Teatr
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

  • 2020-05-20, , godzina 19:00
  • wstęp wolny
  • www.teatrlalek.wroclaw.pl

Opis

Spółdzielnia Bajek TĘCZA nie ustaje w działaniach. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie wysyłacie nam kolejne prace, to dzięki Wam nasza BAJKA Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU może się opowiadać! Pani Marysia i cały zespół pracują na pełnych obrotach, żebyście co tydzień mogli wysłuchać kolejnych przygód Mistrza Pokera,  Blobla i reszty przyjaciół.

Z tym większą przyjemnością ogłaszamy, że kolejny, już 4. rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU opublikujemy już  20.05 o 19:00. Tym razem przeczyta go dla Was znakomity aktor i mistrz dubbingu Krzysztof Grębski!

A nagranie znajdziecie tutaj:

https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek

Myślicie, że w zamkniętym teatrze nic się nie dzieje? Mylicie się. Z najciemniejszych zakamarków wychodzą, wyfruwają i wypełzają ośmielone nieobecnością ludzi Najdziwniejsze Stworzenia. Niezupełnie podoba się to panu portierowi, który postanawia je schwytać i oddać do ZOO. Na pomoc uwięzionym wyrusza jednonogi Moli. Ich tropem podąża jednak jeszcze ktoś inny…

ZADANIE nr 4
Dostaliśmy od Was prośby o więcej czasu na przygotowanie zadań. Dlatego na kolejne zadanie macie czas aż do następnej soboty - 23.05 !

Wiemy już, że Wasza wyobraźnia nie ma granic w wymyślaniu Najdziwniejszych Stworzeń. Ale bardzo nas ciekawi, jak wyobrażacie sobie ludzkich bohaterów naszej BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, czyli pana portiera, dyrektora teatru, panią Grażynę i prezesa ZOO. Czekamy na Wasze prace w dowolnej technice.

Prace wyślijcie jak zawsze do Pani Marysi na adres: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl - koniecznie wraz z wypełnionym przez Waszych opiekunów formularzem.

Ostatnio dodane
Jaki ten świat jest wielki
"Jaki ten świat jest wielki!" - nowy spektakl duetu SKUTR we Wrocławskim Teatrze Lalek Wrocław

Jest to przedstawienie oparte na motywach 7 baśni Hansa Christiana Andersena.

Paragraf/Artykuł 2021
Zbliża się festiwal "Paragraf/Artykuł" w ramach "Teatru na faktach" Wrocław

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2021 roku we Wrocławiu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Makbet - kondycja mordercy
Makbet - kondycja mordercy Kraków

Napisana około 1606 roku tragedia Williama Shakespeare’a jest jednym z lepszych dramatów o "ciemnej stronie ludzkiej duszy". Jak poradził sobie z nim Andrzej Wajda, reżyser spektaklu w Teatrze Starym?