Premiery - Teatr

Teatru Figur bawi się cieniem
Teatru Figur bawi się cieniem Kraków

Każdy z nas używa widelców, szczotek, pacek na muchy, butelek czy otwieraczy. I wszyscy wiemy w jakim celu. I ich funkcja jest często niezastąpiona. Jednak dzięki spektaklowi „Zapach słoni po deszczu” możemy spojrzeć na nie z całkowicie innej strony. Od strony cienia, który rzucają. Daje on zupełnie odmienny obraz rzeczywistości. Każdy z nas go widzi, musi jednak chcieć to odkryć.

Shakespeare na wrocławskiej scenie
Shakespeare na wrocławskiej scenie Wrocław

Już dziś we Wrocławskim Teatrze Współczesnym, premiera "Kupca weneckiego" Williama Shakespeare'a w reżyserii Gabriela Gietzky'ego.

Premiera „Kopciuszka” w Operze Wrocławskiej
Premiera „Kopciuszka” w Operze Wrocławskiej Wrocław

W sobotę 29 marca Opera Wrocławska zaprasza na premierę „Kopciuszka” do muzyki J. Straussa. Będzie to pierwsze wykonanie we Wrocławiu tego wspaniałego, baśniowego baletu, którego akcja rozgrywa się w... domu mody. Studenci za bilety zapłacą jedynie 20 zł.

"Połamany ludzik" już dzisiaj!
"Połamany ludzik" już dzisiaj! Wrocław

Już dzisiaj odbędzie się premiera spektaklu „Połamany ludzik” w reżyserii Bożeny Klimczak. Jest to spektakl dyplomowy IV roku wydziału aktorskiego specjalizacji pantonomiczno-ruchowej. Studenci mogą obejrzeć go za darmo!

Premiera rozwichrzonej ballady
Premiera rozwichrzonej ballady Wrocław

"Jest w tym utworze coś dzikiego i nieokiełznanego. Jest to dziwna mieszanina realizmu satyrycznej obserwacji życia, połączonej z subtelną i delikatną liryką..."

Premiera "Produktu" w Teatrze Współczesnym
Premiera "Produktu" w Teatrze Współczesnym Wrocław

Dziś na Scenie Inicjatyw Aktorskich odbędzie się premiera Produktu Marka Ravenhill'a. Spektakl obnaża zachodnie stereotypy na temat islamu.

youmewe.eu w Capitolu!
youmewe.eu w Capitolu! Wrocław

W trakcie recitalu Mikłaszewskiego zabrzmi muzyka w kolorach od funku i słonecznej strony ulicy po sferę dzwieków, znajdujących się „jeden stopień powyżej ciszy”.

"Borys Godunow" w Hali Stulecia!
"Borys Godunow" w Hali Stulecia! Wrocław

19 października odbędzie się premiera "Borysa Godunowa" Modesta Musorgskiego. To już szesnasta w kolejności superprodukcja Opery Wrocławskiej. Udział w niej weźmie około dwustu artystów!

"Operetka" Gombrowicza w Capitolu
"Operetka" Gombrowicza w Capitolu Wrocław

Już 11 października w Teatrze Muzycznym Capitol odbędzie się premiera jednego z najważniejszych tekstów teatralnych XX wieku - „Operetki” Witolda Gombrowicza.

"Zaśnij teraz w ogniu" - premiera
"Zaśnij teraz w ogniu" - premiera Wrocław

Już 5 października na Scenie na Świebodzkim Teatru Polskiego będzie można zobaczyć pierwsze wrocławskie przedstawienie Przemysława Wojcieszka - "Zaśnij teraz w ogniu".

Ostatnio dodane
Poradnik młodości
"Poradnik młodości" - nowy spektakl Wrocławskiego Teatru Tańca Wrocław

Tym razem, oprócz tancerzy Teatru na scenie zobaczymy trzy Panie-Seniorki.

Za-Polska
"Za-Polska" - premiera spektaklu w Teatrze Animacji w Poznaniu Poznań

Głównym bohaterem spektaklu jest Polska.

Kupony i kody rabatowe