Dzieje się - Teatr

Brak zdjęcia
FAMA - Nabór Wrocław

Już niedługo (11-14 maj), odbędzie się Wrocławski Przegląd Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej, czyli po prostu FAMA. Zanim jednak będziemy świadkami przedniej zabawy, potrzebujemy ludzi, którzy staną się współtwórcami tego wielkiego show!

Brak zdjęcia
CYNA - daj się zagiąć! Wrocław

Odważni, nietuzinkowi i pomysłowi w Pałacyku, czyli popisy wrocławskiej teatralnej kultury alternatywnej.

Brak zdjęcia
SLOT FEST w Nysie

Stowarzyszenia „Format.Nysa” i „SLOT” 21-23 kwietnia br. organizują w Nysie imprezę kulturalną pn. „SLOT FEST NYSA”, która jest regionalną odmianą „Slot Art. Festiwal” – jednej z najciekawszych i najoryginalniejszych imprez artystycznych w Polsce.

Brak zdjęcia
Przedświąteczna oferta dla studentów Wrocław

Świąteczne zniżki dla studentów przygotował Teatr Polski. "Pustynia" i "Unia bez tajemnic" to spektakle, które można obejrzeć za kolejno, 5 i 10 zł.

Brak zdjęcia
"Mały kominiarczyk" czyli zróbmy operę!

Od 1999 roku, co dwa lata, Wrocławski Teatr Współczesny realizuje szczególny projekt edukacyjny dla najmłodszych widzów - prezentację różnych form i gatunków teatralnych oraz muzyki klasycznej.

Brak zdjęcia
Wszystkim Zygmuntom między oczy!!! Wrocław

Już 31 marca odbędzie się prapremiera nowego spektaklu w reżyserii Marka Fiedora – „Wszystkim Zygmuntom między oczy”. Przedstawienie opiera się na głośnej powieści Mariusza Sieniewicza „Czwarte niebo”. Główna rola przypadła Adamowi Szczyszczajowi, który wcieli się w postać Zygmunta Drzeźniaka - przedstawiciela pokolenia urodzonego w latach siedemdziesiątych.

Brak zdjęcia
Taniej we Współczesnym Wrocław

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru (27.03) Wrocławski Teatr Współczesny zaprasza wszystkich studentów oraz młodzież licealną na spektakl "ROMEO i JULIA" w sobotę 25 marca 2006 o godz, 15.00.

Brak zdjęcia
Złoty Tukan dla Porczyka

Zwycięzcą tegorocznego Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki został Bartek Porczyk. Otrzymał wszystkie najważniejsze nagrody: Złotego Tukana, Tukana Publiczności oraz Tukana Dziennikarzy.

Brak zdjęcia
Arabska Noc Wrocław

Arabska noc to opowieść o ludziach, których nagle zaskakuje brak wody w kranach. Ta zwykła z pozoru awaria zmienia się w walkę o przetrwanie.

Brak zdjęcia
PPA promocyjnie dla studentów Wrocław

Przegląd Piosenki Aktorskiej bardziej dostępny dla studentów. W dniach 11-14 marca bilety będą dla nich tańsze.

Ostatnio dodane
Wiosenne spotkania z aktorami na 10-lecie Teatru Capitol Warszawa

Warszawski Teatr Capitol organizuje cykl spotkań z aktorami z okazji swojego 10-lecia.

39 ppa - 2 etap konkursu
39. PPA: Zobacz występy uczestników 2. etapu konkursu [FOTO] Wrocław

Na scenie Impartu zaśpiewało dwadzieścioro uczestników drugiego Etapu Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki.

Kupony i kody rabatowe