Teatr
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 10

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 10

  • 2020-06-24, , godzina 19:00
  • wstęp wolny
  • www.teatrlalek.wroclaw.pl

Opis

W najbliższą środę już po raz 10. zapraszamy Was na BAJKĘ Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jesteśmy pewni, że po jego wysłuchaniu nie będziecie mieli wątpliwości, że pani Marysia i cały zespół Spółdzielni zasługują na małą przerwę :)  Ogłaszamy więc wakacyjną przerwę w działaniu Spółdzielni. Bardzo się cieszymy, że przez ponad dwa miesiące byliście z nami co środę (a czasem i częściej!), że śledziliście nasze działania, pisaliście o nas, udostępnialiście nagrania, komentowaliście, i wspieraliście nas na wszystkie możliwe sposoby.

10. rozdział bajki dostępny będzie jak zwykle w środę - 24 czerwca o godz. 19:00 na naszej stronie www i Facebooku. Bajkę przeczyta dla Was Marta Kwiek. Uwaga! W tym odcinku nie tylko poznacie dalsze przygody dobrze Wam znanych bohaterów, ale także dowiecie się, jak NAPRAWDĘ powstała Spółdzielnia Bajek TĘCZA! :) Nie możecie tego przegapić!

Spółdzielnia Bajek TĘCZA to wyjątkowy interaktywny projekt, którego pomysł narodził się w czasie pandemii. Z myślą o małych widzach pozbawionych kontaktu z teatrem powstało wirtualne miejsce w sieci, w którym dzieci i dorośli mogą się dzielić wyobraźnią i wspólnie opowiadać BAJKĘ Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jej bohaterowie – Najdziwniejsze Stworzenia mieszkające w teatrze - zostali wymyśleni i narysowani przez małych Spółdzielców. Każdy kolejny rozdział jest inspirowany pracami dzieci, które decydują o tym, jak dalej potoczy się opowieść.

Wszystkie odcinki BAJEK Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU znajdziecie na naszej stronie internetowej www.teatrlalek.wroclaw.pl

Polecamy
Ostatnio dodane
DÅźungla - spektakl
Wrocławski Teatr Lalek wznawia działalność dla publiczności Wrocław

Po przerwie wymuszonej przez epidemię WTL postanawia rozpocząć nowy sezon wcześniej niż zwykle - już w sierpniu!

Teatr plenerowy - sasint
Sierpień z Wrocławskim Teatrem Plenerowym Wrocław

W sierpniu mamy szansę zostać widzami 3. edycji Wrocławskiego Teatru Plenerowego.