Teatr
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

  • 2020-05-20, , godzina 19:00
  • wstęp wolny
  • www.teatrlalek.wroclaw.pl

Opis

Spółdzielnia Bajek TĘCZA nie ustaje w działaniach. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie wysyłacie nam kolejne prace, to dzięki Wam nasza BAJKA Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU może się opowiadać! Pani Marysia i cały zespół pracują na pełnych obrotach, żebyście co tydzień mogli wysłuchać kolejnych przygód Mistrza Pokera,  Blobla i reszty przyjaciół.

Z tym większą przyjemnością ogłaszamy, że kolejny, już 4. rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU opublikujemy już  20.05 o 19:00. Tym razem przeczyta go dla Was znakomity aktor i mistrz dubbingu Krzysztof Grębski!

A nagranie znajdziecie tutaj:

https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek

Myślicie, że w zamkniętym teatrze nic się nie dzieje? Mylicie się. Z najciemniejszych zakamarków wychodzą, wyfruwają i wypełzają ośmielone nieobecnością ludzi Najdziwniejsze Stworzenia. Niezupełnie podoba się to panu portierowi, który postanawia je schwytać i oddać do ZOO. Na pomoc uwięzionym wyrusza jednonogi Moli. Ich tropem podąża jednak jeszcze ktoś inny…

ZADANIE nr 4
Dostaliśmy od Was prośby o więcej czasu na przygotowanie zadań. Dlatego na kolejne zadanie macie czas aż do następnej soboty - 23.05 !

Wiemy już, że Wasza wyobraźnia nie ma granic w wymyślaniu Najdziwniejszych Stworzeń. Ale bardzo nas ciekawi, jak wyobrażacie sobie ludzkich bohaterów naszej BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, czyli pana portiera, dyrektora teatru, panią Grażynę i prezesa ZOO. Czekamy na Wasze prace w dowolnej technice.

Prace wyślijcie jak zawsze do Pani Marysi na adres: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl - koniecznie wraz z wypełnionym przez Waszych opiekunów formularzem.

Ostatnio dodane
Bogusław Danielewski
Nagroda Miasta Wrocławia dla aktora Teatru Polskiego we Wrocławiu Bogusława Danielewskiego Wrocław

To nagroda za 70 lat aktywności twórczej na wrocławskich scenach teatralnych.

Spektakl Once TM Roma
Spektakl "Once" powraca na scenę Teatru Muzycznego Roma

W rolach głównych Monika Rygasiewicz i Paweł Mielewczyk.