (niedziela): 16:00
Teatr Muzyczny M.C. Sklodowskiej 5, Lublin
„Nie taki STRASZNY DWÓR”- opera w pigułce
  • 25 marca (poniedziałek): 11:00
Kraina Uśmiechu
  • 22 marca (piątek): 18:00
  • 23 marca (sobota): 18:00
  • 24 marca (niedziela): 17:00
  • 29 marca (piątek): 18:00
  • 30 marca (sobota): 18:00
  • 31 marca (niedziela): 17:00
Królewna Śnieżka
  • 26 marca (wtorek): 10:00
  • 27 marca (środa): 10:00
Teatr Muzyczny ul. Północna 47 /51, Łódź
Les Misérables
  • 21 marca (czwartek): 18:30
  • 22 marca (piątek): 18:30
  • 23 marca (sobota): 18:30
  • 24 marca (niedziela): 17:00
Serca na odwyku
  • 25 marca (poniedziałek): 17:30,20:15
The best of muzyczny
  • 28 marca (czwartek): 18:30
  • 30 marca (sobota): 18:30
  • 31 marca (niedziela): 17:00
Teatr Muzyczny ul. Niezłomnych 1 e, Poznań
Beznudna wyspa
  • 23 marca (sobota): 15:00
Evita
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 15:00,19:00
  • 31 marca (niedziela): 17:00
RODZINA ADDAMSÓW
  • 21 marca (czwartek): 11:00,19:00
  • 22 marca (piątek): 11:00,19:00
  • 23 marca (sobota): 18:00
Salon poezji / Jacek Poniedziałek
  • 30 marca (sobota): 12:00
Teatr Muzyczny CAPITOL ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
Moja Abba
  • 21 marca (czwartek, Scena Ciœnień): 19:00
Nut Ferment
  • 24 marca (niedziela, Scena Ciœnień): 20:00
Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny
  • 21 marca (czwartek, Podwórko): 18:30
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia
Avenue q
  • 21 marca (czwartek, Nowa Scena): 19:00
  • 22 marca (piątek, Nowa Scena): 19:00
  • 23 marca (sobota, Nowa Scena): 19:00
  • 24 marca (niedziela, Nowa Scena): 17:00
Lalka
  • 28 marca (czwartek, Duża Scena): 19:00
  • 29 marca (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 30 marca (sobota, Duża Scena): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Duża Scena): 17:00
Piotruś Pan
  • 21 marca (czwartek, Duża Scena): 11:00
  • 22 marca (piątek, Duża Scena): 11:00
  • 23 marca (sobota, Duża Scena): 12:00
  • 24 marca (niedziela, Duża Scena): 12:00
Teatr Narodowy - sala Bogusławskiego pl. Teatralny 3, Warszawa
Garderobiany
  • 21 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:30
IRONBOUND. Za torami, za mostem
  • 30 marca (sobota, scena Studio): 19:00
  • 31 marca (niedziela, scena Studio): 19:00
Jak być kochaną
  • 30 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 31 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
Kordian
  • 22 marca (piątek, sala Bogusławski): 19:00
  • 23 marca (sobota, sala Bogusławski): 16:00
  • 24 marca (niedziela, sala Bogusławski): 16:00
Kotka na gorącym blaszanym dachu
Kotka na gorącym blaszanym dachu Autor sztuki: Tennessee Williams.
  • 23 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 24 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
Udręka życia
Udręka życia Autor sztuki: Hanoch Levin.
  • 29 marca (piątek, scena przy Wierz): 19:00
  • 30 marca (sobota, sala Bogusławski): 19:00
  • 31 marca (niedziela, sala Bogusławski): 19:00
Ułani
  • 26 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:00
  • 27 marca (środa, scena przy Wierz): 19:00
  • 28 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:00
Śluby panieńskie
  • 27 marca (środa, sala Bogusławski): 19:00
  • 28 marca (czwartek, sala Bogusławski): 19:00
Teatr Nowy pl. Teatralny 1, Zabrze
Kolacja dla głupca
  • 28 marca (czwartek): 19:00
Królowie strzelców
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 18:00
Mały książę
  • 22 marca (piątek): 09:00,11:45
  • 23 marca (sobota): 17:00
Morze Ciche
  • 28 marca (czwartek): 09:00,11:00
  • 29 marca (piątek): 10:00
Mój boski rozwód
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Plastusiowy pamiętnik
  • 27 marca (środa): 10:00
Pół na pół
  • 24 marca (niedziela): 18:30
Wiśniowy sad
  • 21 marca (czwartek): 19:00
Zemsta
  • 21 marca (czwartek): 11:00
Żli żydzi
  • 31 marca (niedziela): 18:30
Teatr Nowy ul. Dąbrowskiego 5, Poznań
Ambona ludu
  • 21 marca (czwartek): 19:30
  • 22 marca (piątek): 19:30
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 19:00
Asymilacja
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
Co się właściwie stało z Betty Lemon?_teatr_nowy_poznan
  • 29 marca (piątek): 20:00
  • 30 marca (sobota): 20:00
  • 31 marca (niedziela): 20:00
Holoubek syn Picassa
Holoubek syn Picassa
  • 30 marca (sobota): 18:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Na obraz i podobieństwo swoje
  • 22 marca (piątek): 18:30
  • 23 marca (sobota): 18:30
  • 24 marca (niedziela): 18:30
Osiecka. Byle nie o miłości
  • 27 marca (środa): 19:30
  • 28 marca (czwartek): 19:30
Teatr Pieśń Kozła ul. Purkyniego 1, Wrocław
Rraport Kasandry
  • 21 marca (czwartek): 19:30
Wielki Inkwizytor
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 19:00
Teatr Polonia Marszałkowska 56, Warszawa
BOŻE MÓJ!
  • 29 marca (piątek, TEATR POLONIA - ): 12:00
  • 30 marca (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 31 marca (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:00
Depresja komika
Depresja komika Autor sztuki: Michał Walczak.
  • 21 marca (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Dobry wieczór Państwu
Dobry wieczór Państwu Autor sztuki: Krzysztof Materna.
  • 24 marca (niedziela, MAŁA SCENA - FIO): 19:30
Koncert Michała Bajora "od kofty... do korcza"
  • 26 marca (wtorek, TEATR POLONIA - ): 16:00
Krzesła
  • 25 marca (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 20:00
Metoda
Metoda Autor sztuki: Jordi Galceran.
  • 27 marca (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 28 marca (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:00
Mgnienie
  • 30 marca (sobota, MAŁA SCENA - FIO): 19:30
Nutki Pana Kleksa
  • 26 marca (wtorek, TEATR POLONIA - ): 17:00
Shirley Valentine
  • 24 marca (niedziela, TEATR POLONIA - ): 16:00
Wania, Sonia, Masza i Spike
  • 22 marca (piątek, TEATR POLONIA - ): 17:00
  • 23 marca (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
Teatr Polski - Scena Kameralna Świdnicka 28, Wrocław
Filadelfijska opowieść Patronat
  • 23 marca (sobota, Scena Kameralna): 19:00
  • 24 marca (niedziela, Scena Kameralna): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Scena Kameralna): 19:00
  • 29 marca (piątek, Scena Kameralna): 19:00
  • 30 marca (sobota, Scena Kameralna): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Scena Kameralna): 19:00
Teatr Polski - Scena na Świebodzkim Pl. Orląt Lwowskich 20c, Wrocław
10 przykazań dla Kaliny
  • 29 marca (piątek, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 30 marca (sobota, Scena na Œwiebod): 19:00
Jak wytresować dinożarła
  • 27 marca (środa, Scena na Œwiebod): 10:00
  • 28 marca (czwartek, Scena na Œwiebod): 10:00
3 x Mrożek
  • 27 marca (środa, Scena Kameralna): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Scena Kameralna): 19:00
Deprawator
  • 21 marca (czwartek, Scena Kameralna): 19:30
KRAPP i dwie inne jednoaktówki
  • 23 marca (sobota, Scena Kameralna): 19:30
  • 24 marca (niedziela, Scena Kameralna): 18:00
Królowa Śniegu
  • 30 marca (sobota, Scena Kameralna): 16:00
  • 31 marca (niedziela, Scena Kameralna): 16:00
Poranek filozoficzny - sala prób
  • 23 marca (sobota, Scena Kameralna): 10:00,11:00,12:00
SALON POEZJI: Rilke
  • 31 marca (niedziela, Duża Scena): 12:00
Wujaszek Wania
  • 27 marca (środa, Duża Scena): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Duża Scena): 19:00
Zemsta
  • 30 marca (sobota, Duża Scena): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Duża Scena): 19:00
Żołnierz królowej Madagaskaru
  • 21 marca (czwartek, Duża Scena): 19:00
  • 22 marca (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 23 marca (sobota, Duża Scena): 19:00
Teatr Powszechny ul. Legionów 21, Łódź
Wracaj
  • 29 marca (piątek): 19:15
  • 30 marca (sobota): 16:00
  • 31 marca (niedziela): 16:00
XXV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 19:00
  • 25 marca (poniedziałek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
Teatr Rampa ul. Kołowa 20, Warszawa
Calineczka
  • 27 marca (środa): 09:00,11:00
  • 28 marca (czwartek): 11:00
  • 29 marca (piątek): 09:00,11:00,13:00
  • 30 marca (sobota): 16:00
  • 31 marca (niedziela): 16:00
Dzień dziecka
  • 23 marca (sobota): 16:00
  • 24 marca (niedziela): 16:00
Jesus Christ Superstar
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
dzień Dziecka  + warsztaty dyskusyjne
  • 21 marca (czwartek): 10:00
  • 22 marca (piątek): 10:00
Teatr Roma ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
Anna Sroka-Hryń- Kobiety, kobiety: Ulica,którą płyną moje dłonie- Ewa Demarczyk
  • 30 marca (sobota, NOVA SCENA): 19:30
  • 31 marca (niedziela, NOVA SCENA): 18:00
Nowy Jork. Prohibicja
  • 21 marca (czwartek, NOVA SCENA): 19:30
  • 22 marca (piątek, NOVA SCENA): 19:30
Piloci
Piloci
Bilety: [kup bilet]
  • 21 marca (czwartek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 22 marca (piątek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 23 marca (sobota, DUŻA SCENA): 15:00,19:00
  • 24 marca (niedziela, DUŻA SCENA): 17:00
  • 27 marca (środa, DUŻA SCENA): 19:00
  • 28 marca (czwartek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 29 marca (piątek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 30 marca (sobota, DUŻA SCENA): 15:00,19:00
  • 31 marca (niedziela, DUŻA SCENA): 17:00
Przypadki Robinsona Crusoe
  • 24 marca (niedziela, NOVA SCENA): 10:00,13:30
  • 27 marca (środa, NOVA SCENA): 10:00,13:30
  • 28 marca (czwartek, NOVA SCENA): 10:00,13:30
  • 29 marca (piątek, NOVA SCENA): 10:00,13:30
Turnau Bedford Tour
  • 25 marca (poniedziałek, DUŻA SCENA): 19:00
Teatr Rozrywki w Chorzowie Konopnickiej 1, Katowice
Cabaret
  • 30 marca (sobota, TEATR ROZRYWKI -): 19:00
  • 31 marca (niedziela, TEATR ROZRYWKI -): 17:00
Nieodkryty świat
  • 21 marca (czwartek, TEATR ROZRYWKI -): 17:00
Teatr Syrena ul. Litewska 3, Warszawa
Rodzina Addamsów
  • 21 marca (czwartek, duża scena): 19:00
  • 22 marca (piątek, duża scena): 19:00
  • 23 marca (sobota, duża scena): 15:00,19:00
Teatr WARSawy Rynek Nowego Miasta 5/7, Warszawa
Miłość szuka mieszkania
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
Obsesje
  • 27 marca (środa): 19:00
Teatr Wielki pl. Dąbrowskiego, Łódź
Samson i Dalila
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 19:00
Ścieżki życia
  • 23 marca (sobota): 18:30
  • 24 marca (niedziela): 18:00
Teatr Wielki Opera Narodowa pl. Teatralny1, Warszawa
Czarodziejski flet
  • 27 marca (środa): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 12:00,18:00
Moniuszko - przeboje wokalne
  • 21 marca (czwartek): 12:00
Sinfonia Varsovia
  • 23 marca (sobota): 18:00
Umarłe miasto
  • 24 marca (niedziela, SPEKTAKL_ODWOlAN): 18:00
  • 26 marca (wtorek, SPEKTAKL_ODWOlAN): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
Teatr Wielki im. S. Moniuszki ul. Fredry 9, Poznań
Alicja w Krainie Czarów
  • 25 marca (poniedziałek,  scena duża): 12:00
Jezioro łabędzie
  • 22 marca (piątek,  scena duża): 19:00
  • 23 marca (sobota,  scena duża): 19:00
  • 24 marca (niedziela,  scena duża): 18:00
Napój miłosny
  • 29 marca (piątek,  scena duża): 19:00
Ofelia /4 ostatnie pieśni
  • 30 marca (sobota,  Sala Drabowicza): 19:00
Teatr Współczesny ul. Mokotowska 13, Warszawa
Lepiej już było
  • 30 marca (sobota, Scena Główna): 19:15
  • 31 marca (niedziela, Scena Główna): 19:15
Ludzie i anioły
  • 26 marca (wtorek, Scena Główna): 19:00
  • 27 marca (środa, Scena Główna): 19:00
Nim odleci
  • 21 marca (czwartek, Scena Główna): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Scena Główna): 19:00
  • 29 marca (piątek, Scena Główna): 19:00
Psie serce
  • 22 marca (piątek, Scena Główna): 19:00
  • 23 marca (sobota, Scena Główna): 19:00
  • 24 marca (niedziela, Scena Główna): 19:00
Trzecia pierś
  • 29 marca (piątek, Scena w Baraku): 19:00
  • 30 marca (sobota, Scena w Baraku): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
Teatr Współczesny w Krakowie ul. Starowiślna 21, II piętro, Kraków
Karolcia. Historia...
  • 24 marca (niedziela): 11:00,13:00,15:00
  • 26 marca (wtorek): 08:45,11:00,13:15
  • 27 marca (środa): 08:45,11:00,13:15
  • 31 marca (niedziela): 13:00
Królowa Śniegu
  • 21 marca (czwartek): 08:45,11:00,13:15
Pan Twardowski
  • 22 marca (piątek): 08:45,11:00,13:15
Teatr Wybrzeże Scena Kameralna ul. Bohaterów Monte Cassino 30, Sopot
Reset
  • 21 marca (czwartek, SCENA KAMERALNA): 19:00
  • 22 marca (piątek, SCENA KAMERALNA): 19:00
  • 23 marca (sobota, SCENA KAMERALNA): 19:00
  • 24 marca (niedziela, SCENA KAMERALNA): 19:00
Teatr im. A. Mickiewicza ul. Kilińskiego 15, Częstochowa
Czyż nie dobija się koni?
  • 27 marca (środa): 18:00
  • 28 marca (czwartek): 17:30
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 19:00
Kometa nad Doliną Muminków
  • 21 marca (czwartek): 10:00
  • 22 marca (piątek): 10:00
Lekcje na temat - Bo to Polska właśnie…
  • 24 marca (niedziela): 16:00
  • 25 marca (poniedziałek): 10:00,12:00
  • 26 marca (wtorek): 10:00
Ostra jazda
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 19:00
Sprzedawcy gumek
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
Teatr im. H. Ch. Andersena Dominikańska 1, Lublin
Bucik Kopciuszka
  • 23 marca (sobota): 16:00
  • 24 marca (niedziela): 12:00
Teatr im. J. Kochanowskiego pl. Teatralny 12, Opole
Corki powietrza. Sen Balladyny
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:30
  • 31 marca (niedziela): 19:30
Reality Show(s). Kabaret o rzeczach strasznych
  • 27 marca (środa): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 17:00
  • 31 marca (niedziela): 17:00
Romeo i Julia
  • 21 marca (czwartek): 11:00
  • 22 marca (piątek): 11:00,19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
Teatr im. Juliusza Osterwy Gabriela Narutowicza 17, Lublin
Kram z piosenkami obrazki śpiewające
  • 29 marca (piątek): 10:00,19:00
Prawda
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 19:00
ŚWIĘTOSZEK
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 12:00,19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 19:00
Teatr im. S. Jaracza ul. 1 Maja 4, Olsztyn
Czuwanie
  • 24 marca (niedziela): 19:15
  • 26 marca (wtorek): 19:15
  • 27 marca (środa): 19:15
  • 28 marca (czwartek): 19:15
  • 29 marca (piątek): 19:15
Ulga
  • 31 marca (niedziela): 19:30
Wiele hałasu o nic
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 19:00
  • 27 marca (środa): 10:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 19:00
Teatr im. Stefana Żeromskiego ul. Sienkiewicza 32, Kielce
?[Prawie równo]
  • 21 marca (czwartek): 18:00
  • 22 marca (piątek): 18:00
  • 23 marca (sobota): 18:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 29 marca (piątek): 18:00
  • 30 marca (sobota): 18:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Pinokio
  • 27 marca (środa): 11:00,18:00
  • 28 marca (czwartek): 11:00
Teatr Łaźnia Nowa os. Szkolne 25, Kraków
MIŁOSNA WOJNA STULECIA
  • 27 marca (środa): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
Wieloryb the globe
  • 25 marca (poniedziałek): 20:00
  • 26 marca (wtorek): 18:00
Teatr Śląski Lalki i Aktora Ateneum ul. św. Jana 10, Katowice
Calineczka
  • 21 marca (czwartek): 09:30,11:30
  • 22 marca (piątek): 09:30,11:30
  • 23 marca (sobota): 11:30
  • 24 marca (niedziela): 16:00
  • 26 marca (wtorek): 09:30,11:30
  • 27 marca (środa): 09:30,11:30
  • 28 marca (czwartek): 09:30,11:30
  • 29 marca (piątek): 09:30,11:30
Piaskowy Wilk
  • 30 marca (sobota): 11:30
Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego ul. Rynek 2, Katowice
Inteligenci
  • 21 marca (czwartek): 19:00
W 80 dni dookoła świata
  • 27 marca (środa): 09:30,12:30
  • 28 marca (czwartek): 09:30,12:30
Teatr Żydowski pl. Grzybowski 12/16, Warszawa
Aktorzy żydowscy
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
Jak w przedwojennym kabarecie
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
Marienbad
Marienbad Autor sztuki: Na podstawie powieści Szolema Alejchema .
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
Wiera Gran
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Teatr Ósmego Dnia ul. Ratajczaka 44, Poznań
Portiernia. wersja druga
  • 21 marca (czwartek): 19:00
Urodziny Jacka Kuronia
  • 25 marca (poniedziałek): 19:00
Wrocławski Teatr Lalek Pl. Teatralny 4, Wrocław
Calineczka
  • 21 marca (czwartek): 10:00
  • 26 marca (wtorek): 10:00
  • 27 marca (środa): 10:00
Kichot Patronat
  • 21 marca (czwartek): 10:30
  • 22 marca (piątek): 10:00
  • 23 marca (sobota): 15:00
  • 24 marca (niedziela): 17:00
My tu gramy!
  • 24 marca (niedziela): 11:00,13:00
Prosta historia
  • 23 marca (sobota): 13:00
  • 24 marca (niedziela): 13:00
  • 26 marca (wtorek): 10:30
  • 27 marca (środa): 10:30
Wrocławski Teatr Współczesny Rzeźnicza 12, Wrocław
Genialna przyjaciółka
  • 27 marca (środa): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Och-Teatr ul. Grójecka 65, Warszawa
Casa Valentina
  • 21 marca (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 22 marca (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 16:00
Chamlet - monolog parodysty teatr polonia
  • 23 marca (sobota, OCH-CAFE): 19:30
Krzysztof Daukszewicz - zjedz kawiorek
  • 30 marca (sobota, OCH-CAFE): 17:00
Maria Callas. Master Class
  • 23 marca (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Stowarzyszenie umarlłych poetów
  • 28 marca (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 17:00
  • 29 marca (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 16:00
  • 30 marca (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 31 marca (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 12:00
Teatr 6.piętro Plac Defilad 1, Warszawa
Niezwyciężony
  • 22 marca (piątek): 19:30
  • 23 marca (sobota): 19:30
Samotny zachód
  • 28 marca (czwartek): 19:30
  • 29 marca (piątek): 19:30
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Ucho prezesa czyli scheda_6_pietro
  • 21 marca (czwartek): 19:30
Teatr Capitol Marszałkowska 115, Warszawa
Alibi od zaraz
  • 31 marca (niedziela, Duża Scena): 18:00
CUD
CUD
Bilety: [kup bilet]
  • 22 marca (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 23 marca (sobota, Scena Mniejsza): 19:00
  • 27 marca (środa, Scena Mniejsza): 19:00
Cudowna lampa Aladyna
  • 22 marca (piątek, Duża Scena): 10:00
Dajcie mi tenora
  • 23 marca (sobota, Duża Scena): 18:00
Dama bije króla (Szach-mat)
  • 22 marca (piątek, Scena Mniejsza): 19:30
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
  • 28 marca (czwartek, Scena Mniejsza): 10:00
Kiedy kota nie ma
Kiedy kota nie ma Autor sztuki: Johnnie Mortimer, Brian Cooke.
Bilety: [kup bilet]
  • 24 marca (niedziela, Duża Scena): 15:00,19:00
  • 26 marca (wtorek, Duża Scena): 19:00
  • 29 marca (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 30 marca (sobota, Duża Scena): 18:00
PINOKIO
  • 24 marca (niedziela, Duża Scena): 11:00
  • 26 marca (wtorek, Duża Scena): 10:00
Piotruś Pan
  • 30 marca (sobota, Duża Scena): 11:00
Przekręt (nie)doskonały
  • 31 marca (niedziela, Scena Mniejsza): 19:00
Skok w bok
Skok w bok
Bilety: [kup bilet]
  • 21 marca (czwartek, Scena Mniejsza): 19:00
  • 25 marca (poniedziałek, Duża Scena): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Scena Mniejsza): 19:00
Wanna archimedesa
  • 25 marca (poniedziałek, informacje): 10:00
Wykrywacz kłamstw
  • 29 marca (piątek, Scena Mniejsza): 19:30
  • 30 marca (sobota, Scena Mniejsza): 19:00
Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
  • 26 marca (wtorek, KUP BILET): 19:30
Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki Elektryczna 12, Białystok
Bajkowe poranki
  • 24 marca (niedziela): 10:30
  • 31 marca (niedziela): 10:30
Błoto
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:30
  • 24 marca (niedziela): 19:30
  • 29 marca (piątek): 17:30
  • 30 marca (sobota): 20:00
  • 31 marca (niedziela): 20:00
Mayday
  • 29 marca (piątek): 20:00
  • 30 marca (sobota): 17:00
  • 31 marca (niedziela): 17:00
Romeo i Julia
  • 27 marca (środa): 10:00
  • 28 marca (czwartek): 10:00
Zemsta
  • 21 marca (czwartek): 09:30,11:30
  • 22 marca (piątek): 09:30,11:30
  • 23 marca (sobota): 17:00
  • 24 marca (niedziela): 17:00
Teatr IMKA ul. Konopnickiej 6, Warszawa
Byk Ferdynand
  • 24 marca (niedziela): 12:00
Czworo do poprawki
  • 21 marca (czwartek): 19:00
Nerwica natręctw
  • 29 marca (piątek): 19:00
Pozytywni
Pozytywni
Bilety: [kup bilet]
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 16:00,19:00
Wątpliwość
  • 26 marca (wtorek): 19:00
Teatr Narodowy - scena przy Wierzbowej ul. Wierzbowa 3, Warszawa
Garderobiany
  • 21 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:30
  • 21 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:30
IRONBOUND. Za torami, za mostem
  • 30 marca (sobota, scena Studio): 19:00
  • 31 marca (niedziela, scena Studio): 19:00
  • 30 marca (sobota, scena Studio): 19:00
  • 31 marca (niedziela, scena Studio): 19:00
Jak być kochaną
  • 30 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 31 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
  • 30 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 31 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
Kordian
  • 22 marca (piątek, sala Bogusławski): 19:00
  • 23 marca (sobota, sala Bogusławski): 16:00
  • 24 marca (niedziela, sala Bogusławski): 16:00
  • 22 marca (piątek, sala Bogusławski): 19:00
  • 23 marca (sobota, sala Bogusławski): 16:00
  • 24 marca (niedziela, sala Bogusławski): 16:00
Kotka na gorącym blaszanym dachu
Kotka na gorącym blaszanym dachu Autor sztuki: Tennessee Williams.
  • 23 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 24 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
  • 23 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 24 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
Udręka życia
Udręka życia Autor sztuki: Hanoch Levin.
  • 29 marca (piątek, scena przy Wierz): 19:00
  • 30 marca (sobota, sala Bogusławski): 19:00
  • 31 marca (niedziela, sala Bogusławski): 19:00
  • 29 marca (piątek, scena przy Wierz): 19:00
  • 30 marca (sobota, sala Bogusławski): 19:00
  • 31 marca (niedziela, sala Bogusławski): 19:00
Ułani
  • 26 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:00
  • 27 marca (środa, scena przy Wierz): 19:00
  • 28 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:00
  • 26 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:00
  • 27 marca (środa, scena przy Wierz): 19:00
  • 28 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:00
Śluby panieńskie
  • 27 marca (środa, sala Bogusławski): 19:00
  • 28 marca (czwartek, sala Bogusławski): 19:00
  • 27 marca (środa, sala Bogusławski): 19:00
  • 28 marca (czwartek, sala Bogusławski): 19:00
Teatr Powszechny ul. Zamoyskiego 20, Warszawa
Mein Kampf
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
Nietota
  • 29 marca (piątek): 19:00,21:00
  • 30 marca (sobota): 14:00,16:00
  • 31 marca (niedziela): 17:00,19:00
Teatr Rozmaitości ul. Marszałkowska 8, Warszawa
Inni ludzie
  • 23 marca (sobota): 15:00
  • 24 marca (niedziela): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 20:00
Mama
  • 23 marca (sobota): 14:30
Rechnitz. Opera
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
Strach
  • 28 marca (czwartek): 17:30
  • 29 marca (piątek): 19:00
Teatr Współczesny - Scena w Baraku Mokotowska 13, Warszawa
Trzecia pierś
  • 29 marca (piątek, Scena w Baraku): 19:00
  • 30 marca (sobota, Scena w Baraku): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
  • 29 marca (piątek, Scena w Baraku): 19:00
  • 30 marca (sobota, Scena w Baraku): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
Teatr Wybrzeże Duża Scena ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk
Trojanki
  • 21 marca (czwartek, DUŻA SCENA): 18:00
Święto winkelrida. rewia narodowa_teatr_wybrzeze
  • 28 marca (czwartek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 30 marca (sobota, DUŻA SCENA): 18:30
  • 31 marca (niedziela, DUŻA SCENA): 18:30
Teatr Wybrzeże Malarnia ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk
Little Pony
  • 27 marca (środa, STARA APTEKA): 19:00
  • 29 marca (piątek, STARA APTEKA): 19:00
  • 30 marca (sobota, STARA APTEKA): 16:00
  • 31 marca (niedziela, STARA APTEKA): 16:00
Tajemnicza Irma Vep
  • 21 marca (czwartek, STARA APTEKA): 21:00
  • 22 marca (piątek, STARA APTEKA): 19:00
  • 23 marca (sobota, STARA APTEKA): 16:00
Teatr Zagłebia w Sosnowcu ul. Teatralna 4, Katowice
DEAD GIRLS WANTED
  • 23 marca (sobota): 18:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
Horror szał
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
Świętoszek
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 18:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Łukasz Jakóbiak na 4. urodzinach Ab Ovo
Łukasz Jakóbiak na 4. urodzinach Ab Ovo Warszawa

Gościem specjalnym 4. urodzin Ab Ovo Teatr Improv będzie Łukasz Jakóbiak, dziennikarz, osobowość internetowa, twórca i gospodarz popularnego programu "20m2 Łukasza".

Wyjątkowo innowacyjny spektakl w teatrze WTW. Publiczność "wejdzie do głowy" bohatera! [FOTO]
Wyjątkowo innowacyjny spektakl w teatrze WTW. Publiczność "wejdzie do głowy" bohatera! [FOTO]

Spektakl "Gwiazda" wykorzystuje dźwięk binauralny nagrywany przy pomocy tzw. "sztucznej głowy".

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!