Teatr
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 5

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 5

  • 2020-05-27, , godzina 19:00
  • wstęp wolny

Opis

Przed nami kolejny piękny tydzień ze Spółdzielnią Bajek TĘCZA. W najbliższą środę, jak zwykle od pięciu tygodni, zaprosimy Was na kolejny rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace, które nam nadsyłacie! Dzięki Wam Pani Marysia i reszta zespołu mają ręce pełne roboty.

5. rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU dostępny będzie na naszej stronie internetowej oraz Facebooku 27.05 o godz. 19:00. Specjalnie dla Was przeczyta go nasza wspaniała, niezastąpiona aktorka Edyta Skarżyńska. Dowiecie się z niego o zupełnie niesamowitych wydarzeniach, które miały miejsce w ZOO i poznacie dalsze losy Moliego, Blobla i reszty przyjaciół. Nagranie dostępne będzie tutaj:

https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek

Zadanie 5.
Drodzy Spółdzielcy – mamy dla Was nie tylko bajkę, ale i kolejne zadanie. Tym razem poprosimy o Wasze AUTOPORTRETY! Możecie do nich dodać kilka słów o sobie – bardzo chcielibyśmy Was lepiej poznać. W odpowiedzi na Wasze prośby wydłużamy czas na przesyłanie materiałów i czekamy na nie aż do 3.06. Zdjecia lub skany prac prosimy – jak zawsze – przesyłać na adres mailowy Pani Marysi, czyli: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl Prosimy, pamiętajcie, żeby koniecznie dołączyć do nich wypełniony formularz.

Ostatnio dodane
Bogusław Danielewski
Nagroda Miasta Wrocławia dla aktora Teatru Polskiego we Wrocławiu Bogusława Danielewskiego Wrocław

To nagroda za 70 lat aktywności twórczej na wrocławskich scenach teatralnych.

Spektakl Once TM Roma
Spektakl "Once" powraca na scenę Teatru Muzycznego Roma

W rolach głównych Monika Rygasiewicz i Paweł Mielewczyk.