Teatr
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 10

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 10

  • 2020-06-24, , godzina 19:00
  • wstęp wolny
  • www.teatrlalek.wroclaw.pl

Opis

W najbliższą środę już po raz 10. zapraszamy Was na BAJKĘ Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jesteśmy pewni, że po jego wysłuchaniu nie będziecie mieli wątpliwości, że pani Marysia i cały zespół Spółdzielni zasługują na małą przerwę :)  Ogłaszamy więc wakacyjną przerwę w działaniu Spółdzielni. Bardzo się cieszymy, że przez ponad dwa miesiące byliście z nami co środę (a czasem i częściej!), że śledziliście nasze działania, pisaliście o nas, udostępnialiście nagrania, komentowaliście, i wspieraliście nas na wszystkie możliwe sposoby.

10. rozdział bajki dostępny będzie jak zwykle w środę - 24 czerwca o godz. 19:00 na naszej stronie www i Facebooku. Bajkę przeczyta dla Was Marta Kwiek. Uwaga! W tym odcinku nie tylko poznacie dalsze przygody dobrze Wam znanych bohaterów, ale także dowiecie się, jak NAPRAWDĘ powstała Spółdzielnia Bajek TĘCZA! :) Nie możecie tego przegapić!

Spółdzielnia Bajek TĘCZA to wyjątkowy interaktywny projekt, którego pomysł narodził się w czasie pandemii. Z myślą o małych widzach pozbawionych kontaktu z teatrem powstało wirtualne miejsce w sieci, w którym dzieci i dorośli mogą się dzielić wyobraźnią i wspólnie opowiadać BAJKĘ Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jej bohaterowie – Najdziwniejsze Stworzenia mieszkające w teatrze - zostali wymyśleni i narysowani przez małych Spółdzielców. Każdy kolejny rozdział jest inspirowany pracami dzieci, które decydują o tym, jak dalej potoczy się opowieść.

Wszystkie odcinki BAJEK Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU znajdziecie na naszej stronie internetowej www.teatrlalek.wroclaw.pl

Ostatnio dodane
Kochane PieniąÅźki - Capitol Warszawa
"Kochane Pieniążki" - gwiazdy w kryminalnej farsie w warszawskim Teatrze Capitol Warszawa

Premiera spektaklu jest zaplanowana na 27 października 2020.

Dariusz Gnatowski
Teatr STU żegna Dariusza Gnatowskiego

Aktor, który zmarł 20 października, z krakowskim Teatrem STU był związany od 35 lat.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Makbet - kondycja mordercy
Makbet - kondycja mordercy Kraków

Napisana około 1606 roku tragedia Williama Shakespeare’a jest jednym z lepszych dramatów o "ciemnej stronie ludzkiej duszy". Jak poradził sobie z nim Andrzej Wajda, reżyser spektaklu w Teatrze Starym?