Repertuar teatrów - wg dni
Prezentujemy aktualny repertuar teatrów w Polsce w wybranym przez Ciebie dniu. Na tej stronie sprawdzisz, jakie spektakle są wystawiane w tym dniu oraz poznasz miejsce i godzinę danego pokazu. Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie przedstawienia można zobaczyć w wybranym dniu, tutaj znajdziesz pełne, aktualnie zestawienie i zaplanujesz wizytę w teatrze.
Wyświetl repertuar teatrów wg teatrów, spektakli.Marzec 2024
2024-03-19
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków wtorek, 19 marca: 16:00, 19:15 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Rozrywki w Chorzowie, Konopnickiej 1, Katowice wtorek, 19 marca: 17:00, 20:00 (Teatr Rozrywki)
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice wtorek, 19 marca: 09:30, 11:00
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa wtorek, 19 marca: 10:00 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa wtorek, 19 marca: 10:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa wtorek, 19 marca: 10:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź wtorek, 19 marca: 19:00
-
Teatr im. H. Ch. Andersena, Dominikańska 1, Lublin wtorek, 19 marca: 10:00 (Sala Andersena |)
-
Teatr KTO, ul. Zamoyskiego 50, Kraków wtorek, 19 marca: 11:00
-
Teatr Współczesny - Scena w Baraku, Mokotowska 13, Warszawa wtorek, 19 marca: 19:00 (Scena w Baraku)
-
Teatr Współczesny, ul. Mokotowska 13, Warszawa wtorek, 19 marca: 19:00 (Scena w Baraku)
-
Teatr Współczesny, ul. Mokotowska 13, Warszawa wtorek, 19 marca: 19:00 (Scena Główna)
-
Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa wtorek, 19 marca: 19:00
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków wtorek, 19 marca: 09:00, 11:30 (Sala Teatralna)
-
Opera Bałtycka w Gdańsku, al. Zwycięstwa 15, Gdańsk wtorek, 19 marca: 19:00
-
Teatr Nowy, ul. Gazowa 21, Kraków wtorek, 19 marca: 19:15 (Scena Główna)
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa wtorek, 19 marca: 19:00
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa wtorek, 19 marca: 19:30
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa wtorek, 19 marca: 19:00
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa wtorek, 19 marca: 12:00, 19:30 (Teatr Polonia)
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa wtorek, 19 marca: 19:30 (Och-Teatr - Duża)
-
Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, Warszawa wtorek, 19 marca: 19:00
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra wtorek, 19 marca: 10:00
2024-03-20
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków środa, 20 marca: 16:00, 19:15 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Korez, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice środa, 20 marca: 19:00
-
Teatr Rozrywki w Chorzowie, Konopnickiej 1, Katowice środa, 20 marca: 17:00, 20:00 (Teatr Rozrywki)
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice środa, 20 marca: 09:30, 11:00
-
Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, Warszawa środa, 20 marca: 19:30 (Scena Orla)
-
Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, Warszawa środa, 20 marca: 10:00, 12:00 (Scena Orla)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa środa, 20 marca: 10:00 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa środa, 20 marca: 10:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa środa, 20 marca: 10:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa środa, 20 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa środa, 20 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1 e, Poznań środa, 20 marca: 10:00, 12:30
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław środa, 20 marca: 10:00
-
Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź środa, 20 marca: 11:00
-
Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź środa, 20 marca: 19:00
-
Teatr im. J. Kochanowskiego, pl. Teatralny 12, Opole środa, 20 marca: 19:00
-
Teatr Muzyczny, ul. Północna 47 /51, Łódź środa, 20 marca: 10:00
-
Teatr im. H. Ch. Andersena, Dominikańska 1, Lublin środa, 20 marca: 10:00 (Sala Andersena |)
-
Teatr Współczesny - Scena w Baraku, Mokotowska 13, Warszawa środa, 20 marca: 19:00 (Scena w Baraku)
-
Teatr Współczesny, ul. Mokotowska 13, Warszawa środa, 20 marca: 19:00 (Scena w Baraku)
-
Teatr Współczesny, ul. Mokotowska 13, Warszawa środa, 20 marca: 19:00 (Scena Główna)
-
Scena STU, al. Krasińskiego 16-18, Kraków środa, 20 marca: 19:00
-
Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa środa, 20 marca: 19:00
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków środa, 20 marca: 09:00, 11:30 (Sala Teatralna)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia środa, 20 marca: 11:00 (Nowa Scena)
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa środa, 20 marca: 12:00, 19:00
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa środa, 20 marca: 19:30
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa środa, 20 marca: 19:00
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa środa, 20 marca: 19:30
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa środa, 20 marca: 19:30 (Teatr Polonia)
-
Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, Warszawa środa, 20 marca: 19:00
-
Teatr Nowy, pl. Teatralny 1, Zabrze środa, 20 marca: 10:00
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra środa, 20 marca: 10:00
2024-03-21
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków czwartek, 21 marca: 19:15 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Korez, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice czwartek, 21 marca: 19:00
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice czwartek, 21 marca: 09:30
-
Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:30 (Scena Orla)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa czwartek, 21 marca: 10:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa czwartek, 21 marca: 10:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa czwartek, 21 marca: 10:00, 13:30
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:00
-
Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1 e, Poznań czwartek, 21 marca: 10:00, 12:30
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław czwartek, 21 marca: 10:00
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław czwartek, 21 marca: 10:30
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław czwartek, 21 marca: 17:30
-
Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź czwartek, 21 marca: 19:00
-
Teatr im. J. Kochanowskiego, pl. Teatralny 12, Opole czwartek, 21 marca: 11:00
-
Teatr Muzyczny, ul. Północna 47 /51, Łódź czwartek, 21 marca: 10:00
-
Teatr im. H. Ch. Andersena, Dominikańska 1, Lublin czwartek, 21 marca: 10:00 (Sala Andersena |)
-
Scena STU, al. Krasińskiego 16-18, Kraków czwartek, 21 marca: 18:00
-
Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:00
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków czwartek, 21 marca: 09:00, 11:30 (Sala Teatralna)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia czwartek, 21 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia czwartek, 21 marca: 11:00 (Nowa Scena)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin czwartek, 21 marca: 19:00 (Włoska)
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:00
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:30
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa czwartek, 21 marca: 19:00
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa czwartek, 21 marca: 19:30
-
Teatr Ateneum, ul. Jaracza 2, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:00
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa czwartek, 21 marca: 19:30 (Teatr Polonia)
-
Teatr Nowy, pl. Teatralny 1, Zabrze czwartek, 21 marca: 10:00
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra czwartek, 21 marca: 10:00
2024-03-22
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków piątek, 22 marca: 19:15 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Rozrywki w Chorzowie, Konopnickiej 1, Katowice piątek, 22 marca: 19:30 (Teatr Rozrywki)
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice piątek, 22 marca: 09:30
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice piątek, 22 marca: 18:00 (Duża)
-
Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, Warszawa piątek, 22 marca: 19:00 (Scena Emiliana)
-
Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, Warszawa piątek, 22 marca: 19:30 (Scena Orla)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa piątek, 22 marca: 10:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa piątek, 22 marca: 10:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa piątek, 22 marca: 10:00 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa piątek, 22 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa piątek, 22 marca: 19:30 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa piątek, 22 marca: 21:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa piątek, 22 marca: 19:30 (Scena Kameralna)
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa piątek, 22 marca: 10:00, 13:30
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa piątek, 22 marca: 19:00
-
Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1 e, Poznań piątek, 22 marca: 10:00, 12:30
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław piątek, 22 marca: 10:00
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław piątek, 22 marca: 17:30
-
Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź piątek, 22 marca: 19:00 (Mała scena)
-
Teatr im. J. Kochanowskiego, pl. Teatralny 12, Opole piątek, 22 marca: 11:00
-
Teatr BARAKAH, ul. Szeroka 6 , Kraków piątek, 22 marca: 21:00 (jam session)
-
Teatr Współczesny, ul. Mokotowska 13, Warszawa piątek, 22 marca: 19:15 (Scena Główna)
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków piątek, 22 marca: 09:00, 11:30piątek, 22 marca: 09:00, 11:30 (Sala Kopułowa)
-
Wrocławski Teatr Współczesny, Rzeźnicza 12, Wrocław piątek, 22 marca: 18:30
-
Opera Krakowska, ul. Lubicz 48, Kraków piątek, 22 marca: 18:30 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia piątek, 22 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia piątek, 22 marca: 11:00 (Nowa Scena)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin piątek, 22 marca: 19:00 (Włoska)
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa piątek, 22 marca: 19:00
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa piątek, 22 marca: 19:30
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa piątek, 22 marca: 19:00
-
Teatr Ateneum, ul. Jaracza 2, Warszawa piątek, 22 marca: 17:00
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa piątek, 22 marca: 19:30 (Teatr Polonia)
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa piątek, 22 marca: 19:30 (Och-Teatr - Duża)
-
Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, Warszawa piątek, 22 marca: 19:00
-
Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, Warszawa piątek, 22 marca: 19:30
-
Teatr Komedia, pl. Teatralny 4, Wrocław piątek, 22 marca: 19:00
-
Opera Wrocławska, Świdnicka 35, Wrocław piątek, 22 marca: 19:00
-
Teatr Polski - Scena na Świebodzkim, Pl. Orląt Lwowskich 20c, Wrocław piątek, 22 marca: 11:00, 11:00, 11:00 (Scena na Œwiebod)
-
Teatr Nowy, pl. Teatralny 1, Zabrze piątek, 22 marca: 10:00
-
Teatr Nowy, pl. Teatralny 1, Zabrze piątek, 22 marca: 19:00
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra piątek, 22 marca: 10:00
2024-03-23
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków sobota, 23 marca: 19:15 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Korez, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice sobota, 23 marca: 19:00
-
Teatr Rozrywki w Chorzowie, Konopnickiej 1, Katowice sobota, 23 marca: 19:30 (Teatr Rozrywki)
-
Teatr Rozrywki w Chorzowie, Konopnickiej 1, Katowice sobota, 23 marca: 16:00, 19:00 (Teatr Rozrywki)
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice sobota, 23 marca: 18:00 (Duża)
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice sobota, 23 marca: 16:00
-
Teatr Polski im. H. Konieczki, ul. Al. Mickiewicza 2, Bydgoszcz sobota, 23 marca: 19:00 (mała scena TPB)
-
Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, Warszawa sobota, 23 marca: 16:00, 19:00 (Scena Emiliana)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa sobota, 23 marca: 10:00 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa sobota, 23 marca: 10:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa sobota, 23 marca: 15:30, 19:30 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa sobota, 23 marca: 21:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa sobota, 23 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa sobota, 23 marca: 19:30 (Scena Kameralna)
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa sobota, 23 marca: 11:00, 14:30
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa sobota, 23 marca: 19:00
-
Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1 e, Poznań sobota, 23 marca: 15:00, 18:00
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław sobota, 23 marca: 13:00
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław sobota, 23 marca: 15:00
-
Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź sobota, 23 marca: 19:00 (Mała scena)
-
Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź sobota, 23 marca: 19:00
-
Teatr im. J. Kochanowskiego, pl. Teatralny 12, Opole sobota, 23 marca: 19:00
-
Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, Warszawa sobota, 23 marca: 16:00, 19:30 (Scena Orla)
-
Teatr BARAKAH, ul. Szeroka 6 , Kraków sobota, 23 marca: 21:00 (koncert)
-
Teatr BARAKAH, ul. Szeroka 6 , Kraków sobota, 23 marca: 19:00 (Michał Nowicki)
-
Teatr Współczesny, ul. Mokotowska 13, Warszawa sobota, 23 marca: 19:15 (Scena Główna)
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków sobota, 23 marca: 13:30, 16:00, 19:00 (Sala Teatralna)
-
Wrocławski Teatr Współczesny, Rzeźnicza 12, Wrocław sobota, 23 marca: 18:30
-
Opera Krakowska, ul. Lubicz 48, Kraków sobota, 23 marca: 18:30 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia sobota, 23 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia sobota, 23 marca: 16:30 (SPEKTAKL PROJEKT)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia sobota, 23 marca: 12:00 (Nowa Scena)
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków sobota, 23 marca: 19:00 (Sala Kopułowa)
-
Teatr Muzyczny, M.C. Sklodowskiej 5, Lublin sobota, 23 marca: 18:00 (PREMIERA)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin sobota, 23 marca: 16:00 (Scena Kameralna)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin sobota, 23 marca: 19:00 (Włoska)
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa sobota, 23 marca: 15:00, 19:00
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa sobota, 23 marca: 16:00, 19:30
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa sobota, 23 marca: 19:00
-
Teatr Ateneum, ul. Jaracza 2, Warszawa sobota, 23 marca: 18:00
-
Teatr Ateneum, ul. Jaracza 2, Warszawa sobota, 23 marca: 19:00
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa sobota, 23 marca: 16:00 (Och-Cafe)
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa sobota, 23 marca: 19:30 (Och-Teatr - Duża)
-
Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, Warszawa sobota, 23 marca: 19:00
-
Teatr Komedia, pl. Teatralny 4, Wrocław sobota, 23 marca: 20:00
-
Opera Wrocławska, Świdnicka 35, Wrocław sobota, 23 marca: 19:00
-
Teatr Polski - Scena na Świebodzkim, Pl. Orląt Lwowskich 20c, Wrocław sobota, 23 marca: 19:00, 19:00, 19:00 (Scena na Œwiebod)
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra sobota, 23 marca: 16:00
2024-03-24
-
Teatr Korez, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice niedziela, 24 marca: 19:00
-
Teatr Rozrywki w Chorzowie, Konopnickiej 1, Katowice niedziela, 24 marca: 18:30 (Teatr Rozrywki)
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice niedziela, 24 marca: 15:00
-
Teatr Miejski w Gliwicach , ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice niedziela, 24 marca: 18:00 (Duża)
-
Teatr Polski im. H. Konieczki, ul. Al. Mickiewicza 2, Bydgoszcz niedziela, 24 marca: 18:00 (mała scena TPB)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa niedziela, 24 marca: 11:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa niedziela, 24 marca: 11:00 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa niedziela, 24 marca: 18:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa niedziela, 24 marca: 17:00 (Duża Scena)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa niedziela, 24 marca: 18:00 (Scena Kameralna)
-
Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, Warszawa niedziela, 24 marca: 18:00 (Scena Orla)
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa niedziela, 24 marca: 15:00
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa niedziela, 24 marca: 19:00
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław niedziela, 24 marca: 13:00
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław niedziela, 24 marca: 15:00
-
Teatr im. S. Jaracza, ul. Kilińskiego 45, Łódź niedziela, 24 marca: 19:00
-
Teatr im. J. Kochanowskiego, pl. Teatralny 12, Opole niedziela, 24 marca: 19:00
-
Teatr BARAKAH, ul. Szeroka 6 , Kraków niedziela, 24 marca: 19:00 (Michał Nowicki)
-
Teatr Muzyczny, ul. Północna 47 /51, Łódź niedziela, 24 marca: 12:00
-
Teatr im. H. Ch. Andersena, Dominikańska 1, Lublin niedziela, 24 marca: 12:00 (Foyer Sali Ander)
-
Teatr KTO, ul. Zamoyskiego 50, Kraków niedziela, 24 marca: 13:15
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków niedziela, 24 marca: 11:00, 13:30, 16:00 (Sala Teatralna)
-
Wrocławski Teatr Współczesny, Rzeźnicza 12, Wrocław niedziela, 24 marca: 18:30
-
Opera Krakowska, ul. Lubicz 48, Kraków niedziela, 24 marca: 18:30 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia niedziela, 24 marca: 17:00 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia niedziela, 24 marca: 14:30 (SPEKTAKL PROJEKT)
-
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia niedziela, 24 marca: 12:00 (Nowa Scena)
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków niedziela, 24 marca: 17:00 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Nowy, ul. Gazowa 21, Kraków niedziela, 24 marca: 19:15 (Scena Główna)
-
Teatr Muzyczny, M.C. Sklodowskiej 5, Lublin niedziela, 24 marca: 17:00 (PREMIERA)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin niedziela, 24 marca: 16:00 (Scena Kameralna)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin niedziela, 24 marca: 19:00 (Włoska)
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa niedziela, 24 marca: 17:00
-
Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa niedziela, 24 marca: 18:00
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa niedziela, 24 marca: 18:00
-
Teatr Ateneum, ul. Jaracza 2, Warszawa niedziela, 24 marca: 19:15
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa niedziela, 24 marca: 16:00 (Teatr Polonia)
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa niedziela, 24 marca: 17:00 (Och-Teatr - Duża)
-
Teatr Komedia, pl. Teatralny 4, Wrocław niedziela, 24 marca: 20:00
-
Opera Wrocławska, Świdnicka 35, Wrocław niedziela, 24 marca: 11:15, 12:30
-
Opera Wrocławska, Świdnicka 35, Wrocław niedziela, 24 marca: 18:00
-
Teatr Polski - Scena na Świebodzkim, Pl. Orląt Lwowskich 20c, Wrocław niedziela, 24 marca: 17:00, 17:00, 17:00 (Scena na Œwiebod)
-
Teatr Nowy, pl. Teatralny 1, Zabrze niedziela, 24 marca: 17:00
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra niedziela, 24 marca: 12:00
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra niedziela, 24 marca: 18:00
2024-03-25
-
Teatr Korez, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice poniedziałek, 25 marca: 19:00
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa poniedziałek, 25 marca: 10:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa poniedziałek, 25 marca: 10:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa poniedziałek, 25 marca: 10:00 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa poniedziałek, 25 marca: 19:00 (Duża Scena)
-
Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1 e, Poznań poniedziałek, 25 marca: 18:00
-
Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa poniedziałek, 25 marca: 19:00
-
Teatr Nowy, ul. Gazowa 21, Kraków poniedziałek, 25 marca: 19:15 (Scena Główna)
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa poniedziałek, 25 marca: 19:00
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa poniedziałek, 25 marca: 19:30 (Teatr Polonia)
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa poniedziałek, 25 marca: 19:30 (Och-Teatr - Duża)
-
Opera Wrocławska, Świdnicka 35, Wrocław poniedziałek, 25 marca: 11:15
2024-03-26
-
Teatr Korez, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice wtorek, 26 marca: 19:00
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa wtorek, 26 marca: 10:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa wtorek, 26 marca: 10:00, 12:30 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa wtorek, 26 marca: 10:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa wtorek, 26 marca: 12:00 (Duża Scena)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa wtorek, 26 marca: 19:30 (Scena Kameralna)
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa wtorek, 26 marca: 10:00, 13:30
-
Wrocławski Teatr Lalek, Pl. Teatralny 4, Wrocław wtorek, 26 marca: 10:00
-
Teatr Muzyczny, ul. Północna 47 /51, Łódź wtorek, 26 marca: 10:00
-
Teatr im. H. Ch. Andersena, Dominikańska 1, Lublin wtorek, 26 marca: 09:30 (Sala Andersena |)
-
Teatr KTO, ul. Zamoyskiego 50, Kraków wtorek, 26 marca: 11:00
-
Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa wtorek, 26 marca: 15:30, 19:00
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków wtorek, 26 marca: 09:00, 11:30 (Sala Kopułowa)
-
Wrocławski Teatr Współczesny, Rzeźnicza 12, Wrocław wtorek, 26 marca: 19:00
-
Opera Krakowska, ul. Lubicz 48, Kraków wtorek, 26 marca: 18:30 (Duża Scena)
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków wtorek, 26 marca: 19:15 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Nowy, ul. Gazowa 21, Kraków wtorek, 26 marca: 19:15 (Scena Główna)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin wtorek, 26 marca: 19:00 (im. Jana Banuchy)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin wtorek, 26 marca: 19:00 (Klub Œwiętokradc)
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa wtorek, 26 marca: 19:00
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa wtorek, 26 marca: 12:00 (Teatr Polonia)
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa wtorek, 26 marca: 19:00 (Teatr Polonia)
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa wtorek, 26 marca: 19:30 (Och-Teatr - Duża)
-
Opera Wrocławska, Świdnicka 35, Wrocław wtorek, 26 marca: 19:00
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra wtorek, 26 marca: 09:30
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra wtorek, 26 marca: 19:00
2024-03-27
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa środa, 27 marca: 10:00 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa środa, 27 marca: 10:00, 12:30 (Duża Scena)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa środa, 27 marca: 10:00 (Scena Amfiteatr)
-
Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa środa, 27 marca: 19:30 (Scena Mniejsza)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa środa, 27 marca: 12:00 (Duża Scena)
-
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, ul. Karasia 2, Warszawa środa, 27 marca: 19:30 (Scena Kameralna)
-
Teatr Syrena, ul. Litewska 3, Warszawa środa, 27 marca: 10:00, 13:30
-
Teatr BARAKAH, ul. Szeroka 6 , Kraków środa, 27 marca: 19:00 (Maciej Gorczyńsk)
-
Teatr Muzyczny, ul. Północna 47 /51, Łódź środa, 27 marca: 10:00
-
Teatr im. H. Ch. Andersena, Dominikańska 1, Lublin środa, 27 marca: 09:30 (Sala Andersena |)
-
Teatr KTO, ul. Zamoyskiego 50, Kraków środa, 27 marca: 19:00
-
Scena STU, al. Krasińskiego 16-18, Kraków środa, 27 marca: 19:00
-
Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa środa, 27 marca: 15:30, 19:00
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków środa, 27 marca: 09:00, 11:30 (Sala Kopułowa)
-
Wrocławski Teatr Współczesny, Rzeźnicza 12, Wrocław środa, 27 marca: 19:00
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków środa, 27 marca: 16:00, 19:15 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Nowy, ul. Gazowa 21, Kraków środa, 27 marca: 19:15 (Scena Główna)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin środa, 27 marca: 19:00 (Klub Œwiętokradc)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin środa, 27 marca: 19:00 (im. Jana Banuchy)
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa środa, 27 marca: 19:00
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa środa, 27 marca: 19:30 (Teatr Polonia)
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa środa, 27 marca: 12:00, 19:30 (Och-Teatr - Duża)
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra środa, 27 marca: 09:30
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra środa, 27 marca: 11:00
2024-03-28
-
Teatr Korez, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice czwartek, 28 marca: 19:00
-
Teatr im. H. Ch. Andersena, Dominikańska 1, Lublin czwartek, 28 marca: 09:30 (Sala Andersena |)
-
Scena STU, al. Krasińskiego 16-18, Kraków czwartek, 28 marca: 18:00
-
Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków czwartek, 28 marca: 09:00 (Sala Kopułowa)
-
Wrocławski Teatr Współczesny, Rzeźnicza 12, Wrocław czwartek, 28 marca: 19:00
-
Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, ul. Karmelicka 6, Kraków czwartek, 28 marca: 16:00, 19:15 (Duża Scena Karme)
-
Teatr Polski, ul. Swarożyca 5, Szczecin czwartek, 28 marca: 19:00 (im. Jana Banuchy)
-
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa czwartek, 28 marca: 19:00
-
Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa czwartek, 28 marca: 19:30 (Teatr Polonia)
-
Och-Teatr, ul. Grójecka 65, Warszawa czwartek, 28 marca: 19:30 (Och-Teatr - Duża)
-
Opera Wrocławska, Świdnicka 35, Wrocław czwartek, 28 marca: 19:00
-
Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, al. Niepodległości 3 /5, Zielona Góra czwartek, 28 marca: 09:30, 11:00
2024-03-29
-
Opera Wrocławska, Świdnicka 35, Wrocław piątek, 29 marca: 19:00
-
Teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie
Miasto: Warszawa
PPA odbędzie się w dniach 24 marca - 2 kwietnia 2023 we Wrocławiu.
Sprawdź, jak wybrzmiały utwory wielkich kompozytorów, które przez setki lat pozostawały niedostępne dla świata.
Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu już w dniach 15-24 marca 2024 roku.