Recenzje - Teatr

Brak zdjęcia
Śmiać się z Unii Wrocław

Jeżeli ktoś ma nieodpartą potrzebę śmiechu, Teatr Polski we Wrocławiu ma doskonałą propozycję. ‘Unia bez tajemnic’ gwarantuje półtoragodzinną zabawę na wysokim poziomie.

Brak zdjęcia
"Gry" Edna Mazya

Historia, którą opowiadają "Gry" zdarzyła się naprawdę. W 1988 r. w jednym z izraelskich kibuców dokonano zbiorowego gwałtu na 14-letniej dziewczynce. Proces trwał kilka lat. Decyzja sądu, który skazał tylko czterech z jedenastu gwałcicieli wzbudziła powszechne oburzenie i sprzeciw.

Brak zdjęcia
Małe i małżeńskie Wrocław

„Kiedy widzicie kobietę i mężczyznę w urzędzie stanu cywilnego, zastanówcie się, które z nich stanie się mordercą”.

Brak zdjęcia
Szkicować Becketta Wrocław

Wrocławski Teatr Lalek dzieli swój repertuar na spektakle przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci. W bieżącym miesiącu, kwietniu, starsza część widowni może wybrać się na dwa proponowane spektakle: „Szkice z Becketta” oraz „Ostatnią ucieczkę”.

Brak zdjęcia
"Wszystkim Zygmuntom..."

Recenzja ze spektaklu „Wszystkim Zygmuntom między oczy”, czyli jak mówić o ważnych rzeczach w prosty sposób, nie unikając jednocześnie wysokich kosztów realizacji. Czy w Polsce można mówić o śmierci i nudzie w życiu większości nas, bez cenzury Radia Maryja? Okazuje się, że naprawdę zależy to tylko od nas, ale czy wiedzą o tym bohaterowie sztuki? Przekonaj się sam.

Brak zdjęcia
West Side Story

West Side Story to współczesna wersja szekspirowskiego Romea i Julii, tragiczna historia miłości osadzona w realiach przedmieść Nowego Jorku końca lat 50-tych.

Brak zdjęcia
Gorączka Wrocław

Któż nie zna tytułowej Fever, dynamicznych Blue suede shoes i Hound Dog, czy lirycznego Love me tender?

Brak zdjęcia
"Zbójcy" Wrocław

Już w drodze do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej przy ulicy Braniborskiej 59, ogarnęła mnie atmosfera polsko-niemiecka. Spotkałam dwoje obcojęzycznych przyjaciół, tak jak ja szukali miejsca, w którym dzisiejszego wieczora, tj. 3 grudnia wystawieni będą „Zbójcy” Friedricha Schillera.

Ostatnio dodane
Romeo i Julia Opera Wroclawska
Romeo i Julia - recenzja spektaklu Opery Wrocławskiej Wrocław

Wrażenia z nowej adaptacji "Romea i Julii" wprost z Opery Wrocławskiej.

Zdjęcie promocyjne
Uśpieni - recenzja spektaklu Wrocław

Za nami spektakl przygotowany przez wrocławski Psychoteatr.

Kupony i kody rabatowe