Dzieje się - Teatr

Brak zdjęcia
Studenckie ostatki w teatrze Wrocław

"Życie: trzy wersje" to ostatkowa oferta Teatru Polskiego. Dla studentów pół darmo.

Brak zdjęcia
Kawa i WuZetKa czyli Wieczór Z Kabaretem Wrocław

Już w najbliższą niedzielę w klubie W-Z kolejna „Kawa i WuZetKa czyli Wieczór Z Kabaretem”. Tym razem rozśmieszać nas będą Łowcy.B i kabaret To Za Duże Słowo. UWAGA! Weź udział w super KONKURSIE. Szczegóły w artykule...

Brak zdjęcia
"Arkadia" dla studentów Wrocław

Zmęczonym nauką studentom, chwilę wytchnienia proponuje Teatr Polski. Weekendowe przedstawienia "Arkadii" dla żaków za 5 zł.

Brak zdjęcia
Kawa i Wuzetka czyli Wieczór z Kabaretem Wrocław

Trzecia „Kawa i Wuzetka” przed Nami! Dlatego też oficjalnie i uroczyście możemy nadać jej miano cyklicznej imprezy, gdzie goście zrywają boki, doznają bólu twarzoczaszki i traktują uryną swoją bieliznę …

Brak zdjęcia
„Kroniki – obyczaj lamentacyjny”

Już 12 i 13 stycznia w Teatrze Pieśń Kozła będziecie mogli ponownie obejrzeć „Kroniki – obyczaj lamentacyjny” w reżyserii Grzegorza Brala.

Brak zdjęcia
Kuglarze Pana Boga w styczniu Wrocław

Teatr Arka po raz kolejny w tym sezonie ma zaszczyt zaprosić na przedstawienie "Kuglarze Pana Boga".

Brak zdjęcia
Kabaret Studentsky Wrocław

Dnia 14.12.2005 o godz. 19.00 przy ul.. Kuźniczej 29a we Wrocławskim Centrum Twórczości Młodych, na scenie Kalambur, odbędzie się spektakl Kabaretu Studentsky.

Brak zdjęcia
BENEDICTUS - mroczny spektakl - reaktywacja Wrocław

Zapraszamy osoby dorosłe na mroczny spektakl pt. BENEDICTUS, którego majowy debiut wzbudził tak duże zainteresowanie kilkuset widzów, a nawet wywołał sporo sensacji i szumu medialnego...!!!

Brak zdjęcia
"Salome" wg Oskara Wilda Wrocław

Od 1 grudnia na scenie wrocławskiej PWST, przy ul. Braniborskiej 59, oglądać można adaptację teatralną Salome według tekstu Oskara Wilda.

Brak zdjęcia
Najazd „Zbójców” na Wrocław Wrocław

W ramach trwającego Roku Polsko-Niemieckiego oraz jako ukoronowanie Roku Schillera w Polsce przyjedzie do Wrocławia grupa teatralna juThe z Görlitz z przedstawieniem „Zbójcy” („Die Räuber”) Fryderyka Schillera.

Ostatnio czytane
37. Przegląd Piosenki Aktorskiej - szczegóły konkursu
37. Przegląd Piosenki Aktorskiej - szczegóły konkursu

Do 29 lutego można wysyłać zgłoszenia na Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki. 37. edycja PPA odbędzie się w dniach 13-22 maja 2016 we Wrocławiu.

Brak zdjęcia
Przyjdź na Casting do SKT i zostań aktorem! Częstochowa

Jeśli pragniesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie: - elementarnych zadań aktorskich, - kreatywności i improwizacji, - plastyki ruchu, - dykcji i emisji głosu to przyjdź na casting do SKT!

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja