Dzieje się - Teatr

Cirque du Soleil zaprasza za kulisty widowiskowych spektakli [WIDEO]

2020-05-11 13:43:27

Cirque du Soleil z przyjemnością ogłasza, że ​specjalna oferta "Friday Specials" poszerza się o dwa nowe formaty: „Cirque du Soleil presents: The Best Of”, pokazujący najważniejsze wydarzenia z uwielbianych przez fanów dyscyplin akrobatycznych oraz „Behind the Curtain”, który przedstawia cały proces tworzenia wybranych programów Cirque du Soleil. 60-minutowe video ukazujące najbardziej kultowe produkcje będą oferowane co dwa tygodnie w wersji online za darmo na kanale YouTube teatru.

Cirque du Soleil - Behind the CurtainWejdź za kulisy spektaklu Luzia

W piątek, 8 maja, Cirque du Soleil zaprezentował pierwszą odsłonę “Behind the Curtain”, gdzie zapraszał do skorzystania z wyjątkowego dostępu do kulis spektaklu LUZIA i poznania drogi do powstawania porywających występów na scenie.

Cirque du Soleil Presents: Behind the Curtain of LUZIA odkrywa kulisy inspirującego romansu, który rozkwitł pomiędzy Cirque du Soleil i Meksykiem. Dokument został stworzony w Montrealu i Meksyku przez Daniele Finzi Pasca (współscenarzystę i reżysera), Patricię Ruel (dyrektor kreatywną), Simona Carpentiera (kompozytora i dyrektora muzycznego), Eugenio Caballero (scenografa), a także Majo Cornejo i Rodrigo de la Mora (muzyków).

LUZIA zabiera publiczność z całego świata w wyimaginowany świat Meksyku i sprytnie przenosi na scenę wiele miejsc, twarzy oraz dźwięków tego kraju – zarówno tych tradycyjnych, jak i współczesnych.

CirqueConnect to źródło wysokiej jakości rozrywki dla fanów, którzy mogą co tydzień cieszyć się nowymi treściami w zaciszu własnego domu, w czasie kiedy środki bezpieczeństwa w walce z COVID-19 zawiesiły rozrywkę na żywo na całym świecie.

Cirque du Soleil - Behind the Curtain

ip

fot. screen youtube.com

Słowa kluczowe: youtube, teatr, 2020, filmy, online, making of
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Bogusław Danielewski
Nagroda Miasta Wrocławia dla aktora Teatru Polskiego we Wrocławiu Bogusława Danielewskiego Wrocław

To nagroda za 70 lat aktywności twórczej na wrocławskich scenach teatralnych.

Spektakl Once TM Roma
Spektakl "Once" powraca na scenę Teatru Muzycznego Roma

W rolach głównych Monika Rygasiewicz i Paweł Mielewczyk.

Przewodnik taniec - kultura w sieci
"Przewodnik taniec" - rusza nowy projekt Fundacji Performa i spotkania z artystami

Dostajemy możliwość wirtualnego wędrowania po nowych przejawach tańca współczesnego, performansu i choreografii.

Polecamy
"Słoneczni chłopcy" odwołani!
"Słoneczni chłopcy" odwołani! Katowice

Spektakle "Słonecznych chłopców" w ramach Katowickiego Karnawału Komedii planowane na 19 stycznia 2009 roku nie odbędą się z przyczyn niezależnych od organizatorów.

Spowiedź artysty
Spowiedź artysty Katowice

Kolejne prezentacje Teatru Masquera - najnowszy spektakl pt. "Postać. Spowiedź artysty. Autoportret Francisa Bacona" wg Pierre'a Charrasa.

Ostatnio dodane
Bogusław Danielewski
Nagroda Miasta Wrocławia dla aktora Teatru Polskiego we Wrocławiu Bogusława Danielewskiego Wrocław

To nagroda za 70 lat aktywności twórczej na wrocławskich scenach teatralnych.

Spektakl Once TM Roma
Spektakl "Once" powraca na scenę Teatru Muzycznego Roma

W rolach głównych Monika Rygasiewicz i Paweł Mielewczyk.