Teatr
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 5

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 5

  • 2020-05-27, , godzina 19:00
  • wstęp wolny

Opis

Przed nami kolejny piękny tydzień ze Spółdzielnią Bajek TĘCZA. W najbliższą środę, jak zwykle od pięciu tygodni, zaprosimy Was na kolejny rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace, które nam nadsyłacie! Dzięki Wam Pani Marysia i reszta zespołu mają ręce pełne roboty.

5. rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU dostępny będzie na naszej stronie internetowej oraz Facebooku 27.05 o godz. 19:00. Specjalnie dla Was przeczyta go nasza wspaniała, niezastąpiona aktorka Edyta Skarżyńska. Dowiecie się z niego o zupełnie niesamowitych wydarzeniach, które miały miejsce w ZOO i poznacie dalsze losy Moliego, Blobla i reszty przyjaciół. Nagranie dostępne będzie tutaj:

https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek

Zadanie 5.
Drodzy Spółdzielcy – mamy dla Was nie tylko bajkę, ale i kolejne zadanie. Tym razem poprosimy o Wasze AUTOPORTRETY! Możecie do nich dodać kilka słów o sobie – bardzo chcielibyśmy Was lepiej poznać. W odpowiedzi na Wasze prośby wydłużamy czas na przesyłanie materiałów i czekamy na nie aż do 3.06. Zdjecia lub skany prac prosimy – jak zawsze – przesyłać na adres mailowy Pani Marysi, czyli: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl Prosimy, pamiętajcie, żeby koniecznie dołączyć do nich wypełniony formularz.

Ostatnio dodane
Jaki ten świat jest wielki
"Jaki ten świat jest wielki!" - nowy spektakl duetu SKUTR we Wrocławskim Teatrze Lalek Wrocław

Jest to przedstawienie oparte na motywach 7 baśni Hansa Christiana Andersena.

Paragraf/Artykuł 2021
Zbliża się festiwal "Paragraf/Artykuł" w ramach "Teatru na faktach" Wrocław

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2021 roku we Wrocławiu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Makbet - kondycja mordercy
Makbet - kondycja mordercy Kraków

Napisana około 1606 roku tragedia Williama Shakespeare’a jest jednym z lepszych dramatów o "ciemnej stronie ludzkiej duszy". Jak poradził sobie z nim Andrzej Wajda, reżyser spektaklu w Teatrze Starym?