Repertuar teatrów w lutym

Repertuar teatrów - Luty - wg teatrów

Prezentujemy aktualny repertuar teatrów w Polsce na luty. Na tej stronie sprawdzisz, jakie teatry wystawiają swoje przedstawienia w nadchodzących tygodniach. Znajdziesz pełną listę teatrów z Twojego miasta oraz zestawienie spektakli, które można w nich zobaczyć. Jeśli jeszcze nie znasz wszystkich teatrów ze swojego miasta, tu zobaczysz ich pełne zestawienie. Sprawdź repertuar poszczególnych teatrów i zaplanuj wizytę w tym, którego repertuar najbardziej cię zainteresuje!

Wyświetl repertuar teatrów wg spektakli, dni.

Białostocki Teatr Lalek Kalinowskiego 1, Białystok
Ach jak cudowna jest Panama
  • 9 lutego (piątek): 09:30
  • 10 lutego (sobota): 13:00,16:00
  • 11 lutego (niedziela): 13:00,16:00
  • 13 lutego (wtorek): 09:00,11:00
  • 14 lutego (środa): 09:00
Cień
  • 24 lutego (sobota): 16:00
  • 25 lutego (niedziela): 16:00
  • 27 lutego (wtorek): 10:00
  • 28 lutego (środa): 10:00
Krzywa wieża
  • 23 lutego (piątek): 18:00
  • 24 lutego (sobota): 18:00
  • 25 lutego (niedziela): 18:00
Kulki
  • 8 lutego (czwartek): 09:00
  • 9 lutego (piątek): 10:30
  • 17 lutego (sobota): 13:00
  • 18 lutego (niedziela): 13:00
Lenka
  • 22 lutego (czwartek): 09:00,10:30
  • 24 lutego (sobota): 15:00
  • 25 lutego (niedziela): 15:00
  • 27 lutego (wtorek): 09:00
  • 28 lutego (środa): 09:00
Montecchi i Capuleti
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
  • 13 lutego (wtorek): 13:00
  • 14 lutego (środa): 11:00,18:00
  • 15 lutego (czwartek): 11:30
  • 16 lutego (piątek): 11:30
  • 17 lutego (sobota): 18:00
  • 18 lutego (niedziela): 18:00
Ony
Ony
  • 3 lutego (sobota): 18:00
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
  • 6 lutego (wtorek): 13:00
  • 7 lutego (środa): 13:00
  • 8 lutego (czwartek): 09:00
Opowieść wigilijna
  • 1 lutego (czwartek): 11:00
  • 2 lutego (piątek): 11:00
  • 3 lutego (sobota): 15:00
  • 4 lutego (niedziela): 16:00
  • 6 lutego (wtorek): 09:00,11:00
  • 7 lutego (środa): 09:00,11:00
Pinokio
  • 15 lutego (czwartek): 09:30
  • 16 lutego (piątek): 09:30
  • 17 lutego (sobota): 11:00
  • 18 lutego (niedziela): 11:00
  • 20 lutego (wtorek): 09:30,12:00
  • 21 lutego (środa): 09:30,12:00
Puszek
  • 1 lutego (czwartek): 09:30
  • 2 lutego (piątek): 09:30
  • 3 lutego (sobota): 13:00
  • 4 lutego (niedziela): 14:00
Opera Bałtycka w Gdańsku al. Zwycięstwa 15, Gdańsk
B jak balet
  • 10 lutego (sobota): 11:00
Dziadek do orzechów
  • 14 lutego (środa): 11:00
  • 15 lutego (czwartek): 11:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 11:00,18:00
Georges Bizet
  • 24 lutego (sobota): 18:00
Kocham operetkę
  • 3 lutego (sobota): 18:00
Opera Tu!Tu!
  • 11 lutego (niedziela): 11:00
  • 18 lutego (niedziela): 11:00
Opera? Si!
  • 4 lutego (niedziela): 12:00
Opera_na start
  • 18 lutego (niedziela): 11:00,13:00
Poławiacze pereł
  • 25 lutego (niedziela): 17:00
Opera Krakowska ul. Lubicz 48, Kraków
Koncert ostatkowy
  • 13 lutego (wtorek): 18:30
Madama Butterfly
  • 16 lutego (piątek): 18:30
  • 18 lutego (niedziela): 18:30
Muzyka i magia
  • 27 lutego (wtorek): 10:00
Poranki sensorycznie
  • 25 lutego (niedziela): 11:00
Teresica
  • 11 lutego (niedziela): 19:00
Turek we Włoszech
  • 23 lutego (piątek): 18:30
  • 25 lutego (niedziela): 18:30
Opera Nova ul. Marszałka Focha 5, Bydgoszcz
Cyrulik Sewilski
  • 24 lutego (sobota): 19:00
La Traviata
  • 3 lutego (sobota): 19:00
Magiczne zabawki
  • 21 lutego (środa): 13:00
My Fair Lady
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
Rusałka
  • 17 lutego (sobota): 19:00
Opera Wrocławska Świdnicka 35, Wrocław
Anna Karenina
  • 1 lutego (czwartek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
Carmen
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
Immanuel Kant
  • 23 lutego (piątek): 19:00
Kopciuszek
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 18:00
Oberto il conte di SanBonifacio
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
Operowy Labirynt
  • 4 lutego (niedziela): 12:00
  • 5 lutego (poniedziałek): 11:00
Opowieści Hoffmanna
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
Pchła szachrajka
  • 6 lutego (wtorek): 11:00,13:00
Poławiacze Pereł
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
Traviata
Traviata Autor sztuki: Giuseppe Verdi .
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
W krainie Czarodziejskiego fletu
  • 25 lutego (niedziela): 12:00
Opera na Zamku w Szczecinie ul. Energetyków 40, Szczecin
Così fan tutte
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
  • 14 lutego (środa): 19:00
Cztery pory roku
  • 15 lutego (czwartek): 10:00
  • 16 lutego (piątek): 10:00
  • 17 lutego (sobota): 10:00,12:00
Hrabina Marica
Hrabina Marica Autor sztuki: Imre Kálmán.
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 18:00
Szalone nożyczki
  • 17 lutego (sobota): 09:45
Studio Buffo ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa
"Ukochany kraj..." czyli PRL w piosence
  • 23 lutego (piątek): 19:00
Hity Buffo
Hity Buffo
Bilety: [kup bilet]
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
Kabaret HRABI Gdy powiesz:TAK
  • 26 lutego (poniedziałek): 19:00
Metro Musical w BUFFO
  • 1 lutego (czwartek): 16:00,19:00
Piotruś Pan
  • 5 lutego (poniedziałek): 18:00
  • 6 lutego (wtorek): 10:00,13:30
  • 7 lutego (środa): 10:00,13:30
Polita 3D
Polita 3D
Bilety: [kup bilet]
  • 17 lutego (sobota): 16:00,19:00
  • 18 lutego (niedziela): 18:00
Romeo i Julia
  • 19 lutego (poniedziałek): 19:00
  • 20 lutego (wtorek): 16:00,19:00
  • 21 lutego (środa): 12:00,16:00
  • 22 lutego (czwartek): 12:00,16:00
Tyle miłości
  • 24 lutego (sobota): 19:00
Wieczór francuski
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
Wieczór latynoski
  • 14 lutego (środa): 19:00
Wieczór rosyjski
  • 13 lutego (wtorek): 19:00
Wieczór włoski
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
Teatr Arka Mennicza 3, Wrocław
1408 - seans ciszy
1408 - seans ciszy Autor sztuki: Maciej Masztalski.
  • 23 lutego (piątek): 20:00
  • 24 lutego (sobota): 20:00
  • 25 lutego (niedziela): 20:00
Moja Polska - Kamienie na Szaniec Armia Krajowa
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
Pięćdziesięciu z Fukushimy
  • 3 lutego (sobota): 21:00
  • 4 lutego (niedziela): 21:00
Północ w Breslau
  • 9 lutego (piątek): 21:00
ROLLERCOASTER
  • 10 lutego (sobota): 20:00
Shirley Valentine
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
Wieczór antywalentynkowy
Wieczór antywalentynkowy
  • 14 lutego (środa): 20:00
Witkacy – Przymus świadomego Istnienia
  • 17 lutego (sobota): 19:00
Zabójstwo przy Rue Morgue
Zabójstwo przy Rue Morgue Autor sztuki: Edgar Allan Poe.
  • 17 lutego (sobota): 20:00
  • 18 lutego (niedziela): 20:00
Teatr Ateneum ul. Jaracza 2, Warszawa
Artur Andrus recital kabaretowy
  • 13 lutego (wtorek): 19:45
  • 14 lutego (środa): 19:45
  • 15 lutego (czwartek): 19:45
Demon teatru
  • 24 lutego (sobota): 17:00
  • 25 lutego (niedziela): 18:30
Jacek Kaczmarski. Lekcja historii
  • 2 lutego (piątek): 19:45
  • 3 lutego (sobota): 18:45
Kasta La Vista
  • 1 lutego (czwartek): 19:30
  • 2 lutego (piątek): 19:30
Kolacja dla głupca
  • 3 lutego (sobota): 18:00
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
  • 27 lutego (wtorek): 19:30
  • 28 lutego (środa): 19:30
Merylin Mongoł
  • 9 lutego (piątek): 19:30
  • 10 lutego (sobota): 18:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
Monday Day. Andrzej Poniedzielski
  • 17 lutego (sobota): 17:00
  • 18 lutego (niedziela): 18:30
Nad czarnym jeziorem
  • 1 lutego (czwartek): 19:45
  • 13 lutego (wtorek): 19:30
  • 14 lutego (środa): 19:30
  • 15 lutego (czwartek): 19:30
  • 16 lutego (piątek): 19:30
Nastasja Filipowna
Nastasja Filipowna Autor sztuki: wg \"Idioty\" Fiodora Dostojewskiego według pomysłu Andrzeja Wajdy.
  • 3 lutego (sobota): 18:28
  • 4 lutego (niedziela): 18:30
  • 27 lutego (wtorek): 19:45
  • 28 lutego (środa): 19:45
Ojciec
  • 24 lutego (sobota): 18:00
  • 25 lutego (niedziela): 18:00
Pocałunek
Pocałunek Autor sztuki: Ger Thijs.
  • 21 lutego (środa): 19:45
  • 22 lutego (czwartek): 19:45
Sceny niemalże małżeńskie
Sceny niemalże małżeńskie Autor sztuki: Stefania Grodzieńska.
  • 9 lutego (piątek): 19:45
  • 10 lutego (sobota): 19:45
Trans-Atlantyk
  • 17 lutego (sobota): 18:59
  • 18 lutego (niedziela): 18:00
  • 20 lutego (wtorek): 19:30
  • 21 lutego (środa): 19:30
  • 22 lutego (czwartek): 19:30
  • 23 lutego (piątek): 19:30
W progu
  • 7 lutego (środa): 19:30
  • 8 lutego (czwartek): 19:30
  • 9 lutego (piątek): 19:30
Teatr Groteska Skarbowa 2, Kraków
Ania z Zielonego Wzgórza
  • 6 lutego (wtorek, Sala Teatralna): 09:00,11:45,14:00
  • 7 lutego (środa, Sala Teatralna): 09:00,11:45
  • 8 lutego (czwartek, Sala Teatralna): 09:00,11:45,14:00
Czerwony kapturek
Czerwony kapturek Autor sztuki: Jan Brzechwa.
  • 24 lutego (sobota, Sala Kopułowa): 16:00
  • 25 lutego (niedziela, Sala Kopułowa): 11:00,13:00
  • 26 lutego (poniedziałek, Sala Kopułowa): 09:00,11:30,13:30
  • 27 lutego (wtorek, Sala Kopułowa): 09:00,11:30,13:30
Doktor Dolittle
  • 1 lutego (czwartek, Sala Teatralna): 09:00,11:30,14:00
Kod mistrzów
  • 6 lutego (wtorek, Sala Teatralna): 19:00
Ku-ku-ryku Słoneczniku
  • 2 lutego (piątek, Sala Kopułowa): 09:00,11:30
  • 3 lutego (sobota, Sala Kopułowa): 16:00
  • 4 lutego (niedziela, Sala Kopułowa): 11:00
  • 5 lutego (poniedziałek, Sala Kopułowa): 09:00,11:30,13:30
Mistrz i Małgorzata
Mistrz i Małgorzata Autor sztuki: Michaił Bułhakow.
  • 10 lutego (sobota, Sala Teatralna): 19:00
  • 11 lutego (niedziela, Sala Teatralna): 19:00
Muzyczna Scena "OF"
Muzyczna Scena "OF"
  • 16 lutego (piątek, Sala Teatralna): 19:00
  • 18 lutego (niedziela, Sala Teatralna): 19:00
Nie płacz koziołku
  • 9 lutego (piątek, Sala Kopułowa): 09:00,11:30,14:00
  • 10 lutego (sobota, Sala Kopułowa): 16:00
  • 11 lutego (niedziela, Sala Kopułowa): 11:00,13:00
  • 17 lutego (sobota, Sala Kopułowa): 16:00,19:00
  • 18 lutego (niedziela, Sala Kopułowa): 11:00,13:00
Skąpiec
  • 2 lutego (piątek, Sala Teatralna): 14:00
  • 3 lutego (sobota, Sala Teatralna): 19:00
  • 4 lutego (niedziela, Sala Teatralna): 19:00
Tygrys Pietrek
Tygrys Pietrek Autor sztuki: Hanna Januszewska.
  • 28 lutego (środa, Sala Kopułowa): 09:00,11:30,13:00
Teatr Kamienica Al. Solidarności 93, Warszawa
Ania z Zielonego Wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza Autor sztuki: Lucy Maud Montgomery.
Bilety: [kup bilet]
  • 13 lutego (wtorek): 11:00
  • 18 lutego (niedziela): 12:00,15:30
  • 19 lutego (poniedziałek): 09:30,12:30
  • 20 lutego (wtorek): 09:30
Brzechwa dla dzieci Prot bi Filip
  • 20 lutego (wtorek): 10:00
Calineczka
Calineczka
Bilety: [kup bilet]
  • 3 lutego (sobota): 13:00
  • 13 lutego (wtorek): 10:00
Czerwony Kapturek w wielkim mieście
  • 4 lutego (niedziela): 13:00,16:00
  • 5 lutego (poniedziałek): 09:30
  • 6 lutego (wtorek): 10:00,12:30
  • 7 lutego (środa): 10:00,12:30
  • 22 lutego (czwartek): 10:00,13:00
  • 24 lutego (sobota): 12:00
Dopalacze. Siedem stopni donikąd
  • 1 lutego (czwartek): 10:00
  • 17 lutego (sobota): 19:30
  • 21 lutego (środa): 10:00,12:30
Intryga
Intryga Autor sztuki: Jaime Salomon.
Bilety: [kup bilet]
  • 23 lutego (piątek): 19:30
  • 24 lutego (sobota): 19:30
Jak się kochają w niższych sferach
Jak się kochają w niższych sferach Autor sztuki: Alan Aycbourn.
Bilety: [kup bilet]
  • 13 lutego (wtorek): 19:30
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia Autor sztuki: wg. braci Grimm .
Bilety: [kup bilet]
  • 8 lutego (czwartek): 10:30
  • 9 lutego (piątek): 10:00
  • 17 lutego (sobota): 12:00
Lekko nie będzie
  • 22 lutego (czwartek): 19:30
My, dzieci z Dworca Zoo
My, dzieci z Dworca Zoo Autor sztuki: Kai Hermann, Horst Rieck.
  • 8 lutego (czwartek): 10:00
Pan Tenorek i Błękitny Balonik
  • 11 lutego (niedziela): 12:00
SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw
  • 10 lutego (sobota): 19:30
  • 14 lutego (środa): 19:30
Supermenka
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
Trzecia młodość Bociana
  • 2 lutego (piątek): 19:30
  • 15 lutego (czwartek): 19:30
  • 16 lutego (piątek): 19:30
Tytus Romek i A'tomek
  • 4 lutego (niedziela): 12:00
  • 27 lutego (wtorek): 10:00,13:00
Viagra
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:30
Wszystko o mężczyznach
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
Teatr Komedia pl. Teatralny 4, Wrocław
Boeing Boeing
Boeing Boeing Autor sztuki: Marc Camoletti.
  • 1 lutego (czwartek): 19:00
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 17:00
Kolacja dla głupca
Kolacja dla głupca Autor sztuki: Francis Veber .
  • 3 lutego (sobota): 20:00
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
Kolacja na cztery ręce
Kolacja na cztery ręce Autor sztuki: Paul Barz.
  • 18 lutego (niedziela): 18:00
Mayday 2
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
Nic nie gra
  • 10 lutego (sobota): 20:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
Pomoc domowa
  • 12 lutego (poniedziałek): 19:00
Przyjazne dusze
  • 24 lutego (sobota): 20:00
  • 25 lutego (niedziela): 18:00
Szalone nożyczki
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
Z Twoją córką? Nigdy!
Z Twoją córką? Nigdy! Autor sztuki: Antonin Procházka.
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 20:00
Zemsta
  • 12 lutego (poniedziałek): 11:00
  • 19 lutego (poniedziałek): 11:00
Teatr Korez pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice
Maleńczuk gra Młynarskiego
Maleńczuk gra Młynarskiego
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
Mowa ciała
  • 20 lutego (wtorek): 17:30,19:30
Scenariusz dla trzech aktorów
  • 2 lutego (piątek): 19:00
Tęcza śmierci (Odcinek 9. z cyklu Noce waniliowych myszy)
Tęcza śmierci (Odcinek 9. z cyklu Noce waniliowych myszy)
  • 3 lutego (sobota): 18:00
Teatr Kwadrat ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
"Sztuka" Yasminy Rezy
  • 21 lutego (środa): 19:30
  • 22 lutego (czwartek): 19:30
  • 23 lutego (piątek): 19:30
Berek czyli upiór w moherze
  • 21 lutego (środa): 19:00
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
Ciotka Karola 3.0
  • 27 lutego (wtorek): 19:00
  • 28 lutego (środa): 19:00
Czego nie widać
  • 1 lutego (czwartek): 19:00
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
Godzinka spokoju
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
  • 13 lutego (wtorek): 19:00
  • 14 lutego (środa): 19:00
Księżniczka na ziarnku grochu
  • 15 lutego (czwartek): 09:30,11:30
  • 16 lutego (piątek): 09:30,11:30
  • 17 lutego (sobota): 11:30,13:30
Kłamstewka
  • 18 lutego (niedziela): 18:00
  • 19 lutego (poniedziałek): 19:00
Otwarcie sezonu
  • 7 lutego (środa): 19:00
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
Promieniowanie
  • 27 lutego (wtorek): 19:30
  • 28 lutego (środa): 19:30
Przyjazne dusze
  • 5 lutego (poniedziałek): 18:00
  • 6 lutego (wtorek): 18:00
Szalone nożyczki
  • 10 lutego (sobota): 16:00,19:00
  • 12 lutego (poniedziałek): 19:00
  • 20 lutego (wtorek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 16:00,19:00
Teatr Lalek Pl. Teatralny 4, Wrocław
Burza
  • 8 lutego (czwartek): 10:00
  • 9 lutego (piątek): 10:00,10:30,13:00
  • 11 lutego (niedziela): 11:00,15:00
  • 13 lutego (wtorek): 10:00
Czarodziejski flet
  • 16 lutego (piątek): 10:00
  • 17 lutego (sobota): 10:00
  • 18 lutego (niedziela): 15:00
  • 20 lutego (wtorek): 11:00
  • 22 lutego (czwartek): 10:00
Krzywiryjek
  • 22 lutego (czwartek): 10:00
  • 23 lutego (piątek): 10:00
  • 24 lutego (sobota): 11:00
  • 25 lutego (niedziela): 11:00
  • 27 lutego (wtorek): 10:00
Odd i Luna
  • 24 lutego (sobota): 10:30
  • 25 lutego (niedziela): 17:00
  • 27 lutego (wtorek): 13:00
  • 28 lutego (środa): 10:30
Piekło-niebo
  • 1 lutego (czwartek): 10:00
  • 2 lutego (piątek): 10:00
  • 3 lutego (sobota): 15:00
  • 4 lutego (niedziela): 11:00
  • 6 lutego (wtorek): 10:00,13:00
SAM czyli przygotowanie do życia w rodzinie
  • 1 lutego (czwartek): 13:00
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 13:00
  • 4 lutego (niedziela): 19:00
  • 6 lutego (wtorek): 17:00
Zostań moim przyjacielem
  • 8 lutego (czwartek): 10:00
  • 9 lutego (piątek): 10:30
  • 13 lutego (wtorek): 13:00
  • 15 lutego (czwartek): 10:30
Zrób sobie świat
  • 18 lutego (niedziela): 11:30,13:30
Teatr Lalek Pleciuga Ul. Plac Teatralny 1, Szczecin
Kim_jestem?
  • 1 lutego (czwartek): 09:30,11:30
  • 2 lutego (piątek): 09:30,11:30
Teatr Ludowy os. Teatralne 34, Kraków
Pyza na polskich dróżkach
Pyza na polskich dróżkach Autor sztuki: Hanna Januszewska.
  • 6 lutego (wtorek, Duża Scena): 09:45
Teatr Ludowy - Scena pod Ratuszem ul. Rynek Główny 1, Kraków
Dwoje biednych rumunów mówiących po polsku
  • 1 lutego (czwartek, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 27 lutego (wtorek, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 28 lutego (środa, Scena Pod Ratusz): 19:00
Kolega Mela Gibsona
  • 9 lutego (piątek, Scena Pod Ratusz): 19:00
Miód albo jak chciałam się bzykać z Tomaszem Schimscheinerem
  • 23 lutego (piątek, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 24 lutego (sobota, Scena Pod Ratusz): 19:00
Recital Małgorzaty Krzysicy
  • 10 lutego (sobota, Scena Pod Ratusz): 19:00
Sarenki
  • 15 lutego (czwartek, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 16 lutego (piątek, Scena Pod Ratusz): 19:00
Sąsiedzi
  • 13 lutego (wtorek, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 14 lutego (środa, Scena Pod Ratusz): 19:00
Via-gra
  • 17 lutego (sobota, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 18 lutego (niedziela, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 25 lutego (niedziela, Scena Pod Ratusz): 19:00
Wszystko o kobietach
  • 6 lutego (wtorek, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 7 lutego (środa, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 8 lutego (czwartek, Scena Pod Ratusz): 19:00
Wszystko o mężczyznach
  • 2 lutego (piątek, Scena Pod Ratusz): 16:30
  • 3 lutego (sobota, Scena Pod Ratusz): 20:15
  • 21 lutego (środa, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 22 lutego (czwartek, Scena Pod Ratusz): 19:00
Zwierzenia pornogwiazdy
  • 4 lutego (niedziela, Scena Pod Ratusz): 19:00
  • 11 lutego (niedziela, Scena Pod Ratusz): 19:00
Teatr Maska Mickiewicza 13, Rzeszów
Bambusowa księżniczka
  • 4 lutego (niedziela, DUŻA4+): 16:30
Bieguny
  • 22 lutego (czwartek, DUŻA15+): 09:00,11:30
  • 23 lutego (piątek, DUŻA15+): 10:00,19:00
Calineczka
  • 1 lutego (czwartek, DUŻA4+): 09:00
  • 7 lutego (środa, DUŻA4+): 09:00
Czasoodkrywanie
  • 4 lutego (niedziela, KACPEREK2+): 12:00
O mniejszych braciszkach św Franciszka
  • 22 lutego (czwartek, KACPEREK4+): 10:30
  • 23 lutego (piątek, KACPEREK4+): 10:00
Statek Noego
  • 11 lutego (niedziela, KACPEREK1,5+): 12:00
Tylko jeden dzień
  • 2 lutego (piątek, DUŻA6+): 09:00
  • 6 lutego (wtorek, DUŻA6+): 09:00
  • 11 lutego (niedziela, DUŻA6+): 16:30
Zorro
  • 18 lutego (niedziela, DUŻA7+): 16:30
  • 20 lutego (wtorek, DUŻA7+): 09:00,11:30
  • 25 lutego (niedziela, DUŻA7+): 16:30
  • 27 lutego (wtorek, DUŻA7+): 09:00,11:30
  • 28 lutego (środa, DUŻA7+): 09:00,11:30
Teatr Mały w Manufakturze ul. Drewnowska 58, Łódź
Doktorze, Pan tak nie może!
  • 9 lutego (piątek): 19:15
  • 10 lutego (sobota): 19:15
Pan Tadeusz
  • 17 lutego (sobota): 19:15
Rodzinny interes
  • 23 lutego (piątek): 19:15
  • 24 lutego (sobota): 19:15
To nie była piąta, to była dziewiąta. Komedia kryminalna
  • 1 lutego (czwartek): 19:15
  • 2 lutego (piątek): 19:15
Zemsta
  • 16 lutego (piątek): 19:15
Teatr Miejski w Gliwicach ul. Nowy Świat 55 /57, Gliwice
Damy i Huzary
  • 3 lutego (sobota): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 16:00
Dzieci z Bullerbyn
  • 13 lutego (wtorek): 09:00,11:00
  • 14 lutego (środa): 09:00,11:00
  • 15 lutego (czwartek): 09:00,11:00
  • 16 lutego (piątek): 09:00,11:00
  • 17 lutego (sobota): 16:00
  • 18 lutego (niedziela): 16:00
Ferie w Teatrze – „Są dzieci wełniane, są dzieci skórzane”, warsztat teatraln
Ferie w Teatrze – „Są dzieci wełniane, są dzieci skórzane”, warsztat teatraln
  • 6 lutego (wtorek): 09:00
  • 7 lutego (środa): 09:00
Koncert Michała Bajora
Koncert Michała Bajora
  • 25 lutego (niedziela): 19:00
Lekcja tańca w Zakładzie Weselno – Pogrzebowym Pana Bamby
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
NIE DOKAZUJ! Warsztat drugi – NIE BRUDŹ!
  • 25 lutego (niedziela): 15:00
Teatr Muzyczny M.C. Sklodowskiej 5, Lublin
Bajkolandia
  • 1 lutego (czwartek): 10:00
Bal w Savoyu
  • 9 lutego (piątek): 18:00
Czarodziejski Flet
  • 16 lutego (piątek): 18:00
Kopciuszek
  • 20 lutego (wtorek): 09:00,11:30
Kot w butach
  • 7 lutego (środa): 10:00
Księżniczka Czardasza
  • 3 lutego (sobota): 18:00
Teatr Muzyczny ul. Północna 47 /51, Łódź
Cyrano
  • 9 lutego (piątek): 18:30
  • 10 lutego (sobota): 18:30
Koncert karnawałowy
  • 16 lutego (piątek): 18:30
  • 17 lutego (sobota): 18:30
  • 18 lutego (niedziela): 17:00
Smurfowisko czyli Gargamel złapany
  • 27 lutego (wtorek): 10:00
  • 28 lutego (środa): 10:00
Wielka księżna Gerolstein
  • 3 lutego (sobota): 18:30
  • 4 lutego (niedziela): 17:00
Teatr Muzyczny ul. Niezłomnych 1 e, Poznań
Balladyna
  • 26 lutego (poniedziałek): 13:30
Madagaskar - musicalowa przygoda
  • 8 lutego (czwartek): 10:00,12:30
  • 13 lutego (wtorek): 10:00,18:00
  • 24 lutego (sobota): 11:00,18:00
  • 28 lutego (środa): 10:00,18:00
Nestory
  • 11 lutego (niedziela): 14:30,18:00
Nine
  • 1 lutego (czwartek): 19:00
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
Salon poezji / Piotr Polk
  • 17 lutego (sobota): 12:00
Spiąca królewna
  • 26 lutego (poniedziałek): 09:00,12:00
Wieczór brazylijski
Wieczór brazylijski
  • 12 lutego (poniedziałek): 19:00
Zakonnica w przebraniu
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
Teatr Muzyczny CAPITOL ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
Czystka
  • 23 lutego (piątek): 18:30
  • 24 lutego (sobota): 18:30
Frankenstein
Frankenstein Autor sztuki: na motywach powieści Mary Shelley \"Frankenstein\".
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 18:00
  • 18 lutego (niedziela): 17:00
  • 21 lutego (środa): 19:00
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 18:00
  • 25 lutego (niedziela): 17:00
Joga w Capitolu
  • 7 lutego (środa): 07:30
  • 14 lutego (środa): 07:30
  • 21 lutego (środa): 07:30
  • 28 lutego (środa): 07:30
Koncert Kagyuma
  • 10 lutego (sobota): 20:00
Mistrz i Małgorzata
Mistrz i Małgorzata Autor sztuki: Michał Bułhakow.
  • 1 lutego (czwartek): 18:30
  • 2 lutego (piątek): 18:30
  • 3 lutego (sobota): 18:00
  • 4 lutego (niedziela): 17:00
Nasza Mama Czarodziejka
  • 21 lutego (środa): 10:00,12:00
  • 22 lutego (czwartek): 09:00,11:00
  • 23 lutego (piątek): 09:00,11:00
  • 24 lutego (sobota): 12:00,14:00
  • 25 lutego (niedziela): 12:00,14:00
Pioscenki
  • 18 lutego (niedziela): 16:30,19:00
Potańcówka w Capitolu
  • 10 lutego (sobota): 17:00
Przemek_Pasko_i_CO_TO
  • 16 lutego (piątek): 20:00
Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie
  • 6 lutego (wtorek): 09:30
  • 13 lutego (wtorek): 09:30
  • 20 lutego (wtorek): 09:30
  • 27 lutego (wtorek): 09:30
Strefa
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 18:00
Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny
  • 1 lutego (czwartek): 18:00
  • 2 lutego (piątek): 18:00,18:30
  • 3 lutego (sobota): 17:30,18:30
  • 4 lutego (niedziela): 16:30
  • 9 lutego (piątek): 18:30
  • 15 lutego (czwartek): 18:30
  • 16 lutego (piątek): 18:30
  • 17 lutego (sobota): 17:30
  • 18 lutego (niedziela): 16:00,16:30,18:30
  • 21 lutego (środa): 18:30
  • 22 lutego (czwartek): 18:30
  • 23 lutego (piątek): 18:00
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej Plac Grunwaldzki 1 , Gdynia
Grease
Grease Autor sztuki: Jim Jacobs, Warren Casey, .
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 17:00
Notre Dame de Paris
  • 1 lutego (czwartek): 19:00
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 15:00
  • 4 lutego (niedziela): 17:00
  • 7 lutego (środa): 19:00
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 15:00,19:30
  • 11 lutego (niedziela): 17:00
O czułości - piosenki Kurta Tucholsky
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 17:00
Pchła Szachrajka
  • 21 lutego (środa): 09:30,12:00
  • 23 lutego (piątek): 09:30,12:00
  • 25 lutego (niedziela): 12:00
Szalone nożyczki komedia kryminalna
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
Tlen
  • 3 lutego (sobota): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 17:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 17:00
Wiedźmin
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 17:00
Teatr Nowy ul. Zachodnia 93, Łódź
Czekam na telefon
  • 17 lutego (sobota): 19:15
  • 18 lutego (niedziela): 19:15
Fabryka muchołapek
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
IMPRO ATAK! Musical improwizowany
  • 3 lutego (sobota): 21:15
  • 4 lutego (niedziela): 11:00
  • 10 lutego (sobota): 21:15
  • 23 lutego (piątek): 21:15
  • 24 lutego (sobota): 21:15
IMPRO_ATAK_Bajka_improwizowana
  • 25 lutego (niedziela): 11:00
KoŚciuszko Ostatnia
  • 1 lutego (czwartek): 19:15
  • 2 lutego (piątek): 19:15
  • 3 lutego (sobota): 19:15
  • 4 lutego (niedziela): 19:15
Krakowski Salon Poezji w Łodzi
Krakowski Salon Poezji w Łodzi
  • 11 lutego (niedziela): 12:30
Mój boski rozwód
Mój boski rozwód Autor sztuki: Geraldine Aron.
  • 23 lutego (piątek): 19:15
  • 24 lutego (sobota): 19:15
  • 25 lutego (niedziela): 19:15
POCZEKALNIA Kaczmarski/Tymański
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
Policja
  • 8 lutego (czwartek): 19:15
  • 9 lutego (piątek): 19:15
  • 10 lutego (sobota): 19:15
  • 11 lutego (niedziela): 19:15
Teatralna (wy)Bawialnia
  • 11 lutego (niedziela): 16:00
  • 18 lutego (niedziela): 16:00
  • 25 lutego (niedziela): 16:00
Ziemia obiecana
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
Teatr Nowy ul. Dąbrowskiego 5, Poznań
Ambona ludu
  • 27 lutego (wtorek, Duża Scena): 19:00
  • 28 lutego (środa, Duża Scena): 19:00
Chodź na słówko 2
  • 13 lutego (wtorek, Scena Wspólna): 11:00
Dom Bernardy Alba
  • 10 lutego (sobota, Scena Nowa): 19:30
  • 11 lutego (niedziela, Scena Nowa): 19:30
Dom lalki
  • 21 lutego (środa, Scena Nowa): 18:30
  • 22 lutego (czwartek, Scena Nowa): 18:30
  • 23 lutego (piątek, Scena Nowa): 18:30
Dwie drogi
  • 2 lutego (piątek, Trzecia Scena): 20:30
  • 3 lutego (sobota, Trzecia Scena): 20:30
Dwunastu gniewnych ludzi
Dwunastu gniewnych ludzi Autor sztuki: Reginald Rose.
  • 10 lutego (sobota, Duża Scena): 17:00
  • 11 lutego (niedziela, Duża Scena): 17:00
Gracze
  • 23 lutego (piątek, Trzecia Scena): 20:30
  • 24 lutego (sobota, Trzecia Scena): 19:30
  • 25 lutego (niedziela, Trzecia Scena): 19:30
Kalina
  • 27 lutego (wtorek, Scena Nowa): 19:30
Kanapka z czlowiekiem
  • 17 lutego (sobota, Duża Scena): 19:00
  • 18 lutego (niedziela, Duża Scena): 19:00
  • 20 lutego (wtorek, Duża Scena): 19:00
  • 21 lutego (środa, Duża Scena): 19:00
  • 22 lutego (czwartek, Duża Scena): 19:30
Mister Barańczak
  • 2 lutego (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 3 lutego (sobota, Duża Scena): 19:00
  • 4 lutego (niedziela, Duża Scena): 19:00
Na obraz i podobieństwo swoje
  • 14 lutego (środa, Scena Nowa): 19:30
  • 15 lutego (czwartek, Scena Nowa): 19:30
  • 16 lutego (piątek, Scena Nowa): 19:30
Nina i Paul
  • 5 lutego (poniedziałek, Scena Wspólna): 10:00
  • 6 lutego (wtorek, Scena Wspólna): 10:00
  • 7 lutego (środa, Scena Wspólna): 10:00
Porno
  • 7 lutego (środa, Trzecia Scena): 20:30
  • 8 lutego (czwartek, Trzecia Scena): 20:30
  • 9 lutego (piątek, Trzecia Scena): 20:30
Prezydentki
  • 3 lutego (sobota, Scena Nowa): 18:30
  • 4 lutego (niedziela, Scena Nowa): 18:30
Przyjęcie dla głupca
  • 24 lutego (sobota, Duża Scena): 18:00
  • 25 lutego (niedziela, Duża Scena): 18:00
Teatr Polonia Marszałkowska 56, Warszawa
32 omdlenia
32 omdlenia Autor sztuki: Antoni Czechow.
  • 14 lutego (środa, TEATR POLONIA - ): 19:00
  • 15 lutego (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:00
  • 16 lutego (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:00
Alicja po drugiej stronie lustra
  • 4 lutego (niedziela, TEATR POLONIA - ): 12:00
  • 27 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 10:00
Boska!
  • 20 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 21 lutego (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
Chamlet - monolog parodysty teatr polonia
  • 18 lutego (niedziela, OCH-CAFE): 17:00
Czesław - spowiedź emigranta
  • 10 lutego (sobota, OCH-CAFE): 17:00
  • 11 lutego (niedziela, OCH-CAFE): 17:00
Danuta W.
Danuta W. Autor sztuki: Danuta Wałęsa (w opracowaniu Piotra Adamowicza).
  • 28 lutego (środa, TEATR POLONIA - ): 19:00
Ich czworo
Ich czworo Autor sztuki: Gabriela Zapolska.
  • 12 lutego (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 13 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Klaps 50 twarzy Greya
Klaps 50 twarzy Greya Autor sztuki: J. S. Blair, I. M. MacIntyre, J. A. Millan, S. A. Moran, C. J. Munch, A.M. Scheffler, I.P. Whalen.
  • 1 lutego (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:00
  • 2 lutego (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:00
  • 3 lutego (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 4 lutego (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
Konstelacje
Konstelacje Autor sztuki: Nick Payne.
  • 5 lutego (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 6 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Kontrabasista
Kontrabasista Autor sztuki: Patrick Süskind.
  • 17 lutego (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 18 lutego (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
Maria Callas. Master Class
  • 12 lutego (poniedziałek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:00
Mgnienie
  • 3 lutego (sobota, MAŁA SCENA - FIO): 17:00
  • 4 lutego (niedziela, MAŁA SCENA - FIO): 17:00
Ojciec Bóg
Ojciec Bóg Autor sztuki: Katarzyna Wasilewska, Jacek Wasilewski.
  • 18 lutego (niedziela, MAŁA SCENA - FIO): 17:00
One mąż show
  • 24 lutego (sobota, OCH-CAFE): 17:00
  • 25 lutego (niedziela, OCH-CAFE): 17:00
Pocztówki z Europy
Pocztówki z Europy Autor sztuki: Michael McKeever.
  • 3 lutego (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 4 lutego (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 16:00,19:30
Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
  • 6 lutego (wtorek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 7 lutego (środa, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 8 lutego (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 9 lutego (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 10 lutego (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 11 lutego (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Seks dla opornych
Seks dla opornych Autor sztuki: Michele Riml.
  • 9 lutego (piątek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 10 lutego (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 11 lutego (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
Shirley Valentine
  • 7 lutego (środa, TEATR POLONIA - ): 19:00
Spowiedź chuligana. Jesienin
  • 27 lutego (wtorek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Ucho, gardło, nóż
  • 11 lutego (niedziela, MAŁA SCENA - FIO): 16:00
Udając ofiarę
  • 1 lutego (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 20:00
  • 2 lutego (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 20:00
casa valentina
  • 17 lutego (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 18 lutego (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 19 lutego (poniedziałek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 20 lutego (wtorek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 21 lutego (środa, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 22 lutego (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 23 lutego (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 24 lutego (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 25 lutego (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 26 lutego (poniedziałek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 27 lutego (wtorek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 28 lutego (środa, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
dziela wszystkie szekspira (w nieco skroconej wersji)
  • 22 lutego (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 23 lutego (piątek, TEATR POLONIA - ): 18:00,20:30
Żeby nie było śladów
  • 24 lutego (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 25 lutego (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 26 lutego (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Teatr Polski - Scena Kameralna Świdnicka 28, Wrocław
10 przykazań dla Kaliny
  • 23 lutego (piątek, Scena Kameralna): 19:00
  • 24 lutego (sobota, Scena Kameralna): 19:00
Francuska_niespodzianka
  • 14 lutego (środa, Scena Kameralna): 19:00
  • 15 lutego (czwartek, Scena Kameralna): 19:00
  • 16 lutego (piątek, Scena Kameralna): 19:00
  • 17 lutego (sobota, Scena Kameralna): 18:00
  • 18 lutego (niedziela, Scena Kameralna): 19:00
Mayday
  • 27 lutego (wtorek, Scena Kameralna): 19:00
  • 28 lutego (środa, Scena Kameralna): 19:00
Małe zbrodnie małżeńskie
  • 2 lutego (piątek, Scena Kameralna): 19:00
  • 3 lutego (sobota, Scena Kameralna): 17:00,19:00
Mirandolina
  • 21 lutego (środa, Scena Kameralna): 19:00
  • 22 lutego (czwartek, Scena Kameralna): 19:00
Okno na parlament
  • 1 lutego (czwartek, Scena Kameralna): 13:00
Opowieść teatralna
  • 20 lutego (wtorek, Scena Kameralna): 19:00
Teatr Polski - Scena na Świebodzkim Pl. Orląt Lwowskich 20c, Wrocław
Biedermann i podpalacze
  • 3 lutego (sobota, Scena na Œwiebod): 18:00
  • 4 lutego (niedziela, Scena na Œwiebod): 19:00
  • 17 lutego (sobota, Scena na Œwiebod): 10:00
  • 18 lutego (niedziela, Scena na Œwiebod): 19:00
Chory z urojenia
  • 28 lutego (środa, Scena im. Jerzeg): 19:00
Kordian, czyli panoptikum strachów polskich
  • 1 lutego (czwartek, Scena im. Jerzeg): 19:00
  • 3 lutego (sobota, Scena im. Jerzeg): 19:00
Mayday
  • 27 lutego (wtorek, Scena Kameralna): 19:00
  • 28 lutego (środa, Scena Kameralna): 19:00
  • 7 lutego (środa, Scena im. Jerzeg): 19:00
  • 8 lutego (czwartek, Scena im. Jerzeg): 18:00
  • 13 lutego (wtorek, Scena im. Jerzeg): 19:00
  • 14 lutego (środa, Scena im. Jerzeg): 19:00
Ryszard III
  • 23 lutego (piątek, Scena im. Jerzeg): 19:00
  • 24 lutego (sobota, Scena im. Jerzeg): 19:00
  • 25 lutego (niedziela, Scena im. Jerzeg): 19:00
3 x Mrożek
  • 7 lutego (środa): 19:30
  • 8 lutego (czwartek): 19:30
Anda
  • 24 lutego (sobota): 21:00
  • 25 lutego (niedziela): 19:00
Baśnie cygańskie
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
  • 13 lutego (wtorek): 19:30
Emigranci
  • 17 lutego (sobota): 19:30
  • 18 lutego (niedziela): 18:00
GOŚCIE W POLSKIM PoŻar w Burdelu Ucieczka z kina
  • 17 lutego (sobota): 20:00
  • 18 lutego (niedziela): 20:00
  • 20 lutego (wtorek): 20:00
  • 21 lutego (środa): 20:00
  • 22 lutego (czwartek): 20:00
  • 27 lutego (wtorek): 20:30
  • 28 lutego (środa): 20:30
Królowa Śniegu
  • 21 lutego (środa): 10:00,12:00
  • 22 lutego (czwartek): 10:00,12:00
Marlena. Ostatni koncert
  • 2 lutego (piątek): 19:30
  • 3 lutego (sobota): 19:30
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
Mąż i żona
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 17:00
Niezatańczone tango
  • 27 lutego (wtorek): 18:30
  • 28 lutego (środa): 18:30
Poranek filozoficzny - sala prób
  • 3 lutego (sobota): 10:00
  • 10 lutego (sobota): 10:00,11:00,12:00
  • 24 lutego (sobota): 10:00,11:00,12:00
TEATR POLSKI DZIECIOM: Chichotek
  • 15 lutego (czwartek): 12:00
  • 16 lutego (piątek): 12:00
WIECZORY UKRAIŃSKIE: Wielki głód
  • 24 lutego (sobota): 19:00
Wujaszek Wania
  • 3 lutego (sobota): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 16:00
  • 6 lutego (wtorek): 19:00
  • 7 lutego (środa): 19:00
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
Teatr Polski im. H. Konieczki ul. Al. Mickiewicza 2, Bydgoszcz
Beksińscy
  • 7 lutego (środa): 19:00
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
Komedia omyłek
  • 28 lutego (środa): 19:00
Maria Antonina. Ślad Królowej
  • 17 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 16:00
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
Pchła Szachrajka
  • 20 lutego (wtorek): 10:00
  • 21 lutego (środa): 10:00
  • 25 lutego (niedziela): 11:00
Workplace
  • 1 lutego (czwartek): 19:00
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
Teatr Powszechny ul. Legionów 21, Łódź
Arcydzieło na śmietniku
  • 3 lutego (sobota): 16:00
  • 4 lutego (niedziela): 16:00
  • 17 lutego (sobota): 16:00
  • 18 lutego (niedziela): 16:00
Boeing, boeing
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 19:00
Brancz
Brancz Autor sztuki: Juliusz Machulski.
  • 10 lutego (sobota): 19:15
  • 11 lutego (niedziela): 19:15
Dryl
  • 1 lutego (czwartek): 19:15
Dziewczyna
  • 15 lutego (czwartek): 10:00
  • 16 lutego (piątek): 10:00
Impreza
  • 20 lutego (wtorek): 09:00
  • 21 lutego (środa): 09:00
Mayday 2
  • 20 lutego (wtorek): 19:00
  • 21 lutego (środa): 11:00
  • 22 lutego (czwartek): 11:00
Miarka za miarkę
  • 7 lutego (środa): 19:15
  • 8 lutego (czwartek): 19:15
Mój tata chce latać jak ptak
Mój tata chce latać jak ptak Autor sztuki: David Almond.
  • 22 lutego (czwartek): 09:00
  • 23 lutego (piątek): 10:00
ONY
ONY
  • 13 lutego (wtorek): 10:00
  • 14 lutego (środa): 10:00
Pomoc domowa
  • 27 lutego (wtorek): 11:00
STOPKLATKA Malina Przesluga
  • 27 lutego (wtorek): 11:00
Szalone Nożyczki
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 19:00
  • 12 lutego (poniedziałek): 11:00
Tango Łódź
  • 24 lutego (sobota): 16:00
  • 25 lutego (niedziela): 16:00
Wszystko w rodzinie
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 19:00
Żona potrzebna
  • 1 lutego (czwartek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 19:00
Teatr Rampa ul. Kołowa 20, Warszawa
Awantura o Basię
  • 21 lutego (środa): 11:00
  • 23 lutego (piątek): 11:00
BABCIA MÓWI PA, PA
  • 3 lutego (sobota): 11:00
  • 4 lutego (niedziela): 16:00
  • 6 lutego (wtorek): 11:00,16:00
  • 7 lutego (środa): 11:00
  • 9 lutego (piątek): 11:00
  • 10 lutego (sobota): 16:00
  • 11 lutego (niedziela): 16:00
Cafe Sax
  • 10 lutego (sobota): 19:30
  • 11 lutego (niedziela): 19:30
  • 13 lutego (wtorek): 19:30
  • 14 lutego (środa): 19:30
  • 15 lutego (czwartek): 19:30
  • 16 lutego (piątek): 19:30
Calineczka
  • 17 lutego (sobota): 16:00
  • 18 lutego (niedziela): 16:00
Jeździec burzy
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 18:00
Kobiety na skraju załamania nerwowego
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 19:00
  • 21 lutego (środa): 18:00
Latający Cyrk Monty Pythona
  • 7 lutego (środa): 19:30
  • 8 lutego (czwartek): 19:30
Monsters. Pieśni morderczyń
  • 22 lutego (czwartek): 19:30
Pinokio
  • 13 lutego (wtorek): 11:00
  • 14 lutego (środa): 11:00
  • 15 lutego (czwartek): 11:00
Teatr Roma ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
Mariza koncert
  • 19 lutego (poniedziałek): 19:00
Piloci
  • 1 lutego (czwartek): 19:00
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 4 lutego (niedziela): 17:00
  • 6 lutego (wtorek): 19:00
  • 7 lutego (środa): 19:00
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 11 lutego (niedziela): 17:00
  • 13 lutego (wtorek): 19:00
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 18 lutego (niedziela): 17:00
  • 20 lutego (wtorek): 19:00
  • 21 lutego (środa): 19:00
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 15:00,19:00
  • 25 lutego (niedziela): 17:00
  • 27 lutego (wtorek): 19:00
  • 28 lutego (środa): 19:00
Teatr Syrena ul. Litewska 3, Warszawa
Alicja w Krainie Czarów
  • 11 lutego (niedziela): 11:00
  • 12 lutego (poniedziałek): 11:00
Dzieci z Bullerbyn
Dzieci z Bullerbyn Autor sztuki: Astrid Lindgren.
  • 1 lutego (czwartek): 10:30,13:30
  • 4 lutego (niedziela): 12:00
  • 5 lutego (poniedziałek): 10:30,13:30
  • 6 lutego (wtorek): 10:30,13:30
  • 7 lutego (środa): 11:00
Królowa Śniegu
  • 2 lutego (piątek): 11:00,13:30
  • 3 lutego (sobota): 14:00
  • 8 lutego (czwartek): 11:00
  • 9 lutego (piątek): 11:00
  • 10 lutego (sobota): 12:00
Nasze żony
  • 7 lutego (środa): 19:00
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 19:00
  • 12 lutego (poniedziałek): 19:00
Spaghetti Poloneze
  • 9 lutego (piątek): 19:00
Teatr Wielki im. S. Moniuszki ul. Fredry 9, Poznań
Anna Karenina
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
Czarodziejski flet (die zauberflöte)
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
Giuseppe Verdi - Nabucco
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
  • 6 lutego (wtorek): 19:00
Kopciuszek
  • 8 lutego (czwartek): 11:00,18:00
  • 9 lutego (piątek): 18:00
Rigoletto
  • 18 lutego (niedziela): 18:00
  • 20 lutego (wtorek): 19:00
Skrzypek na dachu
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
  • 13 lutego (wtorek): 19:00
Teatr Współczesny ul. Mokotowska 13, Warszawa
Hamlet
Hamlet Autor sztuki: William Szekspir.
  • 6 lutego (wtorek, Scena Główna): 18:30
  • 7 lutego (środa, Scena Główna): 18:30
  • 24 lutego (sobota, Scena Główna): 18:30
  • 25 lutego (niedziela, Scena Główna): 17:00
Lepiej już było
  • 1 lutego (czwartek, Scena Główna): 19:15
  • 2 lutego (piątek, Scena Główna): 19:15
  • 16 lutego (piątek, Scena Główna): 19:15
  • 17 lutego (sobota, Scena Główna): 19:15
  • 18 lutego (niedziela, Scena Główna): 19:15
Ludzie i anioły
  • 3 lutego (sobota, Scena Główna): 19:00
  • 4 lutego (niedziela, Scena Główna): 19:00
Najdroższy
Najdroższy Autor sztuki: Francis Veber.
  • 13 lutego (wtorek, Scena Główna): 19:15
  • 14 lutego (środa, Scena Główna): 19:15
  • 15 lutego (czwartek, Scena Główna): 19:15
Posprzątane
Posprzątane Autor sztuki: Sarah Ruhl.
  • 27 lutego (wtorek, Scena Główna): 19:00
  • 28 lutego (środa, Scena Główna): 19:00
Psie serce
  • 8 lutego (czwartek, Scena Główna): 19:00
  • 9 lutego (piątek, Scena Główna): 19:00
  • 10 lutego (sobota, Scena Główna): 19:00
  • 11 lutego (niedziela, Scena Główna): 19:00
  • 20 lutego (wtorek, Scena Główna): 19:00
  • 21 lutego (środa, Scena Główna): 19:00
  • 22 lutego (czwartek, Scena Główna): 19:00
  • 23 lutego (piątek, Scena Główna): 19:00
Teatr Współczesny w Krakowie ul. Starowiślna 21, II piętro, Kraków
Dr Dolittle i jego zwierzęta
  • 8 lutego (czwartek): 08:45
  • 9 lutego (piątek): 08:45
  • 11 lutego (niedziela): 11:00
  • 25 lutego (niedziela): 13:00
  • 26 lutego (poniedziałek): 08:45
Mały Książę
  • 6 lutego (wtorek): 08:45
Opowieści z lodowej krainy
  • 1 lutego (czwartek): 08:45
  • 2 lutego (piątek): 08:45
  • 4 lutego (niedziela): 11:00
  • 5 lutego (poniedziałek): 08:45
Opowieść wigilijna
  • 5 lutego (poniedziałek): 13:15
  • 6 lutego (wtorek): 08:45
Wyspa Skarbów
  • 9 lutego (piątek): 11:00
  • 11 lutego (niedziela): 15:00
  • 27 lutego (wtorek): 08:45
  • 28 lutego (środa): 08:45
Teatr im. A. Mickiewicza ul. Kilińskiego 15, Częstochowa
Gałganiarz i Patyczek
  • 7 lutego (środa): 10:00
Historie łóżkowe
  • 3 lutego (sobota): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 19:00
Jaś i Małgosia
  • 21 lutego (środa): 10:00
Kometa nad Doliną Muminków
  • 6 lutego (wtorek): 10:00
Mayday
  • 1 lutego (czwartek): 18:00
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
Ostra jazda
  • 17 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 19:00
Pierwszy raz
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
Pomoc domowa
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 19:00
Przyjazne dusze (komedia romantyczna)
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 16 lutego (piątek): 19:00
Roszpunka
  • 8 lutego (czwartek): 10:00
  • 22 lutego (czwartek): 10:00
Stopklatka
  • 19 lutego (poniedziałek): 11:00
  • 23 lutego (piątek): 11:00
Wesołe miasteczko
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 19:00
Teatr im. Juliusza Osterwy Gabriela Narutowicza 17, Lublin
Hindełe siostra sztukmistrza
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 19:00
Pani Bovary
  • 1 lutego (czwartek): 18:00
  • 2 lutego (piątek): 18:00
  • 3 lutego (sobota): 18:00
  • 4 lutego (niedziela): 18:00
Prawda
  • 8 lutego (czwartek): 20:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 17:00
Seks nocy letniej
Seks nocy letniej Autor sztuki: Woody Allen.
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
  • 23 lutego (piątek): 19:00
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 19:00
Sposób na Alcybiadesa
  • 14 lutego (środa): 10:00,12:30
  • 15 lutego (czwartek): 09:00
Teatr im. S. Jaracza ul. Kilińskiego 45, Łódź
Boże mój
Boże mój Autor sztuki: Anat Gov.
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 19:00
Czarownice z Salem
  • 9 lutego (piątek): 18:00
  • 10 lutego (sobota): 18:00
  • 11 lutego (niedziela): 18:00
Filoktet
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
  • 9 lutego (piątek): 19:00
Gorące lato w Oklahomie
  • 6 lutego (wtorek): 19:00
  • 7 lutego (środa): 19:00
Ich czworo
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 19:00
Karamazow
Karamazow Autor sztuki: Fiodor Dostojewski.
  • 21 lutego (środa): 19:00
  • 22 lutego (czwartek): 19:00
Królowa Śniegu
  • 25 lutego (niedziela): 12:00
  • 27 lutego (wtorek): 10:00
  • 28 lutego (środa): 10:00
Lekcje miłości
  • 27 lutego (wtorek): 19:00
  • 28 lutego (środa): 19:00
Lew na ulicy
  • 20 lutego (wtorek): 18:00
  • 21 lutego (środa): 18:00
Mroczne perwersje codzienności
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
Pamięć wody
Pamięć wody Autor sztuki: Shelagh Stephenson.
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 19:00
Plac bohaterów
  • 16 lutego (piątek): 19:00
  • 17 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 19:00
Posprzątane
Posprzątane Autor sztuki: Sarah Ruhl.
  • 13 lutego (wtorek): 19:00
  • 14 lutego (środa): 19:00
Umrzeć z tęsknoty najpiękniejsze piosenki żydowskie
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
Z miłości
  • 13 lutego (wtorek): 19:00
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
Teatr im. Stefana Żeromskiego ul. Sienkiewicza 32, Kielce
Ania z zielonego wzgórza
  • 6 lutego (wtorek): 11:00
  • 7 lutego (środa): 11:00
  • 8 lutego (czwartek): 19:00
Hotelowe manewry
  • 14 lutego (środa): 19:00
  • 15 lutego (czwartek): 19:00
Mężczyzna wart zachodu
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 19:00
Rasputin
  • 9 lutego (piątek): 19:00
  • 10 lutego (sobota): 19:00
  • 11 lutego (niedziela): 19:00
Wrócę przed północą
  • 17 lutego (sobota): 19:00
  • 18 lutego (niedziela): 19:00
Świętoszek
  • 24 lutego (sobota): 19:00
  • 25 lutego (niedziela): 19:00
  • 27 lutego (wtorek): 10:00
  • 28 lutego (środa): 10:00
Teatr im. W. Horzycy Plac Teatralny 1 , Toruń
Bramy raju
  • 2 lutego (piątek): 19:00
  • 3 lutego (sobota): 19:00
  • 4 lutego (niedziela): 19:00