Wybierz miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

57. edycja Kaliskich Spotkań Teatralnych

Kiedy2017-05-13
Do kiedy2017-05-21
GdzieTeatr im. Wojciecha Bogusławskiego, plac Bogusławskiego 1, Kalisz
57. edycja Kaliskich Spotkań Teatralnych

Już za tydzień (13-21 maja) wystartuje najstarszy festiwal teatralny w Polsce. To już 57. edycja Kaliskich Spotkań Teatralnych! Kaliskie Spotkanie Teatralne, to festiwal wyjątkowy przede wszystkim ze względu na swoją formułę konkursową, która na pierwszym planie stawia aktora, jego rzemiosło i kunszt.

W tym roku na festiwalu pojawią się znakomite przedstawienia z całego kraju, a także pokazy mistrzowskie w wykonaniu Krzysztofa Globisza oraz Jana Peszka i Jadwigi Jankowskiej-Cieślak.

Organizatorzy zwracają szczególną uwagę w tegorocznym programie na 8 spektakli konkursowych w wykonaniu zespołów z całego kraju. Tegoroczny, zróżnicowany repertuar gwarantuje widzom zapoznanie się z pełnym obrazem minionego sezonu teatralnego w Polsce. Bardzo ciekawe propozycje czekają na widzów w bloku spektakli pozakonkursowych, gdzie znalazło się przedstawienie "Jeden gest" Wojtka Ziemilskiego, traktujące o komunikacji i porozumiewaniu się Głuchych i słyszących, czy "Welcome Home Boys" w wykonaniu kinoteatru Mumio.

Aktualne wydarzenia Teatr
DataWydarzenieMiasto
2017-06-23
-
2017-06-25
Święto Wrocławia Viva WrocławWrocław
2017-06-27Teatr Improwizacji IMPROKRACJA: Bestseller WakacyjnyWrocław
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama