Teatr
Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni

  • 2019-12-07, , godzina 20:00
  • 75 zł (Kabaret Paranienormalni)
  • Zamojski Dom Kultury, Zamość

Opis

Kabaret Paranienormalni w programie Z humorem trzeba żyć! Zapraszamy na występy popularnego kabaretu, które odbędą się w Lublinie, Wołominie, Gnieźnie i Zamościu. Kabaret Paranienormalni bilety już w sprzedaży.

 

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodny kabaret Paranienormalni rozwiewa wszelkie wątpliwości humorem! W końcu humor jest najlepszym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

Paranienormalni Z humorem trzeba żyć!

Paranienormalni w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu.

 

Nowe skecze kabaretu, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Czekają was dwie godziny najlepszej rozrywki - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa , która prostuje wszystko.

 

Kabaret Paranienormalni Z humorem trzeba żyć bilety na występy już dostępne!

 

Polecamy
Ostatnio dodane
DÅźungla - spektakl
Wrocławski Teatr Lalek wznawia działalność dla publiczności Wrocław

Po przerwie wymuszonej przez epidemię WTL postanawia rozpocząć nowy sezon wcześniej niż zwykle - już w sierpniu!

Teatr plenerowy - sasint
Sierpień z Wrocławskim Teatrem Plenerowym Wrocław

W sierpniu mamy szansę zostać widzami 3. edycji Wrocławskiego Teatru Plenerowego.