Premiery - Teatr

"Połamany ludzik" już dzisiaj!
"Połamany ludzik" już dzisiaj! Wrocław

Już dzisiaj odbędzie się premiera spektaklu „Połamany ludzik” w reżyserii Bożeny Klimczak. Jest to spektakl dyplomowy IV roku wydziału aktorskiego specjalizacji pantonomiczno-ruchowej. Studenci mogą obejrzeć go za darmo!

Premiera rozwichrzonej ballady
Premiera rozwichrzonej ballady Wrocław

"Jest w tym utworze coś dzikiego i nieokiełznanego. Jest to dziwna mieszanina realizmu satyrycznej obserwacji życia, połączonej z subtelną i delikatną liryką..."

Premiera "Produktu" w Teatrze Współczesnym
Premiera "Produktu" w Teatrze Współczesnym Wrocław

Dziś na Scenie Inicjatyw Aktorskich odbędzie się premiera Produktu Marka Ravenhill'a. Spektakl obnaża zachodnie stereotypy na temat islamu.

youmewe.eu w Capitolu!
youmewe.eu w Capitolu! Wrocław

W trakcie recitalu Mikłaszewskiego zabrzmi muzyka w kolorach od funku i słonecznej strony ulicy po sferę dzwieków, znajdujących się „jeden stopień powyżej ciszy”.

"Borys Godunow" w Hali Stulecia!
"Borys Godunow" w Hali Stulecia! Wrocław

19 października odbędzie się premiera "Borysa Godunowa" Modesta Musorgskiego. To już szesnasta w kolejności superprodukcja Opery Wrocławskiej. Udział w niej weźmie około dwustu artystów!

"Operetka" Gombrowicza w Capitolu
"Operetka" Gombrowicza w Capitolu Wrocław

Już 11 października w Teatrze Muzycznym Capitol odbędzie się premiera jednego z najważniejszych tekstów teatralnych XX wieku - „Operetki” Witolda Gombrowicza.

"Zaśnij teraz w ogniu" - premiera
"Zaśnij teraz w ogniu" - premiera Wrocław

Już 5 października na Scenie na Świebodzkim Teatru Polskiego będzie można zobaczyć pierwsze wrocławskie przedstawienie Przemysława Wojcieszka - "Zaśnij teraz w ogniu".

"Wesołe kumoszki z Windsoru" - premiera
"Wesołe kumoszki z Windsoru" - premiera Wrocław

“Wesołe kumoszki z Windsoru” to jedna z najczęściej wystawianych sztuk Szekspira. Podczas pięciu aktów tej mistrzowskiej farsy widz staje się świadkiem dziesiątek zwrotów akcji, intryg i zmian relacji między postaciami.

Nowy spektakl Teatru "Korba"
Nowy spektakl Teatru "Korba" Wrocław

„Ex Voto” nawiązuje do średniowiecznych miracli, czyli opowieści o cudach, które dokonały się dzięki świętym i błogosławionym. Porusza ważny problem równości między mężczyzną a kobietą.

Premiera "Carmen" w Operze Wrocławskiej
Premiera "Carmen" w Operze Wrocławskiej Wrocław

Miłośnicy Bizeta długo czekali na tę premierę. 11, 12 i 13 maja na deskach Opery Wrocławskiej będzie można obejrzeć Carmen w reżyserii Adama Frontczaka.

Ostatnio dodane
fot. C. Piwowarski
Za nami uroczysta premiera spektaklu "Dwie pary do pary" Warszawa

Spektakl odbył się 18 czerwca 2018 w warszawskim Teatrze Capitol.

Spektakl "1984" premierowo w Teatrze Powszechnym Warszawa

Zobacz zdjęcia z nowego spektaklu!

Kupony i kody rabatowe