Dzieje się - Teatr

Przegląd Piosenki Aktorskiej ogłasza nabór na Scenę na Trawniku

2016-03-18 15:32:09

Przegląd Piosenki Aktorskiej ogłasza nabór na Scenę na Trawniku - "fringe'owy" nurt tegorocznego festiwalu. Organizator zaprasza artystów śpiewających, grających, tańczących i performujących.

Cezary Studniak, szef artystyczny PPA i Michał Litwiniec, który prowadzi Klub Festiwalowy, wybiorą artystów na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Organizator prosi zainteresowanych o przesłanie opisu zespołu (maksymalnie kwintet), razem ze zdjęciami i linkami, pod którymi będzie można posłuchać lub zobaczyć, jak grają.

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia na adres: m.litwiniec@teatr-capitol.pl. Organizatorzy skontaktują się z wybranymi artystami i zespołami.

Klub Festiwalowy w ramach 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej będzie działał w dwóch odsłonach: popołudniowej, w formie ogródka na trawniku przed budynkiem Teatru Muzycznego Capitol, i wieczorno-nocnej, w podziemiach teatru. Scena na Trawniku, czyli przestrzeń przed Capitolem to świetne miejsce - środek miasta, trasa między dworcami PKP i PKS a Rynkiem, mnóstwo przechodniów, no i tuż za plecami centrala PPA.

Tegoroczny Przegląd odbywa się w dniach 13-22 maja 2016, a zmiana terminu z marcowego na majowy związana jest z obchodami Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

MD/ip

fot. Krzysztof Zatycki

Słowa kluczowe: ppa 2016, Przegląd Piosenki Aktorskiej, nabór na ppa 2016, capitol wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Teatr Pieśń Kozła wystąpi we Wrocławiu z dwoma spektaklami Wrocław

Grupa po raz pierwszy wystawi dwa spektakle w jeden wieczór.

Studium Ciśnień: Słuchacze koncertowo
Słuchacze Studium Musicalowego Capitol na wspólnym koncercie [FOTO] Wrocław

Studium Ciśnień w pełnej krasie. Zobaczcie zdjęcia z występów!

Polecamy
Wojewódzki i Socha na 3. urodziny Teatru 6. piętro
Wojewódzki i Socha na 3. urodziny Teatru 6. piętro Warszawa

Teatr 6. piętro, jeden z najbardziej znaczących teatrów prywatnych w Polsce, 6 marca obchodzić będzie trzecią rocznicę inauguracji swojej działalności.

X edycja KOKS
X edycja KOKS Kielce

Promowanie amatorskiej studenckiej twórczości kabaretowej to główny cel Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich KOKS'2010.

Ostatnio dodane
Teatr Pieśń Kozła wystąpi we Wrocławiu z dwoma spektaklami Wrocław

Grupa po raz pierwszy wystawi dwa spektakle w jeden wieczór.

Konkurs Ziaja