Repertuar teatrów w lutym

Repertuar teatrów - Luty - wg teatrów

Prezentujemy aktualny repertuar teatrów w Polsce na luty. Na tej stronie sprawdzisz, jakie teatry wystawiają swoje przedstawienia w nadchodzących tygodniach. Znajdziesz pełną listę teatrów z Twojego miasta oraz zestawienie spektakli, które można w nich zobaczyć. Jeśli jeszcze nie znasz wszystkich teatrów ze swojego miasta, tu zobaczysz ich pełne zestawienie. Sprawdź repertuar poszczególnych teatrów i zaplanuj wizytę w tym, którego repertuar najbardziej cię zainteresuje!

Wyświetl repertuar teatrów wg spektakli, dni.

Opera Krakowska ul. Lubicz 48, Kraków
Cykl warsztatów muzykoterapeutycznych
  • 21 lutego (czwartek): 17:00
Dziadek do orzechów
  • 22 lutego (piątek): 11:00
  • 23 lutego (sobota): 17:30
  • 24 lutego (niedziela): 17:30
Poranki_opera_krakow
  • 3 lutego (niedziela): 11:00
  • 24 lutego (niedziela): 11:00
Turek we Włoszech
  • 8 lutego (piątek): 18:30
  • 10 lutego (niedziela): 18:30
Warsztat
  • 10 lutego (niedziela): 16:30
  • 17 lutego (niedziela): 16:30
Wesele Figara
  • 15 lutego (piątek): 18:30
  • 17 lutego (niedziela): 18:30
Zemsta Nietoperza
  • 1 lutego (piątek): 18:30
  • 2 lutego (sobota): 18:30
  • 3 lutego (niedziela): 18:30
Opera Nova ul. Marszałka Focha 5, Bydgoszcz
Dziadek do orzechów
  • 15 lutego (piątek): 19:00
  • 16 lutego (sobota): 17:00
  • 17 lutego (niedziela): 17:00
Napój miłosny
  • 22 lutego (piątek): 19:00
  • 23 lutego (sobota): 19:00
  • 24 lutego (niedziela): 18:00
Rigoletto
  • 1 lutego (piątek): 19:00
  • 2 lutego (sobota): 19:00
  • 3 lutego (niedziela): 18:00
Rycerskość wieśniacza_pajace
  • 8 lutego (piątek): 19:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 10 lutego (niedziela): 18:00
Opera Wrocławska Świdnicka 35, Wrocław
Don Giovanni
Don Giovanni Autor sztuki: Wolfgang Amadeusz Mozart.
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 10 lutego (niedziela): 18:00
  • 15 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (niedziela): 18:00
Karnawał zwierząt
  • 17 lutego (niedziela): 12:00
Kopciuszek
  • 14 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (sobota): 19:00
Nabucco
  • 23 lutego (sobota): 19:00
  • 24 lutego (niedziela): 18:00
  • 26 lutego (wtorek): 19:00
Orfeusz i Eurydyka
  • 20 lutego (środa): 19:00
  • 21 lutego (czwartek): 19:00
Poławiacze Pereł
  • 1 lutego (piątek): 19:00
Romeo i Julia
Romeo i Julia Autor sztuki: Sergiusz Prokofiew .
  • 2 lutego (sobota): 19:00
Sid - wąż, który chciał śpiewać
  • 3 lutego (niedziela): 12:00
Studio Buffo ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa
100 lat polskiej piosenki
  • 13 lutego (środa): 19:00
Hity Buffo
Hity Buffo
Bilety: [kup bilet]
  • 22 lutego (piątek): 19:00
Imię
Imię
Bilety: [kup bilet]
  • 11 lutego (poniedziałek): 19:00
Kabaret Hrabi
  • 4 lutego (poniedziałek): 17:00,20:00
Metro Musical w BUFFO
  • 1 lutego (piątek): 19:00
  • 2 lutego (sobota): 16:00,19:00
  • 3 lutego (niedziela): 18:00
NINA
NINA
Bilety: [kup bilet]
  • 12 lutego (wtorek): 19:00
Piotruś Pan
  • 26 lutego (wtorek): 18:00
  • 27 lutego (środa): 10:00,13:30
  • 28 lutego (czwartek): 10:00,13:30
Polita 3D
Polita 3D
Bilety: [kup bilet]
  • 16 lutego (sobota): 16:00,19:00
  • 17 lutego (niedziela): 18:00
Romeo i Julia
  • 18 lutego (poniedziałek): 19:00
  • 19 lutego (wtorek): 12:00,16:00
  • 20 lutego (środa): 12:00,16:00
Szatan z siódmej klasy
Szatan z siódmej klasy Autor sztuki: Kornel Makuszyński.
  • 14 lutego (czwartek): 09:00,12:00
Ten Obcy - spektakl teatru kameralnego z lublina
  • 22 lutego (piątek): 09:00,12:00
Wieczór bałkański
  • 21 lutego (czwartek): 19:00
Wieczór francuski
  • 14 lutego (czwartek): 19:00
Wieczór japoński w Buffo
  • 15 lutego (piątek): 19:00
Wieczór latynoski
  • 23 lutego (sobota): 16:00,19:00
Wieczór włoski
  • 24 lutego (niedziela): 18:00
Zemsta
  • 11 lutego (poniedziałek): 09:00,12:00
Boeing, boeing
Boeing, boeing Autor sztuki: Marc Camoletti.
  • 19 lutego (wtorek): 16:00
  • 20 lutego (środa): 16:00
  • 21 lutego (czwartek): 16:00
Boska terapia
  • 14 lutego (czwartek): 19:15
  • 15 lutego (piątek): 19:15
  • 16 lutego (sobota): 19:15
  • 17 lutego (niedziela): 17:00
Kotka na gorącym blaszanym dachu
  • 26 lutego (wtorek): 18:00
  • 27 lutego (środa): 18:00
Lot nad kukułczym gniazdem
  • 28 lutego (czwartek): 18:00
Mayday
  • 22 lutego (piątek): 16:00,19:15
  • 23 lutego (sobota): 16:00,19:15
  • 24 lutego (niedziela): 16:00,19:15
Najdroższy
  • 1 lutego (piątek): 16:00,19:15
O czym marzą kredki
  • 1 lutego (piątek): 11:00
  • 2 lutego (sobota): 11:00
Po latach o tej samej porze
  • 22 lutego (piątek): 19:15
  • 23 lutego (sobota): 19:15
  • 24 lutego (niedziela): 17:00
Pomoc domowa
  • 12 lutego (wtorek): 16:30
  • 13 lutego (środa): 16:30
Ryzykowna forsa
  • 5 lutego (wtorek): 16:00,19:15
  • 6 lutego (środa): 16:00,19:15
  • 7 lutego (czwartek): 16:00,19:15
  • 8 lutego (piątek): 16:00,19:15
Seks dla opornych
  • 9 lutego (sobota): 16:30,19:15
  • 10 lutego (niedziela): 16:30,19:15
Seks nocy letniej
  • 16 lutego (sobota): 16:00,19:15
  • 17 lutego (niedziela): 16:00,19:15
Szaleństwa nocy
  • 1 lutego (piątek): 19:15
  • 2 lutego (sobota): 19:15
  • 3 lutego (niedziela): 17:00
Szalone nożyczki
  • 28 lutego (czwartek): 16:00,19:15
Szukając Romea
  • 9 lutego (sobota): 19:15
  • 10 lutego (niedziela): 17:00
Tajemniczy ogród
Tajemniczy ogród Autor sztuki: Frances Hodgson-Burnett.
  • 12 lutego (wtorek): 11:00,19:15
  • 13 lutego (środa): 11:00,19:15
  • 19 lutego (wtorek): 11:00,19:15
  • 20 lutego (środa): 11:00,19:15
  • 21 lutego (czwartek): 11:00,19:15
Testosteron
  • 14 lutego (czwartek): 16:00,19:15
  • 15 lutego (piątek): 16:00,19:15
Za rok o tej samej porze (DS)
  • 2 lutego (sobota): 16:00,19:15
  • 3 lutego (niedziela): 16:00,19:15
Teatr Groteska Skarbowa 2, Kraków
Calineczka - niezwykłe przygody
Calineczka - niezwykłe przygody Autor sztuki: wg Hansa Christiana Andersena.
  • 21 lutego (czwartek): 09:00,11:30
  • 22 lutego (piątek): 09:00,11:30
  • 24 lutego (niedziela): 11:00,13:00
  • 25 lutego (poniedziałek): 09:00,11:30
Cudowna lampa Aladyna
  • 13 lutego (środa): 09:00,11:30
  • 14 lutego (czwartek): 09:00,11:30
  • 15 lutego (piątek): 09:00,11:30
Dziewczynka z parku
  • 8 lutego (piątek): 18:00
  • 9 lutego (sobota): 18:00
  • 10 lutego (niedziela): 11:00,13:00
  • 11 lutego (poniedziałek): 09:00,11:30
  • 12 lutego (wtorek): 09:00,11:30
Kod mistrzów
  • 5 lutego (wtorek): 18:00
Nie płacz koziołku
  • 5 lutego (wtorek): 09:00,11:30
  • 6 lutego (środa): 09:00,11:30
  • 7 lutego (czwartek): 09:00,11:30
  • 8 lutego (piątek): 09:00
Porwanie Baltazara Gąbki czyli Smok & Roll
Porwanie Baltazara Gąbki czyli Smok & Roll Autor sztuki: Stanisław Pagaczewski.
  • 26 lutego (wtorek): 09:00,11:30
  • 27 lutego (środa): 09:00,11:30
  • 28 lutego (czwartek): 09:00,11:30
Tygrys Pietrek
Tygrys Pietrek Autor sztuki: Hanna Januszewska.
  • 1 lutego (piątek): 09:00,11:30
  • 2 lutego (sobota): 16:00
  • 3 lutego (niedziela): 11:00,13:00
  • 4 lutego (poniedziałek): 09:00,11:30
Warsztaty plastyczne
  • 3 lutego (niedziela): 14:30
Ładne kwiatki
Ładne kwiatki Autor sztuki: Małgorzata Brożonowicz-Sienkiewicz, Paweł Szumiec.
  • 17 lutego (niedziela): 11:00,13:00
  • 18 lutego (poniedziałek): 09:00,11:30
  • 19 lutego (wtorek): 09:00,11:30
  • 20 lutego (środa): 09:00,11:30
Teatr Kamienica Al. Solidarności 93, Warszawa
Ania z Zielonego Wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza Autor sztuki: Lucy Maud Montgomery.
  • 10 lutego (niedziela, SCENA ORLA): 12:00,15:30
  • 11 lutego (poniedziałek, SCENA ORLA): 10:30
  • 25 lutego (poniedziałek, SCENA ORLA): 10:30
  • 26 lutego (wtorek, SCENA ORLA): 09:00,12:30
Calineczka
  • 16 lutego (sobota, SCENA ELITARNA): 12:00
  • 20 lutego (środa, SCENA ELITARNA): 10:30
Czarna komedia
  • 1 lutego (piątek, SCENA ORLA): 19:30
  • 18 lutego (poniedziałek, SCENA ORLA): 19:30
Czerwony Kapturek w wielkim mieście
  • 24 lutego (niedziela, SCENA ELITARNA): 12:00
  • 28 lutego (czwartek, SCENA ELITARNA): 10:30
Dobry wieczór z Pakosińską
  • 16 lutego (sobota, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 20 lutego (środa, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 21 lutego (czwartek, SCENA ELITARNA): 19:00
Dopalacze. Siedem stopni donikąd
  • 19 lutego (wtorek, SCENA ORLA): 10:30
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia Autor sztuki: wg. braci Grimm .
  • 18 lutego (poniedziałek, SCENA ELITARNA): 10:00
My, dzieci z Dworca Zoo
My, dzieci z Dworca Zoo Autor sztuki: Kai Hermann, Horst Rieck.
  • 26 lutego (wtorek, SCENA ELITARNA): 10:00,12:00
Mój dzikus
  • 10 lutego (niedziela, SCENA ELITARNA): 18:00
SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw
  • 13 lutego (środa, SCENA ORLA): 19:30
  • 14 lutego (czwartek, SCENA ORLA): 19:30
  • 15 lutego (piątek, SCENA ORLA): 19:30
Test
Test
Bilety: [kup bilet]
  • 7 lutego (czwartek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 8 lutego (piątek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 22 lutego (piątek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 23 lutego (sobota, SCENA ELITARNA): 19:00
Tresowany mężczyzna
  • 6 lutego (środa, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 11 lutego (poniedziałek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 14 lutego (czwartek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 18 lutego (poniedziałek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 27 lutego (środa, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 28 lutego (czwartek, SCENA ELITARNA): 19:00
Trzecia młodość Bociana
  • 21 lutego (czwartek, SCENA ORLA): 19:30
  • 22 lutego (piątek, SCENA ORLA): 19:30
Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą
  • 27 lutego (środa, SCENA ORLA): 10:30
Viagra
Viagra
Bilety: [kup bilet]
  • 17 lutego (niedziela, SCENA ELITARNA): 17:00
  • 19 lutego (wtorek, SCENA ELITARNA): 19:00
W obronie jaskiniowca
W obronie jaskiniowca Autor sztuki: Rob Becker.
Bilety: [kup bilet]
  • 16 lutego (sobota, SCENA ORLA): 19:30
Wszystko o mężczyznach
  • 1 lutego (piątek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 2 lutego (sobota, SCENA ELITARNA): 19:00
ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia Autor sztuki: Michael Cooney.
Bilety: [kup bilet]
  • 2 lutego (sobota, SCENA ORLA): 19:30
  • 3 lutego (niedziela, SCENA ORLA): 18:00
  • 23 lutego (sobota, SCENA ORLA): 19:30
  • 24 lutego (niedziela, SCENA ORLA): 18:00
Teatr Komedia ul. Słowackiego 19a, Warszawa
Apartament prezydencki
  • 26 lutego (wtorek): 19:00
  • 27 lutego (środa): 19:00
  • 28 lutego (czwartek): 19:00
Człowiek dwóch szefów
  • 12 lutego (wtorek): 19:00
  • 13 lutego (środa): 19:00
Hotel Westminster
  • 21 lutego (czwartek): 19:00
  • 22 lutego (piątek, Najlepsze_z_najl): 19:00
Interes życia
  • 17 lutego (niedziela): 16:00
  • 19 lutego (wtorek): 19:00
  • 20 lutego (środa): 19:00
Komedia o napadzie na bank
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 10 lutego (niedziela): 16:00
  • 23 lutego (sobota, Najlepsze_z_najl): 19:00
  • 24 lutego (niedziela): 16:00
Milczenie - Dom Kultury KADR
  • 15 lutego (piątek): 19:00
  • 16 lutego (sobota): 19:00
  • 17 lutego (niedziela): 16:00
Pierwsza randka
  • 14 lutego (czwartek): 18:00,20:30
  • 15 lutego (piątek): 19:00
Seks miłość i podatki
  • 3 lutego (niedziela): 16:00
  • 5 lutego (wtorek): 19:00
  • 6 lutego (środa): 19:00
Skazani na miłość
  • 1 lutego (piątek): 19:00
  • 2 lutego (sobota): 19:00
Trema
Trema
Bilety: [kup bilet]
  • 16 lutego (sobota): 15:00,19:00
Żona potrzebna od zaraz...
  • 7 lutego (czwartek): 19:00
  • 8 lutego (piątek): 19:00
Teatr Komedia pl. Teatralny 4, Wrocław
Boeing Boeing
Boeing Boeing Autor sztuki: Marc Camoletti.
  • 8 lutego (piątek): 19:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 10 lutego (niedziela): 18:00
Damski biznes
  • 15 lutego (piątek): 18:00
  • 16 lutego (sobota): 17:00,20:00
  • 28 lutego (czwartek): 19:00
Dzień w którym porwano Papieża
  • 7 lutego (czwartek, spektakl_przedpr): 19:00
  • 8 lutego (piątek, spektakl_przedpr): 19:00
Edukacja Rity
Edukacja Rity Autor sztuki: Willy Russell.
  • 1 lutego (piątek): 18:00
Kolacja dla głupca
Kolacja dla głupca Autor sztuki: Francis Veber .
  • 2 lutego (sobota): 18:00
Mayday 2
  • 24 lutego (niedziela): 18:30
Nic nie gra
  • 23 lutego (sobota): 20:00
Pomoc domowa
  • 7 lutego (czwartek): 19:00
  • 21 lutego (czwartek): 19:00
  • 22 lutego (piątek): 19:00
Przyjazne dusze
  • 16 lutego (sobota): 20:15
Psychoterapia czyli sex w życiu człowieka
  • 3 lutego (niedziela): 18:00
Szalone nożyczki
  • 14 lutego (czwartek): 17:00,20:00
Z Twoją córką? Nigdy!
Z Twoją córką? Nigdy! Autor sztuki: Antonin Procházka.
  • 1 lutego (piątek): 20:15
  • 2 lutego (sobota): 20:00
Zemsta
  • 18 lutego (poniedziałek): 11:00
Teatr Korez pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice
Seks dla opornych
  • 1 lutego (piątek): 17:00,20:00
Sokratesa 18
  • 3 lutego (niedziela): 16:00,19:00
Teatr Kwadrat ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
Arcydzieło na śmietniku
  • 12 lutego (wtorek): 19:30
  • 13 lutego (środa): 19:30
  • 14 lutego (czwartek): 19:30
Czego nie widać
  • 15 lutego (piątek): 19:00
  • 16 lutego (sobota): 19:00
  • 17 lutego (niedziela): 17:00
DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz
  • 4 lutego (poniedziałek): 19:30
  • 5 lutego (wtorek): 19:30
  • 6 lutego (środa): 19:30
Fly with Christina
  • 16 lutego (sobota): 19:30
Godzinka spokoju
  • 7 lutego (czwartek): 19:00
  • 8 lutego (piątek): 19:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
Hotel Babilon
  • 8 lutego (piątek): 19:30
  • 9 lutego (sobota): 19:30
Kiedy pada śnieg
  • 21 lutego (czwartek): 09:30,11:30
  • 22 lutego (piątek): 09:30,11:30
  • 23 lutego (sobota): 11:30,13:30
Kłamstewka
  • 11 lutego (poniedziałek): 19:00
  • 12 lutego (wtorek): 19:00
  • 13 lutego (środa): 19:00
  • 14 lutego (czwartek): 19:00
Medium
Medium Autor sztuki: Noël Coward.
  • 25 lutego (poniedziałek): 19:00
  • 26 lutego (wtorek): 19:00
  • 27 lutego (środa): 19:00
  • 28 lutego (czwartek): 19:00
Misery
  • 26 lutego (wtorek): 19:30
  • 27 lutego (środa): 19:30
  • 28 lutego (czwartek): 19:30
Okno na parlament
  • 21 lutego (czwartek): 19:00
  • 22 lutego (piątek): 19:00
Promieniowanie
  • 15 lutego (piątek): 19:30
  • 16 lutego (sobota): 19:30
Przyjazne dusze
  • 23 lutego (sobota): 19:30
  • 24 lutego (niedziela): 17:00
Roma i Julian
  • 18 lutego (poniedziałek): 19:30
  • 19 lutego (wtorek): 19:30
Szalone nożyczki
  • 4 lutego (poniedziałek): 19:00
  • 5 lutego (wtorek): 19:00
  • 6 lutego (środa): 19:00
Tydzień, nie dłużej...
  • 20 lutego (środa): 19:30
  • 21 lutego (czwartek): 19:30
  • 22 lutego (piątek): 19:30
  • 23 lutego (sobota): 17:00
Ślub doskonały
Ślub doskonały Autor sztuki: Robin Hawdon.
  • 1 lutego (piątek): 19:00
  • 2 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (poniedziałek): 19:00
  • 19 lutego (wtorek): 19:00
  • 20 lutego (środa): 19:00
Teatr Miejski w Gliwicach ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice
Dzieci z Bullerbyn
  • 1 lutego (piątek): 09:00,11:00
Miłość w Leningradzie
  • 1 lutego (piątek): 19:00
Najmrodzki, czyli dawno temu w Gliwicach_teatr_muzyczny_gliwice
  • 23 lutego (sobota): 18:00
  • 24 lutego (niedziela): 18:00
  • 26 lutego (wtorek): 18:00
Niezwykły lot Pilota Pirxa
  • 21 lutego (czwartek): 10:00
  • 22 lutego (piątek): 10:00
  • 23 lutego (sobota): 16:00
  • 26 lutego (wtorek): 09:00,11:00
  • 27 lutego (środa): 09:00,11:00
Tchnienie (wg sztuki PŁUCA) Duncana Macmillana
  • 8 lutego (piątek): 19:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 10 lutego (niedziela): 18:00
  • 14 lutego (czwartek): 19:00
Tramwaj zwany pożądaniem
  • 15 lutego (piątek): 19:00
  • 16 lutego (sobota): 19:00
  • 17 lutego (niedziela): 18:00
W kole
  • 3 lutego (niedziela): 16:00
  • 8 lutego (piątek): 09:00,10:30
Teatr Muzyczny M.C. Sklodowskiej 5, Lublin
Ania z Zielonego Wzgórza
  • 8 lutego (piątek): 10:00
  • 9 lutego (sobota): 16:00
Baron Cygański
  • 2 lutego (sobota): 18:00
  • 3 lutego (niedziela): 17:00
Calineczka
  • 20 lutego (środa): 10:00
  • 21 lutego (czwartek): 10:00
Czy można w taką noc...ZAKOCHAĆ SIĘ?
  • 14 lutego (czwartek): 18:00
  • 15 lutego (piątek): 18:00
Kopciuszek
  • 13 lutego (środa): 09:00,11:30
Królewna Śnieżka
  • 5 lutego (wtorek): 10:00
  • 6 lutego (środa): 10:00
WinyLOVE Story
  • 23 lutego (sobota): 18:00
  • 24 lutego (niedziela): 17:00
Teatr Muzyczny ul. Północna 47 /51, Łódź
Człowiek z La Manchy
  • 22 lutego (piątek): 18:30
  • 23 lutego (sobota): 18:30
Jesus Christ Superstar
  • 9 lutego (sobota): 18:30
  • 10 lutego (niedziela): 17:00
Klimakterium... i już
  • 4 lutego (poniedziałek): 18:30
Llubelska federacja bardów
  • 24 lutego (niedziela): 18:00
Madagaskar - musicalowa przygoda
  • 2 lutego (sobota): 17:00
  • 3 lutego (niedziela): 17:00
  • 5 lutego (wtorek): 11:00
  • 6 lutego (środa): 11:00
  • 7 lutego (czwartek): 11:00
  • 26 lutego (wtorek): 11:00
  • 27 lutego (środa): 11:00
  • 28 lutego (czwartek): 11:00
Nasze żony
  • 25 lutego (poniedziałek): 18:30
Pikantni
  • 11 lutego (poniedziałek): 17:30,20:15
Stare Dobre Małżeństwo
  • 28 lutego (czwartek): 19:00
The best of muzyczny
  • 14 lutego (czwartek): 18:30
  • 15 lutego (piątek): 18:30
  • 16 lutego (sobota): 18:30
  • 17 lutego (niedziela): 17:00
Teatr Muzyczny ul. Niezłomnych 1 e, Poznań
Akompaniator
  • 10 lutego (niedziela): 17:00
Beznudna wyspa
  • 16 lutego (sobota): 16:00
Footloose
  • 1 lutego (piątek): 11:00,19:00
  • 2 lutego (sobota): 19:00
Nine
  • 21 lutego (czwartek): 19:00
  • 22 lutego (piątek): 19:00
  • 23 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 24 lutego (niedziela): 17:00
Opowieści zimowe
  • 3 lutego (niedziela): 17:00
Pchła Szachrajka
Pchła Szachrajka Autor sztuki: Jan Brzechwa.
  • 12 lutego (wtorek): 10:00,12:00
RODZINA ADDAMSÓW
  • 7 lutego (czwartek): 19:00
  • 8 lutego (piątek): 11:00,19:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 13 lutego (środa): 19:00
  • 14 lutego (czwartek): 11:00,19:00
  • 15 lutego (piątek): 11:00,19:00
  • 16 lutego (sobota): 19:00
  • 17 lutego (niedziela): 17:00
Zakonnica w przebraniu
  • 28 lutego (czwartek): 19:00
Zenon Laskowik / będą zmiany... - gościnnie
  • 11 lutego (poniedziałek): 18:00
Teatr Muzyczny CAPITOL ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
Balladyna
  • 27 lutego (środa, Scena Ciœnień): 19:00
  • 28 lutego (czwartek, Scena Ciœnień): 19:00
Ja, Piotr Riviere, skorom już zaszlachtował siekierom swoją matkę, swojego ojca, siostry swoje...
  • 23 lutego (sobota, Duża Scena): 18:00
  • 24 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
Joga w Capitolu
  • 6 lutego (środa, Podwórko): 07:30
  • 13 lutego (środa, Podwórko): 07:30
  • 20 lutego (środa, Podwórko): 07:30
  • 27 lutego (środa, Podwórko): 07:30
Mistrz i Małgorzata
Mistrz i Małgorzata Autor sztuki: Michał Bułhakow.
  • 14 lutego (czwartek, Duża Scena): 18:30
  • 15 lutego (piątek, Duża Scena): 18:30
  • 16 lutego (sobota, Duża Scena): 18:00
  • 17 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
Novecento
  • 23 lutego (sobota, Inne): 18:30
  • 24 lutego (niedziela, Inne): 17:30
Nut Ferment
  • 10 lutego (niedziela, Scena Ciœnień): 19:00
O tym, co rękę na bęben podnosi
  • 15 lutego (piątek, Podwórko): 10:00
  • 16 lutego (sobota, Podwórko): 11:00
Polska Woda
  • 19 lutego (wtorek, Inne): 19:30
  • 20 lutego (środa, Inne): 19:30
  • 21 lutego (czwartek, Inne): 19:30
Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie
  • 5 lutego (wtorek, Podwórko): 09:30
  • 12 lutego (wtorek, Podwórko): 09:30
  • 19 lutego (wtorek, Podwórko): 09:30
  • 26 lutego (wtorek, Podwórko): 09:30
Trzej Muszkieterowie Patronat
Trzej Muszkieterowie Autor sztuki: Aleksander Dumas .
  • 1 lutego (piątek, Duża Scena): 18:30
  • 2 lutego (sobota, Duża Scena): 18:00
  • 3 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
  • 7 lutego (czwartek, Duża Scena): 18:30
  • 8 lutego (piątek, Duża Scena): 18:30
  • 9 lutego (sobota, Duża Scena): 18:00
  • 10 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
Tu nie ma na co czekać
  • 8 lutego (piątek, Inne): 19:00
  • 9 lutego (sobota, Inne): 18:30
Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny
  • 1 lutego (piątek, Podwórko): 18:00
  • 2 lutego (sobota, Podwórko): 17:30
  • 3 lutego (niedziela, Podwórko): 16:30
  • 5 lutego (wtorek, Podwórko): 18:30
  • 6 lutego (środa, Podwórko): 18:30
  • 7 lutego (czwartek, Podwórko): 18:00
  • 8 lutego (piątek, Podwórko): 18:00
  • 9 lutego (sobota, Podwórko): 17:30
  • 10 lutego (niedziela, Podwórko): 16:30
  • 14 lutego (czwartek, Podwórko): 18:00
  • 15 lutego (piątek, Podwórko): 18:00
  • 16 lutego (sobota, Podwórko): 17:30
  • 17 lutego (niedziela, Podwórko): 16:30
  • 20 lutego (środa, Podwórko): 18:30
  • 21 lutego (czwartek, Podwórko): 18:30
  • 23 lutego (sobota, Podwórko): 17:30
  • 24 lutego (niedziela, Podwórko): 16:30
  • 27 lutego (środa, Podwórko): 18:30
  • 28 lutego (czwartek, Podwórko): 18:30
WYZWOLENIE: królowe
  • 5 lutego (wtorek, Scena Ciœnień): 19:00
  • 6 lutego (środa, Scena Ciœnień): 19:00
Y
Y
  • 20 lutego (środa, Scena Ciœnień): 19:00
  • 21 lutego (czwartek, Scena Ciœnień): 19:00
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia
Brzechwa dla dzieci
  • 7 lutego (czwartek, Nowa Scena): 09:00,11:00
  • 8 lutego (piątek, Nowa Scena): 09:00,11:00
  • 10 lutego (niedziela, Nowa Scena): 12:00
  • 12 lutego (wtorek, Nowa Scena): 09:00,11:00
  • 13 lutego (środa, Nowa Scena): 09:00,11:00
Casa Valentina
  • 25 lutego (poniedziałek, Duża Scena): 17:15,20:30
Gorączka sobotniej nocy
  • 6 lutego (środa, Duża Scena): 19:00
  • 7 lutego (czwartek, Duża Scena): 19:00
  • 8 lutego (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 9 lutego (sobota, Duża Scena): 15:00,19:30
  • 10 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
  • 13 lutego (środa, Duża Scena): 19:00
  • 14 lutego (czwartek, Duża Scena): 19:00
  • 15 lutego (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 16 lutego (sobota, Duża Scena): 15:00,19:30
  • 17 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
Notre Dame de Paris
  • 21 lutego (czwartek, Duża Scena): 19:00
  • 22 lutego (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 23 lutego (sobota, Duża Scena): 15:00
  • 24 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
  • 27 lutego (środa, Duża Scena): 19:00
  • 28 lutego (czwartek, Duża Scena): 19:00
Szalone nożyczki
  • 15 lutego (piątek, Nowa Scena): 19:00
  • 16 lutego (sobota, Nowa Scena): 19:00
  • 17 lutego (niedziela, Nowa Scena): 17:00
  • 21 lutego (czwartek, Nowa Scena): 19:00
  • 22 lutego (piątek, Nowa Scena): 19:00
  • 23 lutego (sobota, Nowa Scena): 19:00
  • 24 lutego (niedziela, Nowa Scena): 17:00
Wiedźmin
Wiedźmin
Bilety: [kup bilet]
  • 1 lutego (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 2 lutego (sobota, Duża Scena): 19:00
  • 3 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
Teatr Nowy ul. Zachodnia 93, Łódź
Gala ’68. Wolność to luksus
  • 15 lutego (piątek, Mała Sala): 19:15
  • 16 lutego (sobota, Mała Sala): 19:15
  • 17 lutego (niedziela, Mała Sala): 19:15
Mayday
Mayday Autor sztuki: Ray Cooney.
  • 22 lutego (piątek, Duża Sala): 19:00
  • 23 lutego (sobota, Duża Sala): 19:00
  • 24 lutego (niedziela, Duża Sala): 16:00
My, psy
  • 1 lutego (piątek, Duża Sala): 10:00
  • 2 lutego (sobota, Duża Sala): 16:00
  • 3 lutego (niedziela, Duża Sala): 12:00
  • 5 lutego (wtorek, Duża Sala): 10:00
  • 6 lutego (środa, Duża Sala): 10:00
  • 13 lutego (środa, Duża Sala): 10:00
  • 17 lutego (niedziela, Duża Sala): 16:00
  • 20 lutego (środa, Duża Sala): 10:00
Policja
  • 2 lutego (sobota, Mała Sala): 19:15
  • 3 lutego (niedziela, Mała Sala): 19:15
  • 7 lutego (czwartek, Mała Sala): 10:00
  • 8 lutego (piątek, Policja): 19:15
  • 8 lutego (piątek, Mała Sala): 10:00
  • 9 lutego (sobota, Mała Sala): 19:15
  • 10 lutego (niedziela, Mała Sala): 19:15
Seks dla opornych
  • 22 lutego (piątek, Mała Sala): 19:15
  • 23 lutego (sobota, Mała Sala): 19:15
  • 24 lutego (niedziela, Mała Sala): 19:15
Złodziej
Złodziej Autor sztuki: Eric Chappell.
  • 8 lutego (piątek, Duża Sala): 19:00
  • 9 lutego (sobota, Duża Sala): 19:00
  • 10 lutego (niedziela, Duża Sala): 16:00
Ślubu nie będzie
  • 15 lutego (piątek, Duża Sala): 19:00
  • 16 lutego (sobota, Duża Sala): 19:00
Teatr Polonia Marszałkowska 56, Warszawa
Alicja po drugiej stronie lustra
  • 19 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 10:00
BOŻE MÓJ!
  • 8 lutego (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 9 lutego (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 10 lutego (niedziela, TEATR POLONIA - ): 17:00
  • 11 lutego (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 12 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 13 lutego (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
Boska!
  • 15 lutego (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:00
  • 16 lutego (sobota, TEATR POLONIA - ): 16:00
  • 17 lutego (niedziela, TEATR POLONIA - ): 16:00
  • 19 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:00
Chamlet - monolog parodysty teatr polonia
  • 16 lutego (sobota, OCH-CAFE): 17:00
Czesław - spowiedź emigranta
  • 9 lutego (sobota, OCH-CAFE): 17:00
Danuta W.
Danuta W. Autor sztuki: Danuta Wałęsa (w opracowaniu Piotra Adamowicza).
  • 1 lutego (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:00
Dobry wieczór Państwu
Dobry wieczór Państwu Autor sztuki: Krzysztof Materna.
  • 23 lutego (sobota, MAŁA SCENA - FIO): 17:00
Dzieła wszystkie szekspira (w nieco skróconej wersji)
  • 27 lutego (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 28 lutego (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Koncert Michała Bajora "od kofty... do korcza"
  • 26 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Krzesła
  • 2 lutego (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
Krzysztof Daukszewicz - zjedz kawiorek
  • 18 lutego (poniedziałek, OCH-CAFE): 19:30
  • 23 lutego (sobota, OCH-CAFE): 16:00
Mgnienie
  • 2 lutego (sobota, MAŁA SCENA - FIO): 17:00
Mój pierwszy raz
  • 14 lutego (czwartek, TEATR POLONIA - ): 17:00,19:30
Nutki Pana Kleksa
  • 26 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 10:00
One mąż show
  • 2 lutego (sobota, OCH-CAFE): 16:00
Winny
  • 4 lutego (poniedziałek, MAŁA SCENA - FIO): 19:30
Zapiski z wygnania
  • 20 lutego (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 21 lutego (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 22 lutego (piątek, TEATR POLONIA - ): 12:00,19:30
Teatr Polski - Scena Kameralna Świdnicka 28, Wrocław
20 najśmieszniejszych
  • 2 lutego (sobota,  Scena Kameralna): 19:00
  • 3 lutego (niedziela,  Scena Kameralna): 19:00
Francuska_niespodzianka
  • 9 lutego (sobota,  Scena Kameralna): 19:00
  • 10 lutego (niedziela,  Scena Kameralna): 19:00
  • 14 lutego (czwartek,  Scena Kameralna): 19:00
Mayday
  • 16 lutego (sobota,  Scena Kameralna): 19:00
  • 17 lutego (niedziela,  Scena Kameralna): 19:00
  • 28 lutego (czwartek,  Scena Kameralna): 11:00
Małe zbrodnie małżeńskie
  • 23 lutego (sobota,  Scena Kameralna): 19:00
  • 24 lutego (niedziela,  Scena Kameralna): 19:00
Okno na parlament
  • 6 lutego (środa,  Scena Kameralna): 19:00
  • 7 lutego (czwartek,  Scena Kameralna): 19:00
Teatr Polski - Scena na Świebodzkim Pl. Orląt Lwowskich 20c, Wrocław
10 przykazań dla Kaliny
  • 2 lutego (sobota,  Scena na Œwiebo): 19:00
  • 3 lutego (niedziela,  Scena na Œwiebo): 19:00
Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej]
  • 14 lutego (czwartek,  Scena na Œwiebo): 19:00
  • 15 lutego (piątek,  Scena na Œwiebo): 19:00
Biedermann i podpalacze
  • 9 lutego (sobota,  Scena na Œwiebo): 19:00
  • 10 lutego (niedziela,  Scena na Œwiebo): 19:00
Poradnik młodości
  • 16 lutego (sobota,  Scena na Œwiebo): 19:00
  • 17 lutego (niedziela,  Scena na Œwiebo): 19:00
Bracia Karamazow Patronat
Bracia Karamazow Produkcja: Polska.
  • 1 lutego (piątek,  Scena im. J. Gr): 19:00
Cyrk bez przemocy
  • 9 lutego (sobota,  Scena im. J. Gr): 10:00
  • 10 lutego (niedziela,  Scena im. J. Gr): 10:00
Xięgi Schulza
  • 15 lutego (piątek,  Scena im. J. Gr): 12:00
  • 16 lutego (sobota,  Scena im. J. Gr): 19:00
  • 17 lutego (niedziela,  Scena im. J. Gr): 19:00
Teatr Rozrywki w Chorzowie Konopnickiej 1, Katowice
Człowieczy los
  • 20 lutego (środa): 19:00
Fredro dla dorosłych
  • 4 lutego (poniedziałek): 17:00,20:15
Hymn do miłości, piosenki Edith Piaf śpiewa Elżbieta Okupska
  • 6 lutego (środa): 19:30
  • 7 lutego (czwartek): 19:30
Jesus Christ Superstar
Jesus Christ Superstar Autor sztuki: Andrew Lloyd Webber. Tim Rice.
  • 26 lutego (wtorek): 19:00
  • 27 lutego (środa): 19:00
  • 28 lutego (czwartek): 19:00
Lodowy pałac
  • 1 lutego (piątek): 19:30
  • 2 lutego (sobota): 19:30
MARIACKA 5
  • 28 lutego (czwartek): 19:30
Mąż mojej żony
  • 18 lutego (poniedziałek): 19:30
Nieodkryty świat
  • 27 lutego (środa): 18:30
Radio rozrywka! Sylwester Bis
  • 1 lutego (piątek): 19:00
  • 2 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 3 lutego (niedziela): 14:00,18:00
  • 8 lutego (piątek): 19:00
  • 9 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 10 lutego (niedziela): 14:00,18:00
  • 14 lutego (czwartek): 19:00
  • 15 lutego (piątek): 19:00
  • 16 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 17 lutego (niedziela): 14:00,18:00
  • 22 lutego (piątek): 19:00
  • 23 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 24 lutego (niedziela): 14:00,18:00
Szkoła bluesa teatr
  • 12 lutego (wtorek): 19:00
  • 13 lutego (środa): 19:00
Szkoła teatru - lekcja 6
  • 5 lutego (wtorek): 10:00
  • 6 lutego (środa): 10:00
Zorro
  • 19 lutego (wtorek): 11:00
  • 20 lutego (środa): 10:00
  • 21 lutego (czwartek): 10:00
Teatr Syrena ul. Litewska 3, Warszawa
Czarownice z Eastwick
  • 28 lutego (czwartek, duża scena): 19:00
Dzieci z Bullerbyn
Dzieci z Bullerbyn Autor sztuki: Astrid Lindgren.
  • 9 lutego (sobota, duża scena): 11:00
  • 16 lutego (sobota, duża scena): 11:00,21:00
  • 17 lutego (niedziela, duża scena): 11:00
  • 18 lutego (poniedziałek, duża scena): 11:00,13:30
  • 19 lutego (wtorek, duża scena): 10:00
Edukacja Rity
  • 7 lutego (czwartek, duża scena): 19:00
Kot w butach
  • 26 lutego (wtorek, duża scena): 11:00
Królowa Śniegu
  • 12 lutego (wtorek, duża scena): 10:00,12:30
  • 13 lutego (środa, duża scena): 10:00,12:30
Nogi Syreny
  • 17 lutego (niedziela, scena mini): 20:30
Rodzina Addamsów
  • 21 lutego (czwartek, duża scena): 19:00
  • 22 lutego (piątek, duża scena): 19:00
  • 23 lutego (sobota, duża scena): 15:00,19:00
  • 24 lutego (niedziela, duża scena): 15:00,19:00
SYRENA MUSIC
  • 10 lutego (niedziela, duża scena): 17:30,20:00
Teatr Wielki im. S. Moniuszki ul. Fredry 9, Poznań
Anioł dziwnych przypadków
  • 10 lutego (niedziela,  Sala Drabowicza): 18:00
Antoni Książę Radziwiłł - Faust
Antoni Książę Radziwiłł - Faust Autor sztuki: Antoni Radziwiłł.
  • 16 lutego (sobota,  scena duża): 19:00
  • 17 lutego (niedziela,  scena duża): 18:00
  • 19 lutego (wtorek,  scena duża): 19:00
  • 20 lutego (środa,  scena duża): 19:00
Casa Valentina
  • 4 lutego (poniedziałek,  scena duża): 17:30,20:30
Edukacja Rity
  • 11 lutego (poniedziałek,  scena duża): 19:00
Georges Bizet - Carmen
  • 1 lutego (piątek,  scena duża): 19:00
  • 2 lutego (sobota,  scena duża): 19:00
  • 3 lutego (niedziela,  scena duża): 18:00
Kopciuszek
  • 5 lutego (wtorek,  scena duża): 11:00,18:00
  • 6 lutego (środa,  scena duża): 11:00,18:00
Wesele Figara
  • 23 lutego (sobota,  scena duża): 19:00
  • 24 lutego (niedziela,  scena duża): 18:00
Teatr Współczesny ul. Mokotowska 13, Warszawa
Lepiej już było
  • 5 lutego (wtorek, Scena Główna): 19:15
  • 6 lutego (środa, Scena Główna): 19:15
  • 21 lutego (czwartek, Scena Główna): 19:15
  • 22 lutego (piątek, Scena Główna): 19:15
Ludzie i anioły
  • 23 lutego (sobota, Scena Główna): 19:00
  • 24 lutego (niedziela, Scena Główna): 19:00
Nim odleci
  • 1 lutego (piątek, Scena Główna): 19:00
  • 2 lutego (sobota, Scena Główna): 19:00
  • 3 lutego (niedziela, Scena Główna): 19:00
  • 15 lutego (piątek, Scena Główna): 19:00
  • 16 lutego (sobota, Scena Główna): 19:00
  • 17 lutego (niedziela, Scena Główna): 17:00
  • 26 lutego (wtorek, Scena Główna): 19:00
  • 27 lutego (środa, Scena Główna): 19:00
Psie serce
  • 7 lutego (czwartek, Scena Główna): 19:00
  • 8 lutego (piątek, Scena Główna): 19:00
  • 12 lutego (wtorek, Scena Główna): 19:00
  • 13 lutego (środa, Scena Główna): 19:00
  • 14 lutego (czwartek, Scena Główna): 19:00
  • 19 lutego (wtorek, Scena Główna): 19:00
  • 20 lutego (środa, Scena Główna): 19:00
  • 28 lutego (czwartek, Scena Główna): 19:00
Taniec albatrosa
  • 9 lutego (sobota, Scena Główna): 19:00
  • 10 lutego (niedziela, Scena Główna): 19:00
Teatr Współczesny w Krakowie ul. Starowiślna 21, II piętro, Kraków
Dziady
  • 26 lutego (wtorek): 08:45,11:00,13:15
  • 27 lutego (środa): 08:45,11:00,13:15
  • 28 lutego (czwartek): 08:45,11:00,13:15
Kamienie na Szaniec
  • 4 lutego (poniedziałek): 08:45,11:00,13:15
  • 5 lutego (wtorek): 08:45,11:00,13:15
  • 7 lutego (czwartek): 08:45,11:00,13:15
  • 8 lutego (piątek): 08:45,11:00,13:15
Karolcia. Historia...
  • 6 lutego (środa): 08:45,11:00,13:15
  • 10 lutego (niedziela): 13:00
  • 11 lutego (poniedziałek): 11:00
  • 20 lutego (środa): 08:45,11:00,13:15
  • 21 lutego (czwartek): 11:00
Królowa Śniegu
  • 12 lutego (wtorek): 08:45
  • 13 lutego (środa): 08:45,11:00,13:15
  • 17 lutego (niedziela): 13:00
Magiczne drzewo
  • 11 lutego (poniedziałek): 08:45,13:15
  • 12 lutego (wtorek): 11:00
  • 14 lutego (czwartek): 08:45,11:00,13:15
  • 15 lutego (piątek): 08:45,11:00,13:15
Oskar i pani Róża
  • 18 lutego (poniedziałek): 08:45,11:00,13:15
  • 19 lutego (wtorek): 08:45,11:00,13:15
Szatan z siódmej klasy
  • 21 lutego (czwartek): 08:45
  • 22 lutego (piątek): 08:45,11:00,13:15
W krainie Króla Lwa
  • 24 lutego (niedziela): 13:00
  • 25 lutego (poniedziałek): 08:45,11:00,13:15
Teatr im. A. Mickiewicza ul. Kilińskiego 15, Częstochowa
Czechow - Żarty z życia
  • 1 lutego (piątek): 19:00
Czyż nie dobija się koni?
  • 7 lutego (czwartek): 19:00
  • 8 lutego (piątek): 19:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
Gałganiarz i Patyczek
  • 6 lutego (środa): 10:00
Jaś i Małgosia
  • 12 lutego (wtorek): 11:00
Kometa nad Doliną Muminków
  • 22 lutego (piątek): 10:00,18:00
Mayday
  • 16 lutego (sobota): 19:00
  • 17 lutego (niedziela): 19:00
Ostra jazda
  • 14 lutego (czwartek): 19:00
  • 15 lutego (piątek): 19:00
Poniżej pasa
  • 13 lutego (środa): 18:00
  • 20 lutego (środa): 18:00
Przyjazne dusze (komedia romantyczna)
  • 2 lutego (sobota): 19:00
  • 3 lutego (niedziela): 19:00
Roszpunka
  • 20 lutego (środa): 11:00
Sprzedawcy gumek
  • 6 lutego (środa): 18:00
  • 10 lutego (niedziela): 19:00
Stopklatka
  • 5 lutego (wtorek): 11:00
Tajemniczy ogród
  • 13 lutego (środa): 11:00
Trzy świnki
  • 19 lutego (wtorek): 11:00
Łysa śpiewaczka
  • 27 lutego (środa): 18:00
  • 28 lutego (czwartek): 19:00
Teatr im. H. Ch. Andersena Dominikańska 1, Lublin
Calineczka
  • 3 lutego (niedziela): 12:00
  • 5 lutego (wtorek): 09:30,11:30
  • 6 lutego (środa): 09:30,11:30
  • 7 lutego (czwartek): 09:30,11:30
  • 8 lutego (piątek): 09:30,11:30
  • 9 lutego (sobota): 16:00
  • 10 lutego (niedziela): 12:00
  • 12 lutego (wtorek): 10:00
  • 13 lutego (środa): 10:00
  • 14 lutego (czwartek): 10:00
Lekcje niegrzeczności
  • 23 lutego (sobota): 16:00
  • 24 lutego (niedziela): 12:00
  • 26 lutego (wtorek): 09:30,11:30
  • 27 lutego (środa): 09:30,11:30
  • 28 lutego (czwartek): 09:30,11:30
Lustra opowiadają w czwartek
  • 16 lutego (sobota): 16:00
  • 17 lutego (niedziela): 12:00
  • 19 lutego (wtorek): 10:00
  • 20 lutego (środa): 10:00
  • 21 lutego (czwartek): 10:00
Teatr im. Juliusza Osterwy Gabriela Narutowicza 17, Lublin
Bracia Grimm dla dorosłych
  • 14 lutego (czwartek): 19:00
  • 15 lutego (piątek): 19:00
  • 16 lutego (sobota): 19:00
  • 17 lutego (niedziela): 18:00
Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na litwie_teatr_osterwy_lublin
  • 1 lutego (piątek): 10:00,18:00
  • 2 lutego (sobota): 18:00
  • 3 lutego (niedziela): 18:00
Rok 1984/2081
  • 6 lutego (środa): 19:00
  • 7 lutego (czwartek): 09:00
Trzy siostry
  • 8 lutego (piątek): 19:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 10 lutego (niedziela): 18:00
Wieczór Trzech Króli
  • 22 lutego (piątek): 18:00
  • 23 lutego (sobota): 18:00
  • 24 lutego (niedziela): 17:00
Zwiedzanie teatru
  • 16 lutego (sobota): 15:00
Teatr im. Stefana Żeromskiego ul. Sienkiewicza 32, Kielce
Caryca Katarzyna
  • 21 lutego (czwartek): 19:00
  • 22 lutego (piątek): 19:00
PRĘDKO, PRĘDKO…
  • 6 lutego (środa): 11:00
  • 7 lutego (czwartek): 11:00
  • 8 lutego (piątek): 11:00
  • 9 lutego (sobota): 19:30
  • 10 lutego (niedziela): 19:30
  • 12 lutego (wtorek): 11:00
  • 13 lutego (środa): 19:00
Pinokio
  • 27 lutego (środa): 11:00
  • 28 lutego (czwartek): 11:00
Samotność pól bawełnianych
  • 23 lutego (sobota): 19:00
  • 24 lutego (niedziela): 19:00
Szalone nożyczki
  • 14 lutego (czwartek): 16:30,19:30
  • 15 lutego (piątek): 19:00
  • 16 lutego (sobota): 16:30,19:30
  • 17 lutego (niedziela): 16:30,19:30
Twardy gnat, martwy świat
  • 9 lutego (sobota): 16:30
  • 10 lutego (niedziela): 16:30
Widnokrąg
  • 1 lutego (piątek): 19:00
  • 2 lutego (sobota): 19:00
  • 3 lutego (niedziela): 19:00
Zabić celebrytę
  • 20 lutego (środa): 18:00
Teatr Łaźnia Nowa os. Szkolne 25, Kraków
Cossi Fan Tutte - capela cracoviensis opera rara
  • 7 lutego (czwartek, Duża Scena): 17:00
  • 9 lutego (sobota, Duża Scena): 11:00
  • 10 lutego (niedziela, Duża Scena): 15:00
  • 11 lutego (poniedziałek, Duża Scena): 17:00
MIŁOSNA WOJNA STULECIA
  • 23 lutego (sobota, Mała Scena  ): 17:00,20:00
  • 25 lutego (poniedziałek, Mała Scena  ): 19:00
Pluton p-brane
  • 15 lutego (piątek, Mała Scena  ): 19:00
  • 16 lutego (sobota, Mała Scena  ): 19:00
  • 17 lutego (niedziela, Mała Scena  ): 19:00
Teatr Śląski Lalki i Aktora Ateneum ul. św. Jana 10, Katowice
Afrykańska przygoda
  • 2 lutego (sobota): 16:00
  • 3 lutego (niedziela): 11:30
Babcia na jabłoni
  • 17 lutego (niedziela): 16:00
  • 19 lutego (wtorek): 10:00
  • 20 lutego (środa): 10:00
  • 21 lutego (czwartek): 10:00
  • 22 lutego (piątek): 10:00
  • 23 lutego (sobota): 11:30
Calineczka
  • 8 lutego (piątek, premiera_pedagog): 17:00
  • 9 lutego (sobota, premiera_): 17:00
  • 10 lutego (niedziela): 16:00
  • 12 lutego (wtorek): 10:00
  • 13 lutego (środa): 10:00
  • 14 lutego (czwartek): 10:00
  • 15 lutego (piątek): 10:00
  • 16 lutego (sobota): 11:30
Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich
  • 13 lutego (środa): 10:00
  • 14 lutego (czwartek): 10:00
  • 15 lutego (piątek): 10:00
Miłość do trzech pomarańczy
  • 24 lutego (niedziela): 16:00
  • 26 lutego (wtorek): 09:30
  • 27 lutego (środa): 09:30
  • 28 lutego (czwartek): 09:30
Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego ul. Rynek 2, Katowice
Antygona w Nowym Jorku
  • 26 lutego (wtorek): 19:30
  • 27 lutego (środa): 19:30
Drach
  • 22 lutego (piątek): 19:00
  • 23 lutego (sobota): 19:00
  • 24 lutego (niedziela): 19:00
Dwanaście krzeseł
  • 1 lutego (piątek): 19:00
  • 2 lutego (sobota): 19:00
Inteligenci
  • 8 lutego (piątek): 17:00,20:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 10 lutego (niedziela): 19:00
  • 17 lutego (niedziela): 17:00,20:00
Leonardo da Vinci
  • 5 lutego (wtorek): 11:00
Małe zbrodnie małżeńskie
Małe zbrodnie małżeńskie Autor sztuki: Eric-Emmanuel Schmitt.
  • 13 lutego (środa): 17:00
  • 14 lutego (czwartek): 17:00
  • 15 lutego (piątek): 19:00
Muzułmany
  • 23 lutego (sobota): 16:00
  • 24 lutego (niedziela): 16:00
Piąta strona świata
  • 16 lutego (sobota): 17:00
  • 17 lutego (niedziela): 17:00
Pod presja
  • 8 lutego (piątek): 19:00
  • 9 lutego (sobota): 19:00
  • 10 lutego (niedziela): 17:00
Raj dla opornych
  • 3 lutego (niedziela): 19:00
Skazany na bluesa
  • 12 lutego (wtorek): 19:00
  • 13 lutego (środa): 19:00
  • 14 lutego (czwartek): 19:00
Sklepy cynamonowe
  • 27 lutego (środa): 19:00
  • 28 lutego (czwartek): 19:00
Spójrz na mnie
  • 7 lutego (czwartek): 17:00
  • 8 lutego (piątek): 17:00
Staś i Zła Noga
  • 5 lutego (wtorek): 10:00
  • 6 lutego (środa): 10:00
  • 7 lutego (czwartek): 18:30
  • 8 lutego (piątek): 10:00
Straszny dwór - Stanisław Moniuszko
  • 19 lutego (wtorek): 18:00
Sztuka
  • 1 lutego (piątek): 19:30
  • 2 lutego (sobota): 19:30
  • 3 lutego (niedziela): 19:30
Terror
  • 2 lutego (sobota): 16:00
W 80 dni dookoła świata
  • 26 lutego (wtorek): 09:00
  • 27 lutego (środa): 09:00
  • 28 lutego (czwartek): 09:00
Wiele demonów
  • 5 lutego (wtorek): 16:00,19:00
  • 6 lutego (środa): 16:00,19:00
ZAPISKI Z WYGNANIA
  • 18 lutego (poniedziałek): 18:00,20:30
Wrocławski Teatr Współczesny Rzeźnicza 12, Wrocław
Genialna przyjaciółka
  • 5 lutego (wtorek, Scena na Strychu): 19:00
  • 6 lutego (środa, Scena na Strychu): 19:00
  • 7 lutego (czwartek, Scena na Strychu): 19:00
  • 8 lutego (piątek, Scena na Strychu): 19:00
  • 9 lutego (sobota, Scena na Strychu): 19:00
  • 10 lutego (niedziela, Scena na Strychu): 18:00
Gwiazda
  • 14 lutego (czwartek, Scena na Strychu): 19:00
  • 15 lutego (piątek, Scena na Strychu): 19:00
  • 16 lutego (sobota, Scena na Strychu): 19:00
  • 17 lutego (niedziela, Scena na Strychu): 18:00
Zamek
Zamek Autor sztuki: Franz Kafka.
  • 22 lutego (piątek, Scena na Strychu): 19:00
  • 23 lutego (sobota, Scena na Strychu): 19:00
  • 24 lutego (niedziela, Scena na Strychu): 18:00
Och-Teatr ul. Grójecka 65, Warszawa
Bal manekinów
  • 16 lutego (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 17 lutego (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Casa Valentina
  • 1 lutego (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:00
Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę
  • 23 lutego (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 24 lutego (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Kto nas odwiedzi
  • 3 lutego (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 17:00
  • 4 lutego (poniedziałek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Lekcje stepowania
  • 5 lutego (wtorek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:00
  • 6 lutego (środa, OCH-TEATR - DUŻA): 19:00
  • 7 lutego (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:00
Maria Callas. Master Class
  • 2 lutego (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:00
Mayday 2
Mayday 2 Autor sztuki: Ray Cooney.
  • 25 lutego (poniedziałek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 26 lutego (wtorek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Osy
Osy
  • 10 lutego (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 11 lutego (poniedziałek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Prapremiera dreszczowca
  • 14 lutego (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 15 lutego (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
  • 19 lutego (wtorek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 20 lutego (środa, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 21 lutego (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 22 lutego (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Truciciel
  • 8 lutego (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 9 lutego (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Udając ofiarę
  • 12 lutego (wtorek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 13 lutego (środa, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Teatr 6.piętro Plac Defilad 1, Warszawa
Bóg mordu
Bóg mordu Autor sztuki: Yasmina Reza.
Bilety: [kup bilet]
  • 25 lutego (poniedziałek, OPERA_KRAKOWSKA_): 18:00,20:30
  • 27 lutego (środa): 19:30
  • 28 lutego (czwartek): 19:30
Central Park West
  • 16 lutego (sobota): 18:00
  • 17 lutego (niedziela): 18:00
Fredro dla dorosłych - Mężów i Żon
  • 1 lutego (piątek): 19:30
  • 2 lutego (sobota): 18:00
  • 4 lutego (poniedziałek): 17:00,20:15
Miłość w Saybrook
  • 7 lutego (czwartek): 19:30
  • 8 lutego (piątek): 19:30
Niezwyciężony
  • 23 lutego (sobota): 18:00
  • 24 lutego (niedziela): 18:00
Ożenek
Ożenek
Bilety: [kup bilet]
  • 13 lutego (środa): 19:30
  • 14 lutego (czwartek): 19:30
  • 15 lutego (piątek): 19:30
Szkło kontaktowe live touch
  • 9 lutego (sobota): 18:00
  • 10 lutego (niedziela): 18:00
Zagraj to jeszcze raz, Sam
  • 11 lutego (poniedziałek): 19:30
  • 12 lutego (wtorek): 19:30
Teatr Capitol Marszałkowska 115, Warszawa
Alibi od zaraz
  • 18 lutego (poniedziałek, Duża Scena): 19:00
  • 23 lutego (sobota, Duża Scena): 18:00
CUD
CUD
Bilety: [kup bilet]
  • 1 lutego (piątek, Scena Mniejsza): 19:30
  • 9 lutego (sobota, Scena Mniejsza): 19:00
  • 15 lutego (piątek, Scena Mniejsza): 19:30
  • 16 lutego (sobota, Scena Mniejsza): 18:00
  • 20 lutego (środa, Scena Mniejsza): 19:00
  • 25 lutego (poniedziałek, Duża Scena): 19:30
Cudowna lampa Aladyna
  • 27 lutego (środa, Scena Mniejsza): 10:00
Czy ty to ty
  • 10 lutego (niedziela, Duża Scena): 18:00
  • 19 lutego (wtorek, Scena Mniejsza): 19:00
Dajcie mi tenora
  • 2 lutego (sobota, Duża Scena): 18:00
Dama bije króla (Szach-mat)
  • 23 lutego (sobota, Scena Mniejsza): 19:00
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
  • 20 lutego (środa, Scena Mniejsza): 10:00
  • 28 lutego (czwartek, Scena Mniejsza): 10:00
Dwie pary do pary
Dwie pary do pary Produkcja: Polska.
Bilety: [kup bilet]
  • 2 lutego (sobota, Scena Mniejsza): 19:00
  • 7 lutego (czwartek, Scena Mniejsza): 19:00
  • 17 lutego (niedziela, Duża Scena): 18:00
  • 21 lutego (czwartek, Scena Mniejsza): 19:00
  • 28 lutego (czwartek, Scena Mniejsza): 19:00
Jaś i Małgosia
  • 22 lutego (piątek, Duża Scena): 10:00
Kiedy kota nie ma
Kiedy kota nie ma Autor sztuki: Johnnie Mortimer, Brian Cooke.
Bilety: [kup bilet]
  • 1 lutego (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 3 lutego (niedziela, Duża Scena): 18:00
  • 8 lutego (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 9 lutego (sobota, Duża Scena): 18:00
  • 14 lutego (czwartek, Duża Scena): 19:00
  • 26 lutego (wtorek, Duża Scena): 19:00
Klimakterium 2 – czyli menopauzy szał
Klimakterium 2 – czyli menopauzy szał Autor sztuki: Elżbieta Jodłowska.
Bilety: [kup bilet]
  • 5 lutego (wtorek, KUP BILET): 19:00
  • 11 lutego (poniedziałek, KUP BILET): 19:00
Klimakterium... i już
Klimakterium... i już Autor sztuki: Elżbieta Jodłowska.
Bilety: [kup bilet]
  • 3 lutego (niedziela, KUP BILET): 19:00
  • 6 lutego (środa, KUP BILET): 19:00
Klub Mężusiów
  • 4 lutego (poniedziałek, KUP BILET): 19:00
  • 8 lutego (piątek, KUP BILET): 19:30
Piotruś Pan
  • 19 lutego (wtorek, Duża Scena): 10:00
  • 26 lutego (wtorek, Duża Scena): 10:00
Przekręt (nie)doskonały
  • 13 lutego (środa, Scena Mniejsza): 19:00
  • 22 lutego (piątek, Scena Mniejsza): 19:00
  • 26 lutego (wtorek, Scena Mniejsza): 19:00
Skok w bok
Skok w bok
Bilety: [kup bilet]
  • 11 lutego (poniedziałek, Duża Scena): 19:00
  • 12 lutego (wtorek, Duża Scena): 19:00
  • 14 lutego (czwartek, Scena Mniejsza): 19:30
  • 24 lutego (niedziela, Duża Scena): 19:00
  • 27 lutego (środa, Scena Mniejsza): 19:00
Wanna archimedesa
  • 17 lutego (niedziela, Duża Scena): 11:00
  • 18 lutego (poniedziałek, informacje): 10:00
  • 25 lutego (poniedziałek, informacje): 10:00
Wykrywacz kłamstw
  • 16 lutego (sobota, Duża Scena): 19:00
  • 17 lutego (niedziela, Scena Mniejsza): 19:00
  • 18 lutego (poniedziałek, Scena Mniejsza): 19:30
  • 19 lutego (wtorek, Duża Scena): 19:00
  • 25 lutego (poniedziałek, Scena Mniejsza): 19:00
Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
  • 12 lutego (wtorek, KUP BILET): 19:30
Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki Elektryczna 12, Białystok
Autostrada
  • 22 lutego (piątek): 19:00
  • 23 lutego (sobota): 20:00
  • 24 lutego (niedziela): 20:00
Balladyna
  • 20 lutego (środa): 09:30,11:30
  • 21 lutego (czwartek): 09:30,11:30
  • 22 lutego (piątek): 09:30,11:30
Emocjałki
  • 14 lutego (czwartek): 10:00
  • 15 lutego (piątek): 10:00
  • 19 lutego (wtorek): 10:00
Kogut w rosole
  • 14 lutego (czwartek, Walentynki_w_Tea): 19:00
  • 15 lutego (piątek): 19:30
  • 16 lutego (sobota): 16:00
Mayday
  • 9 lutego (sobota): 20:00
  • 10 lutego (niedziela): 17:00
Proces. Rekonstrukcja
  • 2 lutego (sobota): 19:00
  • 3 lutego (niedziela): 19:00
  • 5 lutego (wtorek): 09:00
  • 6 lutego (środa): 09:00,11:00
  • 7 lutego (czwartek): 09:00,11:00
  • 8 lutego (piątek): 09:00,11:00
Szalone Nożyczki
  • 23 lutego (sobota): 17:00
  • 24 lutego (niedziela): 17:00
Sąsiedzi
  • 15 lutego (piątek): 17:00
  • 16 lutego (sobota): 20:00
  • 17 lutego (niedziela): 18:00
Śmierć w Wenecji czyli czego najbardziej żałują umierający
  • 9 lutego (sobota): 17:30
  • 10 lutego (niedziela): 20:00
Teatr Palladium ul. Złota 9, Warszawa
Balet Jezioro Łabędzie
Balet Jezioro Łabędzie Autor sztuki: Piotr Czajkowski.
  • 17 lutego (niedziela): 11:00
  • 18 lutego (poniedziałek): 10:00
Czarodziej
  • 16 lutego (sobota): 11:00
Lalka
Lalka Autor sztuki: Bolesław Prus.
  • 14 lutego (czwartek): 09:00,12:00
Teatr Współczesny - Scena w Baraku Mokotowska 13, Warszawa
Mimo wszystko
  • 16 lutego (sobota, Scena w Baraku): 19:00
  • 17 lutego (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
Trzecia pierś
  • 2 lutego (sobota, Scena w Baraku): 19:00
  • 3 lutego (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
  • 5 lutego (wtorek, Scena w Baraku): 19:00
  • 6 lutego (środa, Scena w Baraku): 19:00
  • 21 lutego (czwartek, Scena w Baraku): 19:00
  • 26 lutego (wtorek, Scena w Baraku): 19:00
  • 27 lutego (środa, Scena w Baraku): 19:00
Zbrodnie serca
  • 10 lutego (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
  • 23 lutego (sobota, Scena w Baraku): 19:00