Repertuar teatrów

Repertuar teatrów - wg teatrów

Prezentujemy aktualny repertuar teatrów w Polsce. Na tej stronie sprawdzisz, jakie teatry wystawiają swoje przedstawienia w nadchodzących tygodniach. Znajdziesz pełną listę teatrów z Twojego miasta oraz zestawienie spektakli, które można w nich zobaczyć. Jeśli jeszcze nie znasz wszystkich teatrów ze swojego miasta, tu zobaczysz ich pełne zestawienie. Sprawdź repertuar poszczególnych teatrów i zaplanuj wizytę w tym, którego repertuar najbardziej cię zainteresuje!

Wyświetl repertuar teatrów wg spektakli, dni.

Krakowska Opera Kameralna ul. Miodowa 15, Kraków
Cykl warsztatów muzykoterapeutycznych
  • 25 października (czwartek): 17:00
Muzyka i magia
  • 23 października (wtorek): 10:00,12:00
Na ludową nutę
  • 27 października (sobota): 11:00
Norma
  • 26 października (piątek): 18:30
  • 28 października (niedziela): 18:30
Stare Dobre Małżeństwo
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
Warsztaty taneczne dla dzieci
  • 25 października (czwartek): 09:30,11:30
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej ul. Jagiellońska 5, Kraków
Głód
  • 30 października (wtorek, Nowa Scena): 19:30
  • 31 października (środa, Nowa Scena): 19:30
Kwestia techniki
  • 26 października (piątek, Nowa Scena): 19:30
  • 27 października (sobota, Nowa Scena): 19:30
Triumf woli
  • 27 października (sobota, Duża Scena): 18:00
  • 28 października (niedziela, Duża Scena): 18:00
  • 30 października (wtorek, Duża Scena): 18:00
  • 31 października (środa, Duża Scena): 18:00
Opera Nova ul. Marszałka Focha 5, Bydgoszcz
Awantura w Recco, czyli Drzewko wolności
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
Opera Wrocławska Świdnicka 35, Wrocław
Giselle
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
Stary Teatr – Scena Kameralna ul. Starowiślna 21 , Kraków
Kopciuszek
  • 30 października (wtorek, Scena Kameralna): 11:00,19:15
  • 31 października (środa, Scena Kameralna): 11:00,19:15
Płatonow
  • 24 października (środa, Scena Kameralna): 18:00
  • 25 października (czwartek, Scena Kameralna): 18:00
Studio Buffo ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa
"Ukochany kraj..." czyli PRL w piosence
  • 28 października (niedziela): 18:00
Boeing, Boeing
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
HITY BUFFO w Hali Netto w Szczecinie
  • 27 października (sobota): 19:30
Metro Musical w BUFFO
  • 22 października (poniedziałek): 16:00,19:00
  • 23 października (wtorek): 16:00,19:00
PYGMALION George
  • 29 października (poniedziałek): 09:30,12:30
  • 30 października (wtorek): 09:00,12:00
  • 31 października (środa): 09:00,12:00
Wieczór francuski
  • 30 października (wtorek): 19:00
Wieczór japoński w Buffo
  • 25 października (czwartek, proba_z_publiczn): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
Wieczór latynoski
  • 31 października (środa): 19:00
Teatr Animacji ul. św. Marcin 80/82, Poznań
Calineczka
  • 23 października (wtorek): 09:30
Czerwony kapturek
  • 30 października (wtorek): 10:00
  • 31 października (środa): 09:30
Pan Tobiasz i książki
  • 24 października (środa): 09:30
  • 25 października (czwartek): 09:30
  • 26 października (piątek): 09:30
Żabka
  • 27 października (sobota): 11:00
  • 28 października (niedziela): 11:00
Teatr Ateneum ul. Jaracza 2, Warszawa
Gra w życie
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 19:30
  • 30 października (wtorek): 19:30
Jacek Kaczmarski. Lekcja historii
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:30
Kolacja dla głupca
  • 25 października (czwartek): 19:30
  • 26 października (piątek): 19:30
W progu
W progu
Bilety: [kup bilet]
  • 24 października (środa): 20:00
  • 25 października (czwartek): 20:00
  • 26 października (piątek): 20:00
Kłamstwo ...o miłości
  • 25 października (czwartek): 16:00,19:15
  • 26 października (piątek): 16:30,19:15
Mayday 2
  • 23 października (wtorek): 16:30,19:15
  • 24 października (środa): 16:30,19:15
Szalone nożyczki
  • 30 października (wtorek): 16:30,19:15
  • 31 października (środa): 16:30,19:15
Wieczór kawalerski
  • 27 października (sobota): 16:30,19:15
  • 28 października (niedziela): 16:30,19:15
Teatr Bagatela - Scena na ul. Sarego ul. Sarego 7, Kraków
W'ariacje pożądania
  • 27 października (sobota): 19:15
  • 28 października (niedziela): 17:00
Teatr Dramatyczny - duża scena pl. Defilad 1, Warszawa
Pijani
Pijani
Bilety: [kup bilet]
  • 27 października (sobota, Scena im. G. Hol): 19:00
  • 28 października (niedziela, Scena im. G. Hol): 17:00
Teatr Dramatyczny - mała scena pl. Defilad 1, Warszawa
Szczęśliwe dni
  • 26 października (piątek, Scena im. H. Mik): 19:30
  • 27 października (sobota, Scena im. H. Mik): 19:30
Madame
  • 30 października (wtorek, Scena na Woli): 19:00
Nasza klasa
  • 26 października (piątek, Scena na Woli): 19:00
Pociągi pod specjalnym nadzorem
  • 23 października (wtorek, Scena na Woli): 19:00
  • 24 października (środa, Scena na Woli): 19:00
Sinobrody - nadzieja kobiet
  • 27 października (sobota, Scena na Woli): 19:00
  • 28 października (niedziela, Scena na Woli): 19:00
Teatr Dramatyczny Scena Przodownik ul. Olesińska 21, Warszawa
Mistrz i Małgorzata
  • 27 października (sobota, Scena Przodownik): 18:00
  • 28 października (niedziela, Scena Przodownik): 18:00
Obrzydliwcy
  • 25 października (czwartek, Scena Przodownik): 19:00
Teatr Groteska Skarbowa 2, Kraków
Ania z Zielonego Wzgórza
  • 27 października (sobota, Teatralna): 16:00
  • 28 października (niedziela, Teatralna): 11:00,13:30
  • 29 października (poniedziałek, Teatralna): 09:00,11:45
Kot w butach
Kot w butach Autor sztuki: wg Charlesa Perrault/a.
  • 22 października (poniedziałek, Kopułowa): 09:00,11:30
Porwanie Baltazara Gąbki czyli Smok & Roll
Porwanie Baltazara Gąbki czyli Smok & Roll Autor sztuki: Stanisław Pagaczewski.
  • 30 października (wtorek, Teatralna): 11:30
  • 31 października (środa, Teatralna): 09:00
Przygody Odyseusza
Przygody Odyseusza Autor sztuki: Paweł Szumiec.
  • 23 października (wtorek, Teatralna): 09:00,11:30
  • 24 października (środa, Teatralna): 09:00,11:30
  • 25 października (czwartek, Teatralna): 09:00,11:30
  • 26 października (piątek, Teatralna): 09:00,11:30
Zagraj to jeszcze raz, Sam
  • 27 października (sobota, Kopułowa): 19:00
  • 28 października (niedziela, Teatralna): 19:00
Teatr Kamienica Al. Solidarności 93, Warszawa
Calineczka
  • 24 października (środa): 10:00,12:30
Czarna komedia
  • 25 października (czwartek): 19:30
  • 26 października (piątek): 19:30
  • 27 października (sobota): 19:30
  • 28 października (niedziela): 18:00
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia Autor sztuki: wg. braci Grimm .
  • 23 października (wtorek): 10:00,12:30
My, dzieci z Dworca Zoo
My, dzieci z Dworca Zoo Autor sztuki: Kai Hermann, Horst Rieck.
  • 25 października (czwartek): 10:00
Pan Tenorek i Błękitny Balonik
  • 22 października (poniedziałek): 10:30
Tresowany mężczyzna
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:30
Viagra
Viagra
Bilety: [kup bilet]
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
Wszystko o mężczyznach
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
Teatr Komedia ul. Słowackiego 19a, Warszawa
Komedia o napadzie na bank
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Pierwsza randka
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 15:30,19:00
  • 28 października (niedziela): 15:30,19:00
Skazani na miłość
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Śmierć i dziewczyna/Light - Biały Teatr Tańca
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
Teatr Kwadrat ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
Ciotka Karola 3.0
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz
  • 29 października (poniedziałek): 19:30
  • 30 października (wtorek): 19:30
  • 31 października (środa): 19:30
Kłamstewka
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 16:00,19:00
Misery
  • 23 października (wtorek): 19:30
  • 24 października (środa): 19:30
  • 25 października (czwartek): 19:30
Okno na parlament
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Szalone nożyczki
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
Teatr Lalek Arlekin al. 1 Maja 2, Łódź
Huśtawka
  • 23 października (wtorek): 09:00,11:00
  • 24 października (środa): 09:00,11:00
  • 25 października (czwartek): 09:00,11:00
  • 26 października (piątek): 09:00,11:00
  • 27 października (sobota): 16:00
  • 28 października (niedziela): 10:00
  • 30 października (wtorek): 09:00,11:00
  • 31 października (środa): 09:00,11:00
Niedziela Inna niż Wszystkie
  • 28 października (niedziela, _Wszystkie_Husta): 12:00
W pogoni za
  • 23 października (wtorek): 09:00
  • 24 października (środa): 09:00
  • 25 października (czwartek): 09:00,11:00
  • 26 października (piątek): 09:00,11:00
Teatr Ludowy os. Teatralne 34, Kraków
Akt równoległy
  • 28 października (niedziela, Duża Scena): 19:00
Błysk rekina
Błysk rekina Autor sztuki: Philip Ridley.
  • 24 października (środa, Duża Scena): 10:00
  • 25 października (czwartek, Duża Scena): 09:30
Pyza na polskich dróżkach
Pyza na polskich dróżkach Autor sztuki: Hanna Januszewska.
  • 30 października (wtorek, Duża Scena): 10:30
Pyza za wielką wodą
Pyza za wielką wodą Autor sztuki: A.Górny, M. Klotzer.
  • 31 października (środa, Duża Scena): 09:30
Taruffe albo Szalbierz
  • 26 października (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 27 października (sobota, Duża Scena): 19:00
Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem ul. Rynek Główny 1, Kraków
Gdy przyjdzie sen
  • 23 października (wtorek, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 24 października (środa, Scena Pod Ratusz): 19:00
Na początku i na końcu czasu
  • 25 października (czwartek, Scena Pod Ratusz): 19:00
Via-gra
  • 26 października (piątek, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 27 października (sobota, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 28 października (niedziela, Scena Pod Ratusz): 19:00
Teatr Maska Mickiewicza 13, Rzeszów
Dokąd pędzisz, koniku?_maska_rzeszow
  • 23 października (wtorek, DUŻA4+): 09:00,11:00
  • 24 października (środa, DUŻA4+): 09:00,11:00
  • 28 października (niedziela, DUŻA4+): 16:30
  • 30 października (wtorek, DUŻA4+): 09:00,11:00
  • 31 października (środa, DUŻA4+): 09:00,11:00
Statek Noego
  • 28 października (niedziela, KACPEREK1,5+): 12:00
Zemsta
  • 25 października (czwartek, DUŻA14+): 09:00,11:30
  • 26 października (piątek, DUŻA14+): 10:00,19:00
Teatr Miejski im. W. Gombrowicza ul. Bema 26, Gdynia
Następnego dnia rano
  • 26 października (piątek, mała scena): 19:00
  • 28 października (niedziela, mała scena): 19:00
Romeo i Julia
  • 25 października (czwartek, duża scena): 09:30,13:00
  • 26 października (piątek, duża scena): 11:00
  • 27 października (sobota, duża scena): 19:00
  • 30 października (wtorek, duża scena): 11:00
Teatr Muzyczny M.C. Sklodowskiej 5, Lublin
Bal w Savoyu
  • 26 października (piątek): 18:00
  • 27 października (sobota): 18:00
Calineczka
  • 24 października (środa): 09:00,11:30
Kopciuszek
  • 31 października (środa): 09:00,11:30
Teatr Muzyczny ul. Niezłomnych 1 e, Poznań
Edyta Geppert
  • 29 października (poniedziałek): 19:30
Footloose
  • 24 października (środa): 11:00,19:00
  • 25 października (czwartek): 11:00,19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 15:00,19:00
Pchła Szachrajka
Pchła Szachrajka Autor sztuki: Jan Brzechwa.
  • 23 października (wtorek): 10:00,12:00
Teatr Muzyczny CAPITOL ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
Joga w Capitolu
  • 24 października (środa): 07:30
  • 31 października (środa): 07:30
Mistrz i Małgorzata
Mistrz i Małgorzata Autor sztuki: Michał Bułhakow.
  • 25 października (czwartek): 18:30
  • 26 października (piątek): 18:30
  • 27 października (sobota): 18:00
  • 28 października (niedziela): 15:00
Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny
  • 25 października (czwartek): 18:00
  • 26 października (piątek): 18:00
  • 27 października (sobota): 17:30
  • 28 października (niedziela): 14:30
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia
Brzechwa dla dzieci
  • 24 października (środa): 09:30,12:00
  • 25 października (czwartek): 09:30,12:00
  • 26 października (piątek): 09:30,12:00
  • 28 października (niedziela): 12:00
Polityka
  • 22 października (poniedziałek): 17:15,20:30
Wiedźmin
Wiedźmin
Bilety: [kup bilet]
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Teatr Polonia Marszałkowska 56, Warszawa
Czesław - spowiedź emigranta
  • 23 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Krzesła
  • 25 października (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 26 października (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 27 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 28 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 30 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 31 października (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
Kto nas odwiedzi
  • 28 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 29 października (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Mayday 2
Mayday 2 Autor sztuki: Ray Cooney.
  • 26 października (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 27 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
Mayday
Mayday Autor sztuki: Ray Cooney.
  • 24 października (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 25 października (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Ojciec Bóg
Ojciec Bóg Autor sztuki: Katarzyna Wasilewska, Jacek Wasilewski.
  • 27 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 17:00
  • 28 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 17:00
Prapremiera dreszczowca
  • 30 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 31 października (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
Zemsta
Zemsta Autor sztuki: Aleksander Fredro.
  • 22 października (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 12:00,19:30
  • 23 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 10:00,13:00
Teatr Polski - Scena Kameralna Świdnicka 28, Wrocław
Mayday
  • 25 października (czwartek, Scena Kameralna): 19:00
  • 26 października (piątek, Scena Kameralna): 19:00
Teatr Polski - Scena na Świebodzkim Pl. Orląt Lwowskich 20c, Wrocław
Biedermann i podpalacze
  • 27 października (sobota, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 28 października (niedziela, Scena na Œwiebod): 19:00
Deprawator
  • 25 października (czwartek): 18:00
Dom lalki
  • 27 października (sobota): 17:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
Król
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Poranek filozoficzny - sala prób
  • 27 października (sobota): 10:00,11:00,12:00
TEATR POLSKI DZIECIOM: Ferdynand Wspaniał
  • 30 października (wtorek): 12:00,18:00
  • 31 października (środa): 10:00,12:00,18:00
Żołnierz królowej Madagaskaru
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:30
  • 28 października (niedziela): 19:30
Teatr Powszechny ul. Legionów 21, Łódź
Siódmy anioł
  • 27 października (sobota, Mała Scena): 19:00
  • 28 października (niedziela, Mała Scena): 19:00
  • 30 października (wtorek, Mała Scena): 19:15
  • 31 października (środa, Mała Scena - spe): 19:15
Stopklatka
  • 23 października (wtorek, Mała Scena): 11:00
Wszystko w rodzinie
  • 24 października (środa, Duża Scena): 11:00,19:15
  • 25 października (czwartek, Duża Scena): 19:15
  • 27 października (sobota, Duża Scena): 16:00
  • 28 października (niedziela, Duża Scena): 16:00
  • 30 października (wtorek, Duża Scena): 11:00
lovebook
  • 25 października (czwartek, Mała Scena): 11:00
  • 26 października (piątek, Mała Scena): 19:00
Teatr Rampa ul. Kołowa 20, Warszawa
Awantura o Basię
  • 22 października (poniedziałek): 11:00
Cafe Sax
Cafe Sax
Bilety: [kup bilet]
  • 22 października (poniedziałek): 19:30
  • 28 października (niedziela): 19:30
  • 29 października (poniedziałek): 19:30
Kobiety na skraju załamania nerwowego
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Pinokio
  • 27 października (sobota): 11:00
  • 28 października (niedziela): 11:00
  • 29 października (poniedziałek): 11:00
  • 30 października (wtorek): 11:00
Teatr Roma ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
Alicja w Krainie Czarów
  • 30 października (wtorek): 10:00,13:00
  • 31 października (środa): 10:00,13:00
Alosza_Awdiejew_Moje_ulubione_piosenki
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
Once
Once
Bilety: [kup bilet]
  • 23 października (wtorek): 19:30
  • 24 października (środa): 19:30
  • 25 października (czwartek): 19:30
  • 26 października (piątek): 19:30
  • 27 października (sobota): 16:00,19:30
  • 28 października (niedziela): 16:00
Piloci
Piloci
Bilety: [kup bilet]
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 15:00,19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
Teatr Rozrywki w Chorzowie Konopnickiej 1, Katowice
Historia filozofii po góralsku
  • 23 października (wtorek): 19:30
Producenci
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Szkoła teatru - lekcja 3
  • 31 października (środa): 10:00
Teatr Sabat ul. Foksal 16, Warszawa
LATA 20-TE,LATA 30-TE - WODEWIL STAREJ WARSZAWY
  • 26 października (piątek): 18:30
Przeboje świata
  • 27 października (sobota): 18:30
The Best of Sabat
  • 25 października (czwartek): 18:30
Teatr Syrena ul. Litewska 3, Warszawa
Rodzina Addamsów
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Warsztaty Tworzymy Teatr
  • 28 października (niedziela): 09:00,14:00
Warsztaty Uczymy się Teatru
  • 27 października (sobota): 09:00,14:00
Teatr WARSawy Rynek Nowego Miasta 5/7, Warszawa
HOMAR Z BIEDRONKI (SPEKTAKL GOŚCINNY)
  • 27 października (sobota): 19:30
Taśma
Taśma Autor sztuki: Stephen Belber.
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
Teatr Wielki pl. Dąbrowskiego, Łódź
Bal u naczelnika
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
Teatr Wielki Opera Narodowa pl. Teatralny1, Warszawa
Bajko, gdzie jesteś? - baśń muzyczna
  • 22 października (poniedziałek): 12:00
I przejdą deszcze
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Madame Butterfly
  • 27 października (sobota): 19:00
Piotr Beczała
  • 28 października (niedziela): 19:00
Poranek muzyczny_opera_narodowa
  • 28 października (niedziela): 12:00
Te Deum polonia
  • 30 października (wtorek): 19:00
Teatr Wielki im. S. Moniuszki ul. Fredry 9, Poznań
Ein deutsches Requiem
  • 28 października (niedziela): 18:00
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
  • 23 października (wtorek): 11:00,18:00
  • 24 października (środa): 11:00,18:00
Teatr Współczesny ul. Mokotowska 13, Warszawa
Lepiej już było
  • 26 października (piątek): 19:15
  • 27 października (sobota): 19:15
  • 28 października (niedziela): 19:15
Najdroższy
Najdroższy Autor sztuki: Francis Veber.
  • 24 października (środa): 19:15
  • 25 października (czwartek): 19:15
Teatr im. H. Ch. Andersena Dominikańska 1, Lublin
Bajka do zjedzenia
  • 23 października (wtorek): 09:30,11:30
  • 24 października (środa): 09:30,11:30
  • 25 października (czwartek): 09:30,11:30
  • 26 października (piątek): 09:30
  • 28 października (niedziela): 10:00,12:00
  • 30 października (wtorek): 09:30
  • 31 października (środa): 09:30
Dziób w dziób
  • 23 października (wtorek): 09:30,11:00
  • 24 października (środa): 09:30,11:00
  • 25 października (czwartek): 09:30,11:00
Teatr im. J. Kochanowskiego pl. Teatralny 12, Opole
Kolaboranci
  • 24 października (środa): 11:00
  • 25 października (czwartek): 11:00,19:00
Moją ulicą płynie rzeka
  • 27 października (sobota): 17:00,19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
Moralność Pani Dulskiej
  • 24 października (środa): 19:00
  • 26 października (piątek): 11:00
Zagraj to jeszcze raz, Sam
  • 28 października (niedziela): 19:00
Teatr im. S. Jaracza ul. 1 Maja 4, Olsztyn
Lot nad kukuŁczym gniazdem
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 10:00,19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 19:00
  • 30 października (wtorek): 10:00
Noc Helvera
  • 24 października (środa): 10:00,19:30
  • 25 października (czwartek): 19:30
  • 26 października (piątek): 19:30
  • 27 października (sobota): 19:30
Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego ul. Rynek 2, Katowice
Drach
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
Korfanty
  • 24 października (środa): 17:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Oskar i Pani Róża
  • 24 października (środa): 18:00
  • 25 października (czwartek): 10:00,12:15
Sklepy cynamonowe
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Teatr Żydowski pl. Grzybowski 12/16, Warszawa
Rejwach
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Wrocławski Teatr Lalek Pl. Teatralny 4, Wrocław
Babcia na jabłoni
  • 25 października (czwartek): 10:00
  • 26 października (piątek): 10:00
  • 27 października (sobota): 15:00
  • 28 października (niedziela): 11:00
  • 30 października (wtorek): 10:00
Pomnik
  • 23 października (wtorek): 13:00
  • 24 października (środa): 13:00
Nowy Teatr ul. Madalińskiego 10/16, Warszawa
Dyskusyjny klub serialowy
  • 22 października (poniedziałek): 19:30
Thriller
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 10:00
  • 26 października (piątek): 10:00
  • 27 października (sobota): 18:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
Usłysz mnie. muzyka
  • 29 października (poniedziałek): 19:30
Wyjeżdżamy
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
Teatr 6.piętro Plac Defilad 1, Warszawa
Miłość w Saybrook
  • 24 października (środa): 19:30
  • 25 października (czwartek): 19:30
Niezwyciężony
  • 26 października (piątek): 20:00
  • 27 października (sobota): 18:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
Teatr Capitol Marszałkowska 115, Warszawa
Dajcie mi tenora
  • 30 października (wtorek, Duża Scena): 19:00
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
  • 24 października (środa, Scena Mniejsza): 10:00
Dwie pary do pary
Dwie pary do pary Produkcja: Polska.
Bilety: [kup bilet]
  • 26 października (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 28 października (niedziela, Duża Scena): 18:30
Jaś i Małgosia
  • 27 października (sobota, Duża Scena): 11:00
Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
Piotruś Pan
  • 23 października (wtorek, Duża Scena): 10:00
Przekręt (nie)doskonały
  • 25 października (czwartek, Scena Mniejsza): 19:00
Wanna archimedesa
  • 29 października (poniedziałek, Duża Scena): 10:00
Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
  • 31 października (środa): 19:00
Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki Elektryczna 12, Białystok
Kogut w rosole
  • 31 października (środa, Kogut w rosole_d): 19:00
Mayday
  • 26 października (piątek, Mayday_dramatycz): 20:30
  • 27 października (sobota, Mayday_dramatycz): 17:00
  • 28 października (niedziela, Mayday_dramatycz): 17:00
Sąsiedzi
  • 26 października (piątek, S¹siedzi_dramaty): 18:00
  • 27 października (sobota, S¹siedzi_dramaty): 20:00
  • 28 października (niedziela, S¹siedzi_dramaty): 20:00
Teatr IMKA ul. Konopnickiej 6, Warszawa
Polowanie na łosia
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
Pozytywni
Pozytywni
Bilety: [kup bilet]
  • 25 października (czwartek): 18:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
Teatr Rozmaitości ul. Marszałkowska 8, Warszawa
Moja walka
  • 25 października (czwartek): 18:00
  • 26 października (piątek): 18:00
  • 27 października (sobota): 18:00
Teatr Współczesny - Scena w Baraku Mokotowska 13, Warszawa
Zbrodnie serca
  • 23 października (wtorek, Scena w Baraku): 19:00
  • 30 października (wtorek, Scena w Baraku): 19:00
Variete pl. Bawół 6 m. 12, Kraków
Dream of Broadway
  • 26 października (piątek): 19:00
Muniek i Przyjaciele
  • 25 października (czwartek): 19:00
Powróćmy do tamtych lat
  • 27 października (sobota): 18:00
  • 28 października (niedziela): 17:30
Wieczór Komedii Improwizowanej
  • 24 października (środa): 19:00
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Rekonstrukacja pamięci
Rekonstrukacja pamięci Wrocław

Także gra aktorska jest czysta, wyrazista, precyzyjna, z wyczuciem, a przede wszystkim - rzeczywiście zespołowa.

Broadway we Wrocławiu!
Broadway we Wrocławiu! Wrocław

„A Chorus Line” Capitolu sprawił, że z wreszcie z Broadwayem łączy Wrocław coś więcej, niż tylko kolorowe lampki na budynku Teatru Muzycznego.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!