Repertuar teatrów w październiku

Repertuar teatrów - Październik - wg teatrów

Prezentujemy aktualny repertuar teatrów w Polsce na październik. Na tej stronie sprawdzisz, jakie teatry wystawiają swoje przedstawienia w nadchodzących tygodniach. Znajdziesz pełną listę teatrów z Twojego miasta oraz zestawienie spektakli, które można w nich zobaczyć. Jeśli jeszcze nie znasz wszystkich teatrów ze swojego miasta, tu zobaczysz ich pełne zestawienie. Sprawdź repertuar poszczególnych teatrów i zaplanuj wizytę w tym, którego repertuar najbardziej cię zainteresuje!

Wyświetl repertuar teatrów wg spektakli, dni.

Opera Nova ul. Marszałka Focha 5, Bydgoszcz
Awantura w Recco, czyli Drzewko wolności
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
Manru
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 19:00
  • 7 października (niedziela): 18:00
Zniewolony umysł
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 14 października (niedziela): 18:00
Opera Wrocławska Świdnicka 35, Wrocław
Carmen
  • 10 października (środa): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
Eugeniusz Oniegin
Eugeniusz Oniegin Autor sztuki: Piotr Czajkowski.
  • 4 października (czwartek): 19:00
  • 7 października (niedziela): 18:00
Giselle
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
I Capuleti e i Montecchi
  • 17 października (środa): 19:00
  • 18 października (czwartek): 19:00
Nabucco
  • 2 października (wtorek): 19:00
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 13 października (sobota): 19:00
Najdzielniejszy z rycerzy
  • 5 października (piątek): 11:00,13:00
  • 14 października (niedziela): 12:00
Operowy Labirynt
  • 7 października (niedziela): 12:00
  • 8 października (poniedziałek): 11:00
Orfeusz i Eurydyka
  • 20 października (sobota): 19:00
Pchła szachrajka
  • 21 października (niedziela): 12:00
Studio Buffo ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa
"Ukochany kraj..." czyli PRL w piosence
  • 28 października (niedziela): 18:00
Boeing, Boeing
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
HITY BUFFO w Hali Netto w Szczecinie
  • 27 października (sobota): 19:30
Hity Buffo
Hity Buffo
Bilety: [kup bilet]
  • 17 października (środa): 19:00
Kobieta pierwotna
  • 14 października (niedziela): 19:00
Metro Musical w BUFFO
  • 21 października (niedziela): 18:00
  • 22 października (poniedziałek): 16:00,19:00
  • 23 października (wtorek): 16:00,19:00
NINA
NINA
Bilety: [kup bilet]
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 19:00
PYGMALION George
  • 15 października (poniedziałek): 09:30,12:30
  • 16 października (wtorek): 09:00,12:00
  • 17 października (środa): 09:00,12:00
  • 18 października (czwartek): 09:00,12:00
  • 29 października (poniedziałek): 09:30,12:30
  • 30 października (wtorek): 09:00,12:00
  • 31 października (środa): 09:00,12:00
Piotruś Pan
  • 9 października (wtorek): 13:30,18:00
  • 10 października (środa): 10:00,13:30
  • 11 października (czwartek): 10:00,13:30
Polita 3D
Polita 3D
Bilety: [kup bilet]
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 16:00,19:00
Romeo i Julia
  • 1 października (poniedziałek): 19:00
  • 2 października (wtorek): 12:00,16:00
  • 3 października (środa): 12:00,16:00
  • 4 października (czwartek): 12:00,16:00
Tango attack
  • 13 października (sobota): 19:00
Wieczór francuski
  • 30 października (wtorek): 19:00
Wieczór japoński w Buffo
  • 25 października (czwartek, proba_z_publiczn): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
Wieczór latynoski
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Wieczór rosyjski
  • 15 października (poniedziałek): 19:00
  • 16 października (wtorek): 19:00
Wieczór włoski
  • 18 października (czwartek): 19:00
musical METRO w Hali Arena w Poznaniu
  • 6 października (sobota): 17:00
Teatr Animacji ul. św. Marcin 80/82, Poznań
Calineczka
  • 13 października (sobota): 11:00
  • 14 października (niedziela): 11:00
  • 16 października (wtorek): 09:30
  • 19 października (piątek): 09:30
  • 20 października (sobota): 11:00
  • 21 października (niedziela): 11:00
  • 23 października (wtorek): 09:30
Czerwony kapturek
  • 30 października (wtorek): 10:00
  • 31 października (środa): 09:30
Dziób w dziób
  • 4 października (czwartek): 09:30
  • 5 października (piątek): 09:30
  • 9 października (wtorek): 09:30
  • 10 października (środa): 09:30
Labirynt 2.0
  • 21 października (niedziela): 15:00
Pan Tobiasz i książki
  • 24 października (środa): 09:30
  • 25 października (czwartek): 09:30
  • 26 października (piątek): 09:30
Ulf i Balon
  • 2 października (wtorek): 09:30
  • 3 października (środa): 09:30
  • 17 października (środa): 09:30
  • 18 października (czwartek): 09:30
Za-Polska
  • 13 października (sobota): 18:00
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 21 października (niedziela): 18:00
Śpiąca królewna
  • 11 października (czwartek): 09:30
  • 12 października (piątek): 09:30
Żabka
  • 6 października (sobota): 11:00
  • 7 października (niedziela): 11:00
  • 27 października (sobota): 11:00
  • 28 października (niedziela): 11:00
Teatr Ateneum ul. Jaracza 2, Warszawa
ABSOLUTNIE czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 19:00
  • 7 października (niedziela): 19:00
Antygona
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 14 października (niedziela): 19:00
  • 16 października (wtorek): 19:30
  • 17 października (środa): 12:00
  • 18 października (czwartek): 12:00
Artur Andrus recital kabaretowy
  • 16 października (wtorek): 19:00
  • 17 października (środa): 19:00
Gra w życie
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 19:30
  • 30 października (wtorek): 19:30
Jacek Kaczmarski. Lekcja historii
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:30
Kolacja dla głupca
  • 4 października (czwartek): 19:30
  • 5 października (piątek): 18:00
  • 25 października (czwartek): 19:30
  • 26 października (piątek): 19:30
Merylin Mongoł
  • 19 października (piątek): 19:30
  • 20 października (sobota): 19:30
  • 21 października (niedziela): 19:30
Moskwa  Pietuszki
  • 17 października (środa): 20:00
  • 18 października (czwartek): 20:00
  • 19 października (piątek): 20:00
Nad czarnym jeziorem
  • 3 października (środa): 20:00
  • 4 października (czwartek): 20:00
  • 6 października (sobota): 18:30
Nastasja Filipowna
Nastasja Filipowna Autor sztuki: wg \"Idioty\" Fiodora Dostojewskiego według pomysłu Andrzeja Wajdy.
Bilety: [kup bilet]
  • 11 października (czwartek): 19:30
  • 12 października (piątek): 19:30
  • 14 października (niedziela): 19:30
Sceny niemalże małżeńskie
Sceny niemalże małżeńskie Autor sztuki: Stefania Grodzieńska.
Bilety: [kup bilet]
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 19:00
  • 21 października (niedziela): 19:00
W progu
W progu
Bilety: [kup bilet]
  • 24 października (środa): 20:00
  • 25 października (czwartek): 20:00
  • 26 października (piątek): 20:00
Teatr Dramatyczny - duża scena pl. Defilad 1, Warszawa
Pijani
Pijani
Bilety: [kup bilet]
  • 27 października (sobota, Scena im. G. Hol): 19:00
  • 28 października (niedziela, Scena im. G. Hol): 17:00
Sen nocy letniej
  • 12 października (piątek, Scena im. G. Hol): 19:00
  • 13 października (sobota, Scena im. G. Hol): 19:00
  • 14 października (niedziela, Scena im. G. Hol): 17:00
Sługa dwóch panów
  • 19 października (piątek, Scena im. G. Hol): 19:00
  • 20 października (sobota, Scena im. G. Hol): 19:00
Wizyta starszej Pani
  • 16 października (wtorek, Scena im. G. Hol): 19:00
  • 17 października (środa, Scena im. G. Hol): 19:00
Teatr Dramatyczny - mała scena pl. Defilad 1, Warszawa
Kobiety bez znaczenia
  • 20 października (sobota, Scena im. H. Mik): 19:30
  • 21 października (niedziela, Scena im. H. Mik): 19:30
Plastiki
Plastiki
Bilety: [kup bilet]
  • 5 października (piątek, Scena im. H. Mik): 19:30
  • 7 października (niedziela, Scena im. H. Mik): 19:30
Szczęśliwe dni
  • 26 października (piątek, Scena im. H. Mik): 19:30
  • 27 października (sobota, Scena im. H. Mik): 19:30
Widok z mostu
  • 13 października (sobota, Scena im. H. Mik): 19:30
  • 14 października (niedziela, Scena im. H. Mik): 19:30
Dziwny przypadek psa nocną porą
  • 2 października (wtorek, Scena na Woli): 19:00
  • 3 października (środa, Scena na Woli): 19:00
Ferdydurke
Ferdydurke
Bilety: [kup bilet]
  • 11 października (czwartek, Scena na Woli): 19:00
  • 12 października (piątek, Scena na Woli): 19:00
  • 13 października (sobota, Scena na Woli): 19:00
Harper
Harper
Bilety: [kup bilet]
  • 6 października (sobota, Scena na Woli): 19:00
  • 7 października (niedziela, Scena na Woli): 19:00
Historia Jakuba
  • 4 października (czwartek, Scena na Woli): 19:00
  • 5 października (piątek, Scena na Woli): 19:00
Madame
  • 30 października (wtorek, Scena na Woli): 19:00
Nasza klasa
  • 26 października (piątek, Scena na Woli): 19:00
Pociągi pod specjalnym nadzorem
  • 23 października (wtorek, Scena na Woli): 19:00
  • 24 października (środa, Scena na Woli): 19:00
Sinobrody - nadzieja kobiet
  • 27 października (sobota, Scena na Woli): 19:00
  • 28 października (niedziela, Scena na Woli): 19:00
Teatr Dramatyczny Scena Przodownik ul. Olesińska 21, Warszawa
Bent
Bent
Bilety: [kup bilet]
  • 6 października (sobota, Scena Przodownik): 19:00
Bez wyjścia
  • 17 października (środa, Scena Przodownik): 19:00
  • 18 października (czwartek, Scena Przodownik): 19:00
Marcel
  • 7 października (niedziela, Scena Przodownik): 19:00
Mistrz i Małgorzata
  • 27 października (sobota, Scena Przodownik): 18:00
  • 28 października (niedziela, Scena Przodownik): 18:00
Mężczyzna
  • 13 października (sobota, Scena Przodownik): 19:00
  • 14 października (niedziela, Scena Przodownik): 19:00
Obrzydliwcy
  • 25 października (czwartek, Scena Przodownik): 19:00
Tajny dziennik
  • 20 października (sobota, Scena Przodownik): 19:00
Teatr Groteska Skarbowa 2, Kraków
Ania z Zielonego Wzgórza
  • 27 października (sobota, Teatralna): 16:00
  • 28 października (niedziela, Teatralna): 11:00,13:30
  • 29 października (poniedziałek, Teatralna): 09:00,11:45
Cudowna lampa Aladyna
  • 15 października (poniedziałek, Teatralna): 09:00,11:45
  • 16 października (wtorek, Teatralna): 09:00,11:45
  • 17 października (środa, Teatralna): 09:00,11:45
  • 18 października (czwartek, Teatralna): 09:00,11:45
Kot w butach
Kot w butach Autor sztuki: wg Charlesa Perrault/a.
  • 19 października (piątek, Kopułowa): 09:00,11:30
  • 20 października (sobota, Kopułowa): 16:00,19:00
  • 21 października (niedziela, Kopułowa): 11:00,13:00
  • 22 października (poniedziałek, Kopułowa): 09:00,11:30
Kto pocieszy pechowego nosorożca?
  • 11 października (czwartek, Kopułowa): 09:00,11:30
  • 12 października (piątek, Kopułowa): 09:00,11:30
  • 13 października (sobota, Kopułowa): 16:00
  • 14 października (niedziela, Kopułowa): 11:00,13:00
Mistrz i Małgorzata
Mistrz i Małgorzata Autor sztuki: Michaił Bułhakow.
  • 21 października (niedziela, Teatralna): 19:00
Porwanie Baltazara Gąbki czyli Smok & Roll
Porwanie Baltazara Gąbki czyli Smok & Roll Autor sztuki: Stanisław Pagaczewski.
  • 30 października (wtorek, Teatralna): 11:30
  • 31 października (środa, Teatralna): 09:00
Przygody Odyseusza
Przygody Odyseusza Autor sztuki: Paweł Szumiec.
  • 23 października (wtorek, Teatralna): 09:00,11:30
  • 24 października (środa, Teatralna): 09:00,11:30
  • 25 października (czwartek, Teatralna): 09:00,11:30
  • 26 października (piątek, Teatralna): 09:00,11:30
Scena mistrzów:
  • 13 października (sobota, Teatralna): 19:00
Szpak Fryderyk czyli bajka o szczurach
  • 4 października (czwartek, Kopułowa): 11:30,13:15
  • 5 października (piątek, Kopułowa): 09:00,11:30
  • 6 października (sobota, Kopułowa): 16:00
Tańcowały dwa Michały
  • 3 października (środa, Teatralna): 09:00,11:30
  • 7 października (niedziela, Kopułowa): 11:00,13:00
  • 8 października (poniedziałek, Teatralna): 09:00,11:30
  • 9 października (wtorek, Teatralna): 09:00,11:30
  • 10 października (środa, Teatralna): 09:00,11:30
Tygrys Pietrek
Tygrys Pietrek Autor sztuki: Hanna Januszewska.
  • 1 października (poniedziałek, Kopułowa): 09:00,11:30
  • 2 października (wtorek, Kopułowa): 09:00,11:30
Zagraj to jeszcze raz, Sam
  • 27 października (sobota, Kopułowa): 19:00
  • 28 października (niedziela, Teatralna): 19:00
Teatr Kamienica Al. Solidarności 93, Warszawa
Ania z Zielonego Wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza Autor sztuki: Lucy Maud Montgomery.
  • 8 października (poniedziałek): 09:00,12:30
  • 14 października (niedziela): 12:00,15:30
Calineczka
  • 6 października (sobota): 12:00
  • 10 października (środa): 10:00
  • 24 października (środa): 10:00,12:30
Czarna komedia
  • 25 października (czwartek): 19:30
  • 26 października (piątek): 19:30
  • 27 października (sobota): 19:30
  • 28 października (niedziela): 18:00
Czerwony Kapturek w wielkim mieście
  • 7 października (niedziela): 12:00,15:00
  • 15 października (poniedziałek): 10:00
  • 16 października (wtorek): 10:00
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia Autor sztuki: wg. braci Grimm .
  • 4 października (czwartek): 10:00
  • 14 października (niedziela): 12:30
  • 23 października (wtorek): 10:00,12:30
My, dzieci z Dworca Zoo
My, dzieci z Dworca Zoo Autor sztuki: Kai Hermann, Horst Rieck.
  • 5 października (piątek): 10:00
  • 25 października (czwartek): 10:00
Noc gwiazdy
  • 14 października (niedziela): 16:00
Pan Tenorek i Błękitny Balonik
  • 21 października (niedziela): 12:00
  • 22 października (poniedziałek): 10:30
SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw
  • 11 października (czwartek): 19:30
Test
Test
Bilety: [kup bilet]
  • 15 października (poniedziałek): 19:30
  • 16 października (wtorek): 19:30
  • 17 października (środa): 19:00
  • 18 października (czwartek): 19:00
Tresowany mężczyzna
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:30
Trzecia młodość Bociana
  • 5 października (piątek): 19:30
  • 6 października (sobota): 19:30
  • 7 października (niedziela): 18:00
  • 13 października (sobota): 16:00,19:30
Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą
  • 17 października (środa): 10:00
Viagra
Viagra
Bilety: [kup bilet]
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 16:00,19:00
  • 21 października (niedziela): 15:30,18:30
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
W obronie jaskiniowca
W obronie jaskiniowca Autor sztuki: Rob Becker.
Bilety: [kup bilet]
  • 19 października (piątek): 19:30
Wiera Gran
Wiera Gran Autor sztuki: Anna Burzyńska.
Bilety: [kup bilet]
  • 12 października (piątek): 20:00
  • 13 października (sobota): 20:00
Wszystko o mężczyznach
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia Autor sztuki: Michael Cooney.
Bilety: [kup bilet]
  • 18 października (czwartek): 19:30
  • 20 października (sobota): 15:30,19:30
Teatr Komedia ul. Słowackiego 19a, Warszawa
Człowiek dwóch szefów
  • 7 października (niedziela): 15:00,19:00
  • 9 października (wtorek): 19:00
Hotel Westminster
  • 16 października (wtorek): 19:00
  • 17 października (środa): 19:00
  • 18 października (czwartek): 19:00
Interes życia
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 15:30,19:00
Komedia o napadzie na bank
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Kontrabanda
  • 10 października (środa): 19:00
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
Pierwsza randka
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 15:30,19:00
  • 28 października (niedziela): 15:30,19:00
Seks miłość i podatki
  • 13 października (sobota): 15:30,19:00
  • 14 października (niedziela): 15:30,19:00
Skazani na miłość
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Trema
Trema
Bilety: [kup bilet]
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 15:00
  • 21 października (niedziela): 16:00
Śmierć i dziewczyna/Light - Biały Teatr Tańca
  • 1 października (poniedziałek): 19:00
  • 8 października (poniedziałek): 19:00
  • 15 października (poniedziałek): 19:00
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
Żona potrzebna od zaraz...
  • 2 października (wtorek): 19:00
  • 3 października (środa): 19:00
  • 4 października (czwartek): 19:00
Teatr Komedia pl. Teatralny 4, Wrocław
Kolacja dla głupca
Kolacja dla głupca Autor sztuki: Francis Veber .
  • 14 października (niedziela): 18:00
Nic nie gra
  • 12 października (piątek): 18:00
  • 13 października (sobota): 18:00
Teatr Kwadrat ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
Ciotka Karola 3.0
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Czego nie widać
  • 8 października (poniedziałek): 19:00
  • 9 października (wtorek): 19:00
  • 10 października (środa): 20:00
DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz
  • 29 października (poniedziałek): 19:30
  • 30 października (wtorek): 19:30
  • 31 października (środa): 19:30
Godzinka spokoju
  • 1 października (poniedziałek): 19:00
Hotel Babilon
  • 15 października (poniedziałek): 19:30
Kłamstewka
  • 2 października (wtorek): 19:00
  • 3 października (środa): 19:00
  • 4 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 16:00,19:00
Medium
Medium Autor sztuki: Noël Coward.
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 13 października (sobota): 16:00,19:30
Misery
  • 23 października (wtorek): 19:30
  • 24 października (środa): 19:30
  • 25 października (czwartek): 19:30
Nie tylko Starsi Panowie, czyli Wasowski do Kwadratu
  • 19 października (piątek): 19:30
  • 20 października (sobota): 19:30
Okno na parlament
  • 29 października (poniedziałek): 19:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Promieniowanie
  • 16 października (wtorek): 19:30
  • 17 października (środa): 19:30
  • 18 października (czwartek): 19:30
Przez park na bosaka
Przez park na bosaka Autor sztuki: Neil Simon.
  • 14 października (niedziela): 19:00
  • 15 października (poniedziałek): 19:00
Przyjazne dusze
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 19:00
Szalone nożyczki
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 16:00,19:00
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
Sztuka
  • 11 października (czwartek): 19:30
  • 12 października (piątek): 19:30
  • 13 października (sobota): 19:30
Trzy sypialnie
  • 16 października (wtorek): 19:00
  • 17 października (środa): 19:00
  • 18 października (czwartek): 19:00
Tydzień, nie dłużej...
  • 1 października (poniedziałek): 19:30
  • 9 października (wtorek): 19:30
  • 10 października (środa): 18:00
Teatr Lalek Arlekin al. 1 Maja 2, Łódź
Czerwony Kapturek
  • 2 października (wtorek): 09:00
  • 3 października (środa): 11:00
  • 4 października (czwartek): 09:00
Huśtawka
  • 21 października (niedziela): 17:00
  • 23 października (wtorek): 09:00,11:00
  • 24 października (środa): 09:00,11:00
  • 25 października (czwartek): 09:00,11:00
  • 26 października (piątek): 09:00,11:00
  • 27 października (sobota): 16:00
  • 28 października (niedziela): 10:00
  • 30 października (wtorek): 09:00,11:00
  • 31 października (środa): 09:00,11:00
Niedziela Inna niż Wszystkie
  • 28 października (niedziela, _Wszystkie_Husta): 12:00
Piękna i Bestia
  • 7 października (niedziela): 12:00
  • 9 października (wtorek): 09:00,11:00
  • 10 października (środa): 09:00,11:00
  • 11 października (czwartek): 09:00,11:00
  • 12 października (piątek): 09:00,11:00
Szósty dzień tygodnia
  • 6 października (sobota, Skrzaty_Ksiazkoj): 16:00
  • 20 października (sobota, Skrzaty_Ksiazkoj): 16:00
W pogoni za
  • 14 października (niedziela): 10:00,12:00
  • 16 października (wtorek): 09:00
  • 17 października (środa): 09:00
  • 18 października (czwartek): 09:00,11:00
  • 19 października (piątek): 09:00,11:00
  • 23 października (wtorek): 09:00
  • 24 października (środa): 09:00
  • 25 października (czwartek): 09:00,11:00
  • 26 października (piątek): 09:00,11:00
Zlota Rybka
  • 2 października (wtorek): 09:00,11:00
  • 3 października (środa): 09:00,11:00
  • 4 października (czwartek): 09:00,11:00
  • 5 października (piątek): 09:00,11:00
Teatr Maska Mickiewicza 13, Rzeszów
Akademia Pana Kleksa
  • 14 października (niedziela, DUŻA5+): 16:30
Calineczka
  • 4 października (czwartek, DUŻA4+): 09:00,11:00
  • 7 października (niedziela, DUŻA4+): 16:30
Czasoodkrywanie
  • 10 października (środa, KACPEREK2+): 09:00
  • 11 października (czwartek, KACPEREK2+): 09:00
  • 14 października (niedziela, KACPEREK2+): 12:00
  • 16 października (wtorek, KACPEREK2+): 09:00
  • 17 października (środa, KACPEREK2+): 09:00
  • 18 października (czwartek, KACPEREK2+): 09:00
  • 19 października (piątek, KACPEREK2+): 09:00
Dokąd pędzisz, koniku?_maska_rzeszow
  • 21 października (niedziela, DUŻA4+): 16:30
  • 23 października (wtorek, DUŻA4+): 09:00,11:00
  • 24 października (środa, DUŻA4+): 09:00,11:00
  • 28 października (niedziela, DUŻA4+): 16:30
  • 30 października (wtorek, DUŻA4+): 09:00,11:00
  • 31 października (środa, DUŻA4+): 09:00,11:00
O mniejszych braciszkach św Franciszka
  • 5 października (piątek, KACPEREK4+): 09:00,11:00
Statek Noego
  • 28 października (niedziela, KACPEREK1,5+): 12:00
Zemsta
  • 25 października (czwartek, DUŻA14+): 09:00,11:30
  • 26 października (piątek, DUŻA14+): 10:00,19:00
Zorro
  • 2 października (wtorek, DUŻA7+): 09:00,11:30
  • 3 października (środa, DUŻA7+): 09:00,11:30
Teatr Miejski im. W. Gombrowicza ul. Bema 26, Gdynia
Amadeusz
  • 19 października (piątek, duża scena): 19:00
  • 20 października (sobota, duża scena): 19:00
Hotel Westminster
  • 6 października (sobota, duża scena): 19:00
  • 7 października (niedziela, duża scena): 19:00
  • 9 października (wtorek, duża scena): 18:00
  • 10 października (środa, duża scena): 19:00
  • 11 października (czwartek, duża scena): 19:00
  • 12 października (piątek, duża scena): 19:00
  • 13 października (sobota, duża scena): 19:00
Idąc rakiem
Idąc rakiem Autor sztuki: Gunther Grass.
  • 14 października (niedziela, Dar Pomorza): 20:00
Kursk
  • 16 października (wtorek, Dar Pomorza): 20:00
Następnego dnia rano
  • 26 października (piątek, mała scena): 19:00
  • 28 października (niedziela, mała scena): 19:00
Romeo i Julia
  • 25 października (czwartek, duża scena): 09:30,13:00
  • 26 października (piątek, duża scena): 11:00
  • 27 października (sobota, duża scena): 19:00
  • 30 października (wtorek, duża scena): 11:00
Zabójstwo króla affabulazione
  • 18 października (czwartek, mała scena): 19:00
  • 21 października (niedziela, mała scena): 19:00
Teatr Miejski w Gliwicach ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice
Romeo i Julia
  • 3 października (środa, Duża Scena): 10:00
  • 4 października (czwartek, Duża Scena): 19:00
  • 5 października (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 6 października (sobota, Duża Scena): 19:15
Teatr Muzyczny M.C. Sklodowskiej 5, Lublin
Bajkolandia
  • 3 października (środa): 11:30
Bal w Savoyu
  • 26 października (piątek): 18:00
  • 27 października (sobota): 18:00
Calineczka
  • 24 października (środa): 09:00,11:30
Kopciuszek
  • 31 października (środa): 09:00,11:30
Królewna Śnieżka
  • 10 października (środa): 09:00,11:30
Małżeński Rajd Dakar
  • 5 października (piątek): 20:00
Phantom - upiór w operze
  • 20 października (sobota): 18:00
  • 21 października (niedziela): 17:00
Skrzypek na dachu
  • 4 października (czwartek): 18:00
  • 6 października (sobota): 18:00
  • 7 października (niedziela): 17:00
WinyLOVE Story
  • 12 października (piątek): 18:00
  • 13 października (sobota): 18:00
  • 14 października (niedziela): 17:00
Teatr Muzyczny ul. Niezłomnych 1 e, Poznań
Edyta Geppert
  • 29 października (poniedziałek): 19:30
Footloose
  • 18 października (czwartek): 19:00
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 15:00,19:00
  • 21 października (niedziela): 14:00,18:00
  • 24 października (środa): 11:00,19:00
  • 25 października (czwartek): 11:00,19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 15:00,19:00
Kabaret Jurki - last minute
  • 1 października (poniedziałek): 19:00
Nine
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 14 października (niedziela): 17:00
Pchła Szachrajka
Pchła Szachrajka Autor sztuki: Jan Brzechwa.
  • 23 października (wtorek): 10:00,12:00
RODZINA ADDAMSÓW
  • 3 października (środa): 19:00
  • 4 października (czwartek): 11:00,19:00
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 15:00,19:00
Zenon Laskowik / będą zmiany... - gościnnie
  • 15 października (poniedziałek): 18:00
Teatr Muzyczny CAPITOL ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
Blaszany bębenek
  • 6 października (sobota): 18:00
  • 7 października (niedziela): 17:00
  • 10 października (środa): 19:00
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 16 października (wtorek): 19:00
  • 17 października (środa): 19:00
  • 18 października (czwartek): 19:00
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 18:00
  • 21 października (niedziela): 17:00
Joga w Capitolu
  • 10 października (środa): 07:30
  • 17 października (środa): 07:30
  • 24 października (środa): 07:30
  • 31 października (środa): 07:30
Mistrz i Małgorzata
Mistrz i Małgorzata Autor sztuki: Michał Bułhakow.
  • 25 października (czwartek): 18:30
  • 26 października (piątek): 18:30
  • 27 października (sobota): 18:00
  • 28 października (niedziela): 15:00
Nasza Mama Czarodziejka
  • 17 października (środa): 10:30
  • 18 października (czwartek): 10:30
  • 19 października (piątek): 10:30
  • 20 października (sobota): 12:00
Novecento
  • 13 października (sobota): 18:00
  • 14 października (niedziela): 19:00
O tym, co rękę na bęben podnosi
  • 21 października (niedziela): 11:00
Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny
  • 7 października (niedziela): 16:30
  • 10 października (środa): 18:30
  • 11 października (czwartek): 18:30
  • 12 października (piątek): 18:30
  • 13 października (sobota): 17:30
  • 14 października (niedziela): 18:30
  • 16 października (wtorek): 18:30
  • 17 października (środa): 18:30
  • 18 października (czwartek): 18:30
  • 19 października (piątek): 18:30
  • 20 października (sobota): 17:30
  • 21 października (niedziela): 16:30
  • 25 października (czwartek): 18:00
  • 26 października (piątek): 18:00
  • 27 października (sobota): 17:30
  • 28 października (niedziela): 14:30
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia
Brzechwa dla dzieci
  • 24 października (środa): 09:30,12:00
  • 25 października (czwartek): 09:30,12:00
  • 26 października (piątek): 09:30,12:00
  • 28 października (niedziela): 12:00
Cud albo Krakowiaki i Górale
  • 3 października (środa): 19:00
  • 4 października (czwartek): 19:00
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 19:00
  • 7 października (niedziela): 17:00
Ghost
Ghost
Bilety: [kup bilet]
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 14 października (niedziela): 17:00
Klimakterium 2
  • 15 października (poniedziałek): 17:00,20:15
Lalka
Lalka
Bilety: [kup bilet]
  • 17 października (środa): 19:00
  • 18 października (czwartek): 19:00
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 19:00
Okno na parlament
  • 9 października (wtorek): 19:00
  • 10 października (środa): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 14 października (niedziela): 17:00
Pchła Szachrajka
  • 3 października (środa): 09:30,12:00
  • 4 października (czwartek): 09:30,12:00
  • 5 października (piątek): 09:30,12:00
  • 7 października (niedziela): 12:00
Polityka
  • 22 października (poniedziałek): 17:15,20:30
Pomoc domowa
  • 8 października (poniedziałek): 17:30,20:30
Wiedźmin
Wiedźmin
Bilety: [kup bilet]
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Teatr Nowy pl. Teatralny 1, Zabrze
7 minut
  • 16 października (wtorek): 12:00
Aktorzy koszalińscy, czyli komedia prowincjonalna
  • 13 października (sobota): 18:30
Baby
  • 19 października (piątek): 18:00
Bzik. ostatnia minuta
  • 14 października (niedziela): 18:30
Dead cities
  • 18 października (czwartek): 18:00
Historia Jakuba
  • 18 października (czwartek): 19:15
Ikebana
  • 17 października (środa): 20:00
Kalifornia nieśmiertelni
  • 14 października (niedziela): 17:00
Love and information
  • 21 października (niedziela): 16:30
Lwów nie oddamy!
  • 20 października (sobota): 19:00
Nema
  • 16 października (wtorek): 18:00
Płuca
  • 17 października (środa): 12:00,18:00
Sienkiewicz Superstar
  • 19 października (piątek): 19:15
Stańczyk. musical
  • 12 października (piątek): 19:00
Z miłości
  • 15 października (poniedziałek): 19:30
Zakończenie festiwalu
  • 21 października (niedziela): 18:00
Teatr Polonia Marszałkowska 56, Warszawa
32 omdlenia
32 omdlenia Autor sztuki: Antoni Czechow.
  • 16 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:00
  • 17 października (środa, TEATR POLONIA - ): 19:00
Casa Valentina
  • 15 października (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:00
  • 16 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:00
  • 17 października (środa, TEATR POLONIA - ): 19:00
Chamlet - monolog parodysty teatr polonia
  • 14 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
Czesław - spowiedź emigranta
  • 23 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Kontrabasista
Kontrabasista Autor sztuki: Patrick Süskind.
  • 15 października (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Krzesła
  • 25 października (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 26 października (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 27 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 28 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 30 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 31 października (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
Kto nas odwiedzi
  • 28 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 29 października (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Mayday 2
Mayday 2 Autor sztuki: Ray Cooney.
  • 26 października (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 27 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
Mayday
Mayday Autor sztuki: Ray Cooney.
  • 24 października (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 25 października (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Mój ulubiony Młynarski - koncert Piotra Machalicy
  • 20 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 20:00
Nutki Pana Kleksa
  • 18 października (czwartek, TEATR POLONIA - ): 10:00
Ojciec Bóg
Ojciec Bóg Autor sztuki: Katarzyna Wasilewska, Jacek Wasilewski.
  • 27 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 17:00
  • 28 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 17:00
Prapremiera dreszczowca
  • 30 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 31 października (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
Truciciel
  • 18 października (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 19 października (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Trzeba zabić starszą panią
Trzeba zabić starszą panią Autor sztuki: Graham Linehan.
  • 21 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
Udając ofiarę
  • 13 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
Winny
  • 14 października (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
Zapiski z wygnania
  • 18 października (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 19 października (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 20 października (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
Zemsta
Zemsta Autor sztuki: Aleksander Fredro.
  • 22 października (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 12:00,19:30
  • 23 października (wtorek, TEATR POLONIA - ): 10:00,13:00
Teatr Polski - Scena Kameralna Świdnicka 28, Wrocław
Dwadziescia najsmieszniejszych piosenek na_świecie
  • 6 października (sobota, Scena Kameralna): 19:00
  • 7 października (niedziela, Scena Kameralna): 19:00
Francuska_niespodzianka
  • 17 października (środa, Scena Kameralna): 11:00
  • 18 października (czwartek, Scena Kameralna): 12:00
Mayday
  • 4 października (czwartek, Scena Kameralna): 19:00
  • 5 października (piątek, Scena Kameralna): 19:00
  • 25 października (czwartek, Scena Kameralna): 19:00
  • 26 października (piątek, Scena Kameralna): 19:00
Mirandolina
  • 12 października (piątek, Scena Kameralna): 11:00
  • 14 października (niedziela, Scena Kameralna): 11:00
Okno na parlament
  • 20 października (sobota, Scena Kameralna): 19:00
  • 21 października (niedziela, Scena Kameralna): 19:00
Teatr Polski - Scena na Świebodzkim Pl. Orląt Lwowskich 20c, Wrocław
Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej]
  • 6 października (sobota, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 7 października (niedziela, Scena na Œwiebod): 19:00
Bar pod zdechłym psem
  • 19 października (piątek, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 20 października (sobota, Scena na Œwiebod): 19:00
Biedermann i podpalacze
  • 27 października (sobota, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 28 października (niedziela, Scena na Œwiebod): 19:00
CAFÉ PANIQUE
  • 12 października (piątek, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 13 października (sobota, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 14 października (niedziela, Scena na Œwiebod): 19:00
Hydrokosmos
  • 9 października (wtorek, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 10 października (środa, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 11 października (czwartek, Scena na Œwiebod): 19:00
Bracia Karamazow Patronat
Bracia Karamazow Produkcja: Polska.
  • 5 października (piątek, Scena im. Jerzeg): 12:00
  • 6 października (sobota, Scena im. Jerzeg): 19:00
Xięgi Schulza
  • 12 października (piątek, Scena im. Jerzeg): 19:00
  • 14 października (niedziela, Scena im. Jerzeg): 19:00
Debata oxfordzka
  • 17 października (środa): 19:00
Deprawator
  • 2 października (wtorek): 19:30
  • 4 października (czwartek): 18:00,21:00
  • 25 października (czwartek): 18:00
Dom lalki
  • 27 października (sobota): 17:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
KRAPP i dwie inne jednoaktówki
  • 10 października (środa): 19:30
  • 11 października (czwartek): 19:30
  • 16 października (wtorek): 19:00
  • 17 października (środa): 19:00
Król
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Marlena. Ostatni koncert
  • 13 października (sobota): 19:30
  • 14 października (niedziela): 18:00
Poranek filozoficzny - sala prób
  • 13 października (sobota): 10:00,11:00,12:00
  • 20 października (sobota): 10:00,11:00,12:00
  • 27 października (sobota): 10:00,11:00,12:00
TEATR POLSKI DZIECIOM: Ferdynand Wspaniał
  • 30 października (wtorek): 12:00,18:00
  • 31 października (środa): 10:00,12:00,18:00
W oczach Zachodu
  • 6 października (sobota): 19:30
  • 7 października (niedziela): 18:00
Żołnierz królowej Madagaskaru
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:30
  • 28 października (niedziela): 19:30
Teatr Powszechny ul. Legionów 21, Łódź
Arcydzieło na śmietniku
  • 13 października (sobota, Mała Scena): 19:00
  • 14 października (niedziela, Mała Scena): 19:00
Boeing, boeing
  • 5 października (piątek, Duża Scena): 09:00
  • 6 października (sobota, Duża Scena): 19:00,19:15
  • 7 października (niedziela, Duża Scena): 19:15
  • 10 października (środa, Duża Scena): 10:00
Dziewczyna jak ta_teatr_powszechny_lodz
  • 2 października (wtorek, Mała Scena): 11:30
  • 3 października (środa, Mała Scena): 09:00
Hannah Arendt: Ucieczka
  • 7 października (niedziela, Mała Scena): 19:00
  • 9 października (wtorek, Mała Scena): 11:00
Mój tata chce latać jak ptak
Mój tata chce latać jak ptak Autor sztuki: David Almond.
  • 4 października (czwartek, Mała Scena): 09:00,19:00
  • 5 października (piątek, Mała Scena): 19:00
ONY
ONY
  • 11 października (czwartek, Mała Scena): 10:00
  • 12 października (piątek, Mała Scena): 10:00,19:00
Pomoc domowa
  • 13 października (sobota, Duża Scena): 16:00
  • 14 października (niedziela, Duża Scena): 16:00
  • 16 października (wtorek, Duża Scena): 11:00
Siedemnaście
  • 17 października (środa, Mała Scena): 11:00
  • 18 października (czwartek, Mała Scena): 11:00
Siódmy anioł
  • 27 października (sobota, Mała Scena): 19:00
  • 28 października (niedziela, Mała Scena): 19:00
  • 30 października (wtorek, Mała Scena): 19:15
  • 31 października (środa, Mała Scena - spe): 19:15
Stopklatka
  • 21 października (niedziela, Mała Scena): 19:00
  • 23 października (wtorek, Mała Scena): 11:00
Szalone Nożyczki
  • 17 października (środa, Duża Scena): 09:00
  • 18 października (czwartek, Duża Scena): 09:00
  • 19 października (piątek, Duża Scena): 11:00,19:00
  • 20 października (sobota, Duża Scena): 19:00,19:15
  • 21 października (niedziela, Duża Scena): 19:15
Wszystko w rodzinie
  • 24 października (środa, Duża Scena): 11:00,19:15
  • 25 października (czwartek, Duża Scena): 19:15
  • 27 października (sobota, Duża Scena): 16:00
  • 28 października (niedziela, Duża Scena): 16:00
  • 30 października (wtorek, Duża Scena): 11:00
lovebook
  • 2 października (wtorek, Mała Scena): 09:00
  • 25 października (czwartek, Mała Scena): 11:00
  • 26 października (piątek, Mała Scena): 19:00
Teatr Rampa ul. Kołowa 20, Warszawa
Awantura o Basię
  • 20 października (sobota): 11:00
  • 21 października (niedziela): 11:00
  • 22 października (poniedziałek): 11:00
Cafe Sax
Cafe Sax
Bilety: [kup bilet]
  • 21 października (niedziela): 19:30
  • 22 października (poniedziałek): 19:30
  • 28 października (niedziela): 19:30
  • 29 października (poniedziałek): 19:30
Dzień dziecka
  • 14 października (niedziela): 10:00
  • 15 października (poniedziałek): 10:00
  • 16 października (wtorek): 10:00
  • 17 października (środa): 16:00
  • 18 października (czwartek): 16:00
Eva_teatr_rampa
  • 3 października (środa): 19:30
  • 4 października (czwartek): 19:30
  • 8 października (poniedziałek): 19:30
  • 9 października (wtorek): 19:30
Kobiety na skraju załamania nerwowego
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Pinokio
  • 27 października (sobota): 11:00
  • 28 października (niedziela): 11:00
  • 29 października (poniedziałek): 11:00
  • 30 października (wtorek): 11:00
Twist and Shout
  • 10 października (środa): 19:00
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 15 października (poniedziałek): 19:00
  • 16 października (wtorek): 19:00
  • 17 października (środa): 19:00
  • 18 października (czwartek): 19:00
Warsztaty dyskusyjne
  • 17 października (środa): 17:00
  • 18 października (czwartek): 17:00
Teatr Roma ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
Alicja w Krainie Czarów
  • 30 października (wtorek): 10:00,13:00
  • 31 października (środa): 10:00,13:00
Alosza_Awdiejew_Moje_ulubione_piosenki
  • 22 października (poniedziałek): 19:00
Kabaret Hrabi- "Wady i Waszki"
  • 1 października (poniedziałek): 17:30
Kobiety, kobiety: Edith Piaf-koncert Anny Sroki-Hryń
  • 20 października (sobota): 19:30
  • 21 października (niedziela): 19:30
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów-koncert
  • 15 października (poniedziałek): 19:00
Księga dżungli
  • 2 października (wtorek): 10:00,13:00
  • 3 października (środa): 10:00,13:00
  • 4 października (czwartek): 10:00,13:00
  • 16 października (wtorek): 10:00,13:00
  • 17 października (środa): 10:00,13:00
  • 18 października (czwartek): 10:00,13:00
  • 19 października (piątek): 10:00,13:00
Mały Książę
Mały Książę Autor sztuki: Antoine de Saint-Exupéry.
  • 9 października (wtorek): 10:00,13:00
  • 10 października (środa): 10:00,13:00
  • 11 października (czwartek): 10:00,13:00
Once
Once
Bilety: [kup bilet]
  • 5 października (piątek): 19:30
  • 6 października (sobota): 15:00,18:00
  • 23 października (wtorek): 19:30
  • 24 października (środa): 19:30
  • 25 października (czwartek): 19:30
  • 26 października (piątek): 19:30
  • 27 października (sobota): 16:00,19:30
  • 28 października (niedziela): 16:00
Piloci
Piloci
Bilety: [kup bilet]
  • 2 października (wtorek): 19:00
  • 3 października (środa): 19:00
  • 4 października (czwartek): 19:00
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 15:00,19:00
  • 7 października (niedziela): 17:00,18:00
  • 9 października (wtorek): 19:00
  • 10 października (środa): 19:00
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 13 października (sobota): 15:00,19:00
  • 14 października (niedziela): 13:00,17:00
  • 17 października (środa): 19:00
  • 18 października (czwartek): 19:00
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 15:00,19:00
  • 21 października (niedziela): 13:00,17:00
  • 23 października (wtorek): 19:00
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 15:00,19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
Tuwim dla dorosłych
Tuwim dla dorosłych Autor sztuki: Julian Tuwim.
  • 12 października (piątek): 19:30
  • 13 października (sobota): 19:30
  • 14 października (niedziela): 19:30
Teatr Rozrywki w Chorzowie Konopnickiej 1, Katowice
Bajka o małym złomiarzu
  • 12 października (piątek): 10:00
Billy Elliot
  • 16 października (wtorek): 19:00
  • 17 października (środa): 11:00
  • 18 października (czwartek): 11:00
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 19:00
Historia filozofii po góralsku
  • 21 października (niedziela): 18:00
  • 23 października (wtorek): 19:30
Jak odnieść sukces w biznesie zanadto się nie wysilając
  • 2 października (wtorek): 19:00
  • 3 października (środa): 19:00
Kot w butach
  • 5 października (piątek): 10:00
  • 6 października (sobota): 16:00
  • 7 października (niedziela): 16:00
Ludzie inteligentni
  • 21 października (niedziela): 16:30
MARIACKA 5
  • 6 października (sobota): 19:30
  • 7 października (niedziela): 18:00
Mąż mojej żony
  • 8 października (poniedziałek): 19:30
Producenci
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Serca na odwyku teatr rozrywki chorzow
  • 8 października (poniedziałek): 17:30
Stańczyk. musical
  • 10 października (środa): 19:00
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
Szkoła teatru - lekcja 3
  • 31 października (środa): 10:00
Żywoty świętych osiedlowych
  • 13 października (sobota): 19:30
  • 17 października (środa): 19:30
Teatr Sabat ul. Foksal 16, Warszawa
LATA 20-TE,LATA 30-TE - WODEWIL STAREJ WARSZAWY
  • 6 października (sobota): 18:30
  • 13 października (sobota): 18:30
  • 18 października (czwartek): 18:30
  • 26 października (piątek): 18:30
Przeboje świata
  • 4 października (czwartek): 18:30
  • 5 października (piątek): 18:30
  • 11 października (czwartek): 18:30
  • 27 października (sobota): 18:30
The Best of Sabat
  • 12 października (piątek): 18:30
  • 19 października (piątek): 18:30
  • 20 października (sobota): 18:30
  • 25 października (czwartek): 18:30
Teatr Syrena ul. Litewska 3, Warszawa
BEM! Powrót Człowieka-Armaty
  • 18 października (czwartek): 19:00
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 20 października (sobota): 19:00
  • 21 października (niedziela): 18:00
Czarownice z Eastwick
  • 4 października (czwartek): 19:00
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 15:00,19:00
  • 7 października (niedziela): 15:00,19:00
Dzieci z Bullerbyn
Dzieci z Bullerbyn Autor sztuki: Astrid Lindgren.
  • 14 października (niedziela): 11:00
  • 20 października (sobota): 11:00
  • 21 października (niedziela): 11:00
Rodzina Addamsów
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Spaghetti Poloneze
  • 12 października (piątek): 19:00
Warsztaty Tworzymy Teatr
  • 7 października (niedziela): 09:00,14:00
  • 14 października (niedziela): 09:00,14:00
  • 21 października (niedziela): 09:00,14:00
  • 28 października (niedziela): 09:00,14:00
Warsztaty Uczymy się Teatru
  • 6 października (sobota): 09:00,14:00
  • 13 października (sobota): 09:00,14:00
  • 20 października (sobota): 09:00,14:00
  • 27 października (sobota): 09:00,14:00
Teatr Wielki pl. Dąbrowskiego, Łódź
Bal u naczelnika
  • 26 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 18:00
Carmen
Carmen Autor sztuki: Georges Bizet.
  • 5 października (piątek): 18:30
  • 6 października (sobota): 18:30
Nabucco
  • 3 października (środa): 18:30
Zemsta nietoperza
  • 14 października (niedziela): 18:00
  • 16 października (wtorek): 18:30
  • 17 października (środa): 18:30
Ścieżki życia
  • 10 października (środa): 18:30
  • 11 października (czwartek): 18:30
Teatr Wielki Opera Narodowa pl. Teatralny1, Warszawa
Bajko, gdzie jesteś? - baśń muzyczna
  • 22 października (poniedziałek): 12:00
Głosy gór
  • 21 października (niedziela): 19:00
I przejdą deszcze
  • 24 października (środa): 19:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Madame Butterfly
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
Manru
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 14 października (niedziela): 18:00
  • 16 października (wtorek): 19:00
Opera w kadrze
  • 4 października (czwartek): 12:00
  • 18 października (czwartek): 12:00
Paderewski symfoniczny
  • 7 października (niedziela): 19:00
Piotr Beczała
  • 28 października (niedziela): 19:00
Poranek muzyczny_opera_narodowa
  • 7 października (niedziela): 12:00
  • 14 października (niedziela): 12:00
  • 28 października (niedziela): 12:00
Pupa_opera_narodowa
  • 6 października (sobota): 19:00
  • 7 października (niedziela): 18:00
  • 14 października (niedziela): 20:00
Radio Chopin
  • 20 października (sobota): 12:00
Te Deum polonia
  • 30 października (wtorek): 19:00
Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych
  • 6 października (sobota): 10:00,12:00
Teatr Wielki im. S. Moniuszki ul. Fredry 9, Poznań
Czarodziejski flet
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 14 października (niedziela): 18:00
Ein deutsches Requiem
  • 28 października (niedziela): 18:00
Giuseppe Verdi - Traviata
  • 7 października (niedziela): 18:00
  • 9 października (wtorek): 19:00
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
  • 21 października (niedziela): 17:00
  • 23 października (wtorek): 11:00,18:00
  • 24 października (środa): 11:00,18:00
Skrzypek na dachu
  • 2 października (wtorek): 19:00
  • 3 października (środa): 19:00
  • 4 października (czwartek): 19:00
  • 5 października (piątek): 19:00
Tydzień, nie dłużej…
  • 8 października (poniedziałek): 17:30,20:00
Teatr Współczesny ul. Mokotowska 13, Warszawa
Hamlet
Hamlet Autor sztuki: William Szekspir.
  • 9 października (wtorek): 18:30
  • 10 października (środa): 18:30
Lepiej już było
  • 6 października (sobota): 19:15
  • 7 października (niedziela): 19:15
  • 18 października (czwartek): 19:15
  • 19 października (piątek): 19:15
  • 26 października (piątek): 19:15
  • 27 października (sobota): 19:15
  • 28 października (niedziela): 19:15
Ludzie i anioły
  • 4 października (czwartek): 19:00
  • 5 października (piątek): 19:00
Najdroższy
Najdroższy Autor sztuki: Francis Veber.
  • 24 października (środa): 19:15
  • 25 października (czwartek): 19:15
Posprzątane
Posprzątane Autor sztuki: Sarah Ruhl.
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
Psie serce
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 14 października (niedziela): 19:00
  • 16 października (wtorek): 19:00
  • 17 października (środa): 19:00
  • 20 października (sobota): 19:00
  • 21 października (niedziela): 19:00
Taniec albatrosa
  • 2 października (wtorek): 19:00
  • 3 października (środa): 19:00
Teatr im. A. Mickiewicza ul. Kilińskiego 15, Częstochowa
Poniżej pasa
  • 3 października (środa): 13:00
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 19:00
  • 7 października (niedziela): 19:00
Tajemniczy ogród
  • 2 października (wtorek): 10:00
  • 3 października (środa): 10:00
  • 4 października (czwartek): 10:00
  • 5 października (piątek): 10:00
Teatr im. J. Kochanowskiego pl. Teatralny 12, Opole
Chodzi o to
  • 13 października (sobota): 14:00
  • 14 października (niedziela): 14:00
  • 20 października (sobota): 12:00
  • 21 października (niedziela): 12:00
Kolaboranci
  • 24 października (środa): 11:00
  • 25 października (czwartek): 11:00,19:00
Moją ulicą płynie rzeka
  • 20 października (sobota): 19:00
  • 21 października (niedziela): 19:00
  • 27 października (sobota): 17:00,19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
Moralność Pani Dulskiej
  • 24 października (środa): 19:00
  • 26 października (piątek): 11:00
Romeo i Julia
  • 6 października (sobota): 19:00
  • 7 października (niedziela): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 14 października (niedziela): 18:00
Rozkłady jazdy
  • 19 października (piątek): 19:00
  • 21 października (niedziela): 17:00
Wątpliwość
  • 4 października (czwartek): 11:00
  • 7 października (niedziela): 17:00
Zagraj to jeszcze raz, Sam
  • 28 października (niedziela): 19:00
ÈESKÝ DÍPLOM
  • 19 października (piątek): 11:00
  • 20 października (sobota): 17:00
Teatr im. S. Jaracza ul. 1 Maja 4, Olsztyn
Anna Karenina
  • 2 października (wtorek): 10:00,19:00
  • 3 października (środa): 19:00
  • 4 października (czwartek): 19:00
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 6 października (sobota): 19:00
  • 7 października (niedziela): 19:00
  • 9 października (wtorek): 19:00
  • 10 października (środa): 19:00
  • 11 października (czwartek): 19:00
  • 12 października (piątek): 19:00
  • 13 października (sobota): 19:00
Chodź na słówko
  • 5 października (piątek): 10:00,12:00
  • 6 października (sobota): 12:00
  • 7 października (niedziela): 12:00
  • 13 października (sobota): 12:00
  • 14 października (niedziela): 12:00
Kurka wodna
  • 11 października (czwartek): 10:00
  • 12 października (piątek): 10:00
  • 14 października (niedziela): 19:15
Lot nad kukuŁczym gniazdem
  • 25 października (czwartek): 19:00
  • 26 października (piątek): 10:00,19:00
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 19:00
  • 30 października (wtorek): 10:00
Noc Helvera
  • 24 października (środa): 10:00,19:30
  • 25 października (czwartek): 19:30
  • 26 października (piątek): 19:30
  • 27 października (sobota): 19:30
Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego ul. Rynek 2, Katowice
Drach - Teatr Ziemi Rybnickiej
  • 20 października (sobota): 19:00
  • 21 października (niedziela): 19:00
Drach
  • 27 października (sobota): 19:00
  • 28 października (niedziela): 17:00
Korfanty
  • 24 października (środa): 17:00
  • 25 października (czwartek): 19:00
Małe zbrodnie małżeńskie
Małe zbrodnie małżeńskie Autor sztuki: Eric-Emmanuel Schmitt.
  • 13 października (sobota): 19:00
  • 14 października (niedziela): 19:00
Muzułmany
  • 11 października (czwartek): 17:00
Oskar i Pani Róża
  • 24 października (środa): 18:00
  • 25 października (czwartek): 10:00,12:15
Pod presja
  • 13 października (sobota): 18:00
  • 14 października (niedziela): 17:00
Pod presją - spektakl wyjazdowy
  • 5 października (piątek): 19:00
  • 10 października (środa): 19:00
Sklepy cynamonowe
  • 30 października (wtorek): 19:00
  • 31 października (środa): 19:00
Spotkanie z Ryszardem Koziołkiem
  • 18 października (czwartek): 17:00
Spotkanie ze Szczepanem Twardochem
  • 4 października (czwartek): 18:00
Sztuka
  • 6 października (sobota): 19:30
  • 7 października (niedziela): 19:30
  • 17 października (środa): 19:00
Wątpliwość - spektakl wyjazdowy _teatr_slaski
  • 4 października (czwartek): 18:00
  • 7 października (niedziela): 18:00
Zagubiony Chłopiec
  • 20 października (sobota): 16:00