Teatr
Rewia - lata 20. lata 30. - spektakl Online

Rewia - lata 20. lata 30. - spektakl Online

  • 2020-08-06, , godzina 19:00

Opis

Studio Konsulat oraz Konsulat Kultury w Gdyni zapraszają na wyjątkowy – bo online - spektakl pt. „Rewia – lata 20. lata 30.” w reżyserii Tomasza Podsiadłego. Premiera spektaklu odbędzie się w czwartek, 6 sierpnia, o godzinie 19:00 na kanale YouTube „Studio Konsulat”.

Wydarzenie to będzie darmowe, niebiletowane. Zyskało już ono dużą popularność w sieci, o czym świadczy wysoka liczba osób zainteresowanych tym wydarzeniem na Facebooku. – Wybraliśmy najbardziej znane i charakterystyczne utwory dla okresu przedwojennego. Łącznie 17 przebojów. Forma jest zdecydowanie mieszana – z jednej strony koncert, a z drugiej spektakl. Z jednej strony mamy teatr, inscenizowane historie, a z drugiej kolaż piosenek. Nie ma tu większej intrygi, a muzyka gra główną rolę. Dlatego mam nadzieję, że będzie to wspólne spotkanie widowni z piosenką. Myślę, że obecnie mamy potrzebę powrotu do tamtego okresu” – mówi Tomasz Podsiadły, reżyser sztuki.

Szczegóły wydarzenia znajdują się pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/events/310028333694958/

Studio Konsulat to projekt Konsulatu Kultury w Gdyni, stworzony na potrzeby wydarzeń online. Oprócz ciekawych rozmów oraz koncertów na żywo, oferuje przeróżne spektakle online, które w tym trudnym czasie dają odbiorcom możliwość obcowania z kulturą na żywo poprzez kanały w mediach społecznościowych.

W udostępnianych treściach proszę o następującą informację: „Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.”

Polecamy
Ostatnio dodane
DÅźungla - spektakl
Wrocławski Teatr Lalek wznawia działalność dla publiczności Wrocław

Po przerwie wymuszonej przez epidemię WTL postanawia rozpocząć nowy sezon wcześniej niż zwykle - już w sierpniu!

Teatr plenerowy - sasint
Sierpień z Wrocławskim Teatrem Plenerowym Wrocław

W sierpniu mamy szansę zostać widzami 3. edycji Wrocławskiego Teatru Plenerowego.