Dzieje się - Teatr

Trzy nowe projekty muzyczne Sakowicza w tym roku?

2012-07-13 11:36:10

Już niebawem, a w zasadzie po wakacjach będziemy mogli obejrzeć i posłuchać trzy niezwykłe projekty muzyczne reżyserowane przez Grzegorza Sakowicza i promowane przez Wings Entertainment, oraz Wings of Commercials.  Do tej pory kilka projektów muzycznych m.in. Cykl Koncertów Muzyki Filmowej, wieczór z acid jazzem, odnosiły bardzo duże sukcesy.

Dziś Grzegorz Sakowicz jest w trakcie przygotowań kilku nowych projektów muzycznych i nie tylko. O tym, co będzie można zobaczyć i posłuchać już po wakacjach będziemy co jakiś czas informować. Projekty nad którymi pracuje Grzegorz Sakowicz będzie można obejrzeć w trzech kolejnych miesiącach.

Wrzesień/październik musical hiszpański – „Enamorada” , w repertuarze utwory twórców hiszpańskich w języku hiszpańskim i polskim

Październik to musical Magiczny Świat Musicali „Magic Musicals” – czyli podróż przez największe hity z musicali filmowych, oraz tych granych na łamach największych teatrów na świecie.

Przełom grudnia/stycznia to światowa premiera Fallowig Love – W pogoni za miłością. Chociaż jak sam twierdzi Sakowicz, ten ostatni może się sporo przesunąć.

A co z koncertami muzyki filmowej? – „Będą kontynuowane i to w co najmniej dwóch formatach. Jako kilku osobowy zespół z wokalistami, oraz jako koncert z orkiestrą.” – odpowiada reżyser i promotor Grzegorz Sakowicz

ip

Słowa kluczowe: musicale grzegorz sakowicz enamorada magic musicals fallowig Love – w pogoni za miłością
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
40-ppa-nurt-off
8 spektakli w Konkursie Off na 40. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej Wrocław

Wybrano osiem najlepszych scenariuszy do realizacji na 40. PPA we Wrocławiu.

Zenon Laskowik
Zenon Laskowik wystąpi w Imparcie z programem "Będą zmiany..." Wrocław

Spektakl odbędzie się 28 grudnia 2018 o 18:00.

Ludzie inteligentni
"Ludzie inteligentni" Olafa Lubaszenki w sylwestra w Teatrze IMKA Warszawa

W obsadzie są Renata Dancewicz, Maria Seweryn, Magdalena Stużyńska, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski i Bartłomiej Topa.

Polecamy
Reduta jeszcze się broni
Reduta jeszcze się broni Wrocław

29 listopada 2009 roku mija 90 lat od otwarcia Reduty, pierwszego polskiego laboratorium teatralnego.To właśnie z tej okazji już 30 listopada odbędzie się panel dyskusyjny "Reduta - jeszcze sie broni"

Spędź Sylwestra w Teatrze Współczesnym!
Spędź Sylwestra w Teatrze Współczesnym! Wrocław

Nie masz planów na sylwestrowy wieczór? To świetnie! Spektakl i wiele innych atrakcji...może Teatr Współczesny proponuje to, czego szukasz?

Ostatnio dodane
40-ppa-nurt-off
8 spektakli w Konkursie Off na 40. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej Wrocław

Wybrano osiem najlepszych scenariuszy do realizacji na 40. PPA we Wrocławiu.

Zenon Laskowik
Zenon Laskowik wystąpi w Imparcie z programem "Będą zmiany..." Wrocław

Spektakl odbędzie się 28 grudnia 2018 o 18:00.

Konkurs Ziaja